myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Rozet

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
60,00 TL
(0)
54,00 TL
(0)
54,00 TL
(0)
54,00 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Rozet Hediyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Rozetler, genellikle bir grubu temsil etmek için yahut kişisel süs eşyası olarak kullanılan yakaya takılmak üzere üretilen metal, plastik gibi ürünlerden üretilen aksesuarlardır. Promosyon rozet oldukça ilgi çekici ve şık kullanılan aksesuarlardandır. Promosyon rozet aynı zamanda oldukça iyi bir tanıtım aracıdır. Tanıtımı yapılacak ürünün özgün tasarımlarla rozet şekline dönüşmesi insanların hoşuna gidecektir. Bir tanıtımın yapacağı etkiyi rozetler özgün tarzlarıyla güzel ve kolay bir şekilde yapabilirler.

Rozetlerin tarihçesi çok eskiye dayanmaktadır ve genellikle ilk kullanımları bir grubu temsil etmek için takılmaları olmuştur. İlk zamanlarda ordu mensuplarının kullandığı bir aksesuar olmuştur. Zamanla kişisel bir süs eşyası olarak kullanılmaya başlayan rozet, kullanım kolaylığı ve duruşunun güzelliği sebebiyle oldukça tercih edilen bir ürün olmuştur. Farklı tarzlarda üretilen çeşitli rozetler koleksiyoncuların da vazgeçilmez parçalarındandır. Küçük, orta ve büyük boyutlarda pek çok renk ve şekillerde üretilen promosyon rozetler, genellikle iş dünyasından dernek organizasyonlarına kadar geniş bir alanda kullanılan ve promosyon rozet hediyelik ürünler olarak dağıtılmaktadır. Kullanım yerleri oldukça geniştir.

Promosyon rozet hediyelik eşya genellikle ceket ve gömlek yakalarına takılır. Çoğunlukla metalden üretilmiştir. Ucu iğne şeklinde olup kıyafetin arka tarafına geçen üçünü sabitleyici kulpu bulunmaktadır. Promosyon rozet çeşitleri pek çok farklı renkte, boyutta ve tasarımda olabilir. Rozet promosyon hediyelik toptan olarak alınabilir. Bu daha hesaplı bir yöntemdir.

Promosyon rozet hediyelikler almak istiyorsak şu noktalara dikkat etmemiz gerekir:

 • Ürün kıyafete sağlam bir şekilde tutturulmalıdır.
 • Ürün metalden üretilmiş ise daha sağlam ve kullanım süresi uzun olacaktır.
 • Ürün hediye edeceğimiz kişilerin zevklerine uygun olmalıdır.
 • Bir sosyal sorumluluk projesinde promosyon hediyelik eşya olarak dağıtılacak ise ürünün tasarımı verilmek istenen mesaja uygun olmalıdır.
 • Rozetleri takarken sivri uçlarının elimize batmaması için dikkatli olmalıyız.
 • Küçük çocukların kendilerini yaralamamaları ve ürünü yutmamaları için çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza edilmesi gerekir. 

Promosyon Rozet Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Promosyon rozet ürünleri metalden üretilmiş olup duruşu ve kullanımıyla oldukça şık ve rahattır. Promosyon rozet hediyelik eşya modelleri çeşitli renk ve şekillerde üretilmektedir. Her bir tasarım özgün olmakla beraber takılması da oldukça kolaydır. Metal iğne ucu kıyafete rahatça takılır ve kıyafeti yıpratmaz. Arkasından takılan kulpu rozeti yakaya sabitler ve yakadan düşmemesini sağlar. Promosyon rozet ürünler özel promosyon rozet hediyeler olarak kişiselleştirilebilir. İstenilen renkte ve temada üretilebilir. Kullanılan malzeme kaliteli olduğu için ürün yakada güzel, sağlam ve şık durur. Promosyon rozet ürünleri portatif ve kullanımı kolay ürünlerdir. Duruşu parlak ve kaliteli duran rozetler güzel anıları çağrıştırır.

