• Tümünü Temizle

Promosyon Dekoratif Pano

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
597,00 TL
(0)
393,00 TL
(0)
495,00 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Dekoratif Pano Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik promosyon dekoratif pano ürünleri değer verdiğiniz insanlara kendilerini özel hissetmeleri için verilebilir. İllaki bir başkası için değil kendiniz için de bu ürünleri alabilirsiniz ve kendinize mutlu edebilirsiniz tabi. Bu ürünler oldukça şık ve kullanışlı oldukları için Myros adı altında birçok benzer ürünü bulmanız mümkündür. Büyük bir çoğunlukla toptan üretilen bu ürünlerin her bütçeye göre farklı şekilde, renkte veya ebatta bulmak gayet kolay ve zahmetsizdir. Toptan promosyon dekoratif pano ürünleri ülkelere özgü tasarımları ile de hediye alan kişinin iştahını kabartmaktadır. Promosyon dekoratif pano hediyelik eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler şeyler şunlardır:

 • Hediyeyi vereceğiniz kişinin zevklerini ve tercihlerini bilmelisiniz ürünleri buna göre seçmelisiniz.
 • Kullanım yerine göre doğru ürün seçimi yapılmalıdır.
 • Toptan alımlarda bütçenize daha uygun ürünler bulmanız mümkündür, satın alımlarınızı buna göre yapmalısınız. Zaman zaman karşınıza çıkan indirimli ürünler de bütçenizi sarsmayacaktır.

Promosyon Dekoratif Pano Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Promosyon dekoratif pano hediyelik eşya modelleri, kişilere özgü farklı boyut, renk, koku ve ağırlıkta tasarlanabilen oldukça işlevsel ürünlerdir. Kullanım alanları ve bu ürünleri hediye edebileceğiniz kişiler oldukça fazladır. Ev, işyerleri ve farklı dış mekanlarda kullanılabilir. Bu hediyeleri annenize, babanıza, kardeşinize, iş arkadaşlarınıza, sevgilinize hediye edip gönüllerini kazanabilirsiniz. Myros tarafından üretilen promosyon hediye ürünleri ile süs eşyası amacıyla sevdiğiniz markaları da saklayabilirsiniz.

Promosyon Dekoratif Pano Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon hediyelikler, yapıldığı malzeme bakımından olsun, renk, şekil ve ürünün yapımına harcanan zaman gibi geniş çerçeveler kapsamında fiyatı belirlenir. Ortalama bir fiyat düşünüldüğünde bu aralık 189 ile 285 TL arasında değişmektedir.

Promosyon Dekoratif Pano Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel promosyon dekoratif pano hediyeleri farklı fiyatlarla karşımıza çıkar. Ürünün kategorisi dahi fiyat için bir etken olabilmektedir. Örneğin toptan promosyon hediyelik eşyalar diğer ürünlere göre daha uygun bir fiyatla karşımıza çıkar. Myros bünyesinde bu tarz ürünler birçok fiyat seçeneği ile bütçe dostu bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Promosyon Dekoratif Pano Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon dekoratif pano ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon dekoratif pano ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Dekoratif Pano Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon dekoratif pano hediyelik eşya çeşitleri şunlardır.

Promosyon Dekoratif Pano Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Ürünleri oldukça fazla sayıda alanda, özel günlerinizde veya gündelik hayatta, sunum ve etkinliklerde kullanmanız gayet mümkündür. Önemli olan bir diğer konu ise bu ürünlerin kişinin zevklerine hitap etmesidir. Amaç genellikle karşı tarafı mutlu etmek olacağı için doğru ürünler seçilmelidir. Ürünlerin kullanım şekilleri etkinlik ve verilme amacı gibi nedenlerle de değişmektedir.

Promosyon Dekoratif Pano Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon dekoratif pano hediyelik eşyalar şu kişiler için hediye olarak alınabilmektedir:

 • Annenize
 • Babanıza
 • Kardeşlerinize
 • Sevgilinize
 • Arkadaşlarınıza
 • Diğer aile üyelerine

Promosyon Dekoratif Pano Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon dekoratif pano ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon dekoratif pano ürünlerinde toptan fiyatları 63 TL - 95 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Dekoratif Pano Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon dekoratif pano ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Dekoratif Pano Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon dekoratif pano ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Dekoratif Pano Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Promosyon dekoratif pano hediyelik eşya ürünleri farklı kategori ve amacına yönelik şekilde birbirinden ayrı üretim safhalarından geçmektedir. Önemli etkenlerden bir diğeri de bu ürünlerin bütçenizi zorlamaması için doğru üretim aşamasının seçilmesidir. Bu sebeple toptan üretim yapılarak da ekonomik yönden de olabildiğince verimli olunmaya çalışılmaktadır.

Promosyon Dekoratif Pano Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon dekoratif pano hediyelik ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.