• Tümünü Temizle

Promosyon Ayna

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
113,00 TL
(0)
137,00 TL
(0)
137,00 TL
(0)
137,00 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Ayna Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon Ayna Hediyelik Eşyalarını, eşinize, dostunuza, annenize, Ablanıza veya sevgilinize alabilirsiniz. Myros bünyesinde satılan promosyon ayna hediyelik eşyaları, sevdiklerinizi mutlu edecek hediyelerdir. Promosyon ayna hediyelik eşyaları birçok çeşitten oluşabilir. Örneğin: duvar aynası, cep aynası, çanta aynası, makyaj aynası ve benzeri ürünlerdir. Toptan Ayna hediyelikler her kişinin bütçesine uygun üretilmektedir. Özel ayna hediyelikler sizin isteğinize göre üretilmektedir. Bunları Myros bünyesinden kolayca ve gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Promosyon ayna hediyelik ürünlerini satın alınırken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Promosyon ayna hediyelik alırken kişinin zevkine göre seçim yapmalısınız.
 • Promosyon ayna hediyelik boyutu ve ebatı oldukça önemlidir.
 • Promosyon ayna hediyelik kişinin yaşına dikkat edilmelidir.
 • Promosyon ayna hediyelik ürünlerin kullanım amacına göre seçim yapılmalıdır.

Promosyon Ayna Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Promosyon Ayna Hediyelik, günlük alanda birçok kullanım alanı vardır. Bu kullanım alanları boyut, renk ve tasarım gibi özelleştirilebilir ürünlerdir. Promosyon Ayna Hediyelikleri, anneye, ablaya, kız kardeşe, sevgiliye ve akrabalarınıza hediye olarak alabilirsiniz. Kullanım alanları Banyo, giyinme odası, iç mekan yerleri, dış mekan yerleri, arabanız ve çantanız gibi ortamlarla göre çeşitlilik gösterir. Promosyon Ayna Hediyelik kullanım amaçları da farklıdır. Örneğin: Giyinme odasındaki boy aynası ile çanta aynasının kullanım alanları aynı değildir.  Gündelik hayatta en çok satılan Promosyon Ayna Hediyelikleri, Promosyon cep aynalarıdır. Bu aynaların en çok satmasının sebebi ise kadınların çantalarında taşımaları ve her yerde kolayca makyajını tazelemeleridir. Myros güvencesiyle üretilen Promosyon Ayna Hediyelikleri dekor olarak da kullanabilirsiniz.

Promosyon Ayna Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon Ayna Hediyelikleri, kullanım alanlarına markasına, kalitesine ve tasarımına göre farklı fiyatlardadır. Bu ürünler 78.80TL ile 99.90TL arasında değişmektedir.

Promosyon Ayna Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel promosyon ayna Hediyeliklerin, fiyatları değişkenlik gösterebilir. Malzeme kalitesi, işçilik, tasarım, kullanım alanlarına ve boyutlarına göre fiyatları değişmektedir. Özel olarak üretilen Aynaların fiyatlarında belirleyici olan en büyük etken malzeme kalitesi, işçilik ve boyuttur. İstediğiniz tasarımda el işçiliği yoğun ise Aynaların fiyatlarını artmaktadır. Tasarımda kullanılacak malzeme ve malzemenin boyu Aynaların fiyatlarını arttırmaktadır. Örneğin: 70x11mm boyundaki bir Ayna ile 72x11 boyundaki aynaların fiyatları bir değildir. Tabi bu tasarıma ve işçiliğe göre de değişmektedir. Toptan promosyon ayna hediyelikleri, olarak üretilen ürünler özel hediyelere göre fiyatları daha uygundur. Toptan promosyon ayna hediyelik ürünlerin fiyatlarında belirleyici faktör miktardır. Miktar ne kadar büyük olursa, fiyat o kadar düşük olur.  Promosyon Araba süsü Myros güvencesiyle üretilen Promosyon Ayna Hediyelikleri süs eşyası olarak da saklayabilirsiniz.

Promosyon Ayna Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon ayna ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon ayna ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Ayna Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon ayna hediyelik eşya çeşitleri şunlardır:

Promosyon Ayna Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Promosyon ayna hediyelik çok çeşitli kullanım alanları vardır. Bu kullanım alanları alınacak Ayna çeşidine, kişinin zevkine ve kullanım alanlarına göre değişmektedir.

Promosyon ayna hediyelik eşyaları şu şekilde kullanabilirsiniz:

 • Promosyon cep aynası: Boyutları sebebiyle cep aynasını, ister cebinizde ister ofisinizde, isterseniz evinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
 • Promosyon makyaj aynası: Promosyon Makyaj aynası genellikle makyaj masasında kullanılmaktadır ama bu sizin tercihlerinize ve zevklerinize göre kullanım alanları değişiklik gösterebilir.

Promosyon Ayna Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon ayna hediyelik Eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Anneye
 • Kız Kardeşe
 • Ablaya
 • Sevgiliye
 • Akrabalarınıza

Promosyon Ayna Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon ayna ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon ayna ürünlerinde toptan fiyatları  -   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Ayna Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon ayna ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Ayna Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon ayna ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Ayna Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Promosyon ayna hediyelik eşya, toptan ve özel olarak Myros kalitesi ve güvencesiyle üretilmektedir. Bu ürünler Duvar aynası, cep aynası, çanta aynası, makyaj aynası ve benzeri birçok ürün toptan ve özel olarak üretilir. Toptan üretilen ürünler belli standartlar ve tasarımlarda üretilmektedir. Özel üretilen ürünler, kullanacağınız malzemeye ve sizin tasarımlarınıza göre üretilir.

Promosyon Ayna Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon ayna hediyelik benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.