Promosyon Rozet Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon rozet fiyatları oldukça uygun olup her tarza hitap eder niteliktedir. Promosyon rozet ürünleri fiyat aralığı ortalama 29-30 TL civarındadır. Toptan promosyon hediyelik eşya alımı halinde indirim uygulanır. Promosyon hediyelik olarak iyi bir seçenek olan bu ürünler toptan alımlarda oldukça uygun bir fiyata alınabilir.

Promosyon Rozet Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon rozet ürünleri fiyatlandırılırken birçok etken göz önünde bulundurulur. Bunlardan en önemlisi üretim maddesidir. Üretilen madde ürünün kalitesini belirleyen en önemli faktördür. Bir plastik ve bir metalin kalitesi aynı değildir. Metal olarak üretilen promosyon rozet ürünleri plastikten daha farklı bir fiyata satılacaktır. Çünkü maliyetleri ve kaliteleri farklıdır.

Promosyon rozet çeşitleri kişiselleştirilebilir. Bu da fiyatını etkileyen bir konudur. Ayrıca ürünlerin tasarımı, işçilikleri de fiyatları belirleyen unsurlardandır.

Promosyon Rozet Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon rozet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon rozet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Rozet Hediyelik Eşya Ürünlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon rozet hediyelik ürünleri aşağıda listelenmektedir:

Promosyon Rozet Hediyelik Eşya Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Promosyon rozet hediyelik eşya ürünleri kaliteli olduğu kadar kullanımı da kolaydır. Rozetin sivri ucu kıyafetin kenarına rahatça girer. Kulpu arkadan çevirerek taktığımız zaman rozetimiz gayet sağlam bir şekilde yakamıza takılmış olur. İşte hediyelik eşya promosyon rozet ürünlerinin kullanımı bu kadar kolaydır.

Promosyon rozet hediyelik ürünler boyut olarak farklı olmasına rağmen takılırken aynı adımlar uygulanır. Promosyon rozet ürünleri kullanılırken elimizden düşmemesi için dikkatli olmalıyız. Rozetin sivri yerini batırırken elimizi yaralamamak için özenli bir şekilde takmalıyız. Rozeti kullandıktan sonra çıkarıp belirli bir yere koymalıyız. Çünkü rozetler küçük boyutta ürünler olduğu için çabuk kaybolabilir. Kullanımı rahat olan promosyon rozet hediyelik ürünler eşyalarımıza da zarar vermediği için uzun yıllar kullanılmaya uygundur.

Promosyon Rozet Hediyelik Eşyalar Kimlere Hediye Edilir?

Promosyon rozet ürünleri aşağıda listelenen kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Hediyelik promosyon rozetler marka tanıtım promosyonu olarak dağıtılabilir.
 • Mezuniyet, dernek toplantıları gibi yerlerde anı olarak verilebilir.
 • Babalarımıza vereceğimiz güzel bir hediye olabilir.
 • Arkadaşlarımıza hediye olarak verilebilir.
 • Sosyal projelerde tasarlanan güçlü mesaj içeren rozet olarak verilebilir.
 • Düğün, nişan gibi özel günlerde dağıtılan farklı bir hediye olabilir.
 • Politika ile ilgilenen tanıdıklarımızın zevklerine uygun tasarlanarak hediye verilebilir.
 • Aksesuarlardan hoşlanan sevdiklerimize güzel ve farklı bir hediye alternatifi olabilir.
 • Galerisi olan tanıdıklarımıza özel olarak tasarlanıp hediye edilebilir.
 • Rozet koleksiyonu yapan tanıdıklara hediye edilebilir.

Promosyon Rozet Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon rozet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon rozet ürünlerinde toptan fiyatları 10 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Rozet Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon rozet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Rozet Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon rozet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Rozet Hediyelik Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Promosyon rozet hediyelik eşya ürünleri boyutları ve tasarımlarıyla oldukça emek verilip üretilen ürünlerdir. Promosyon rozet hediyelik eşya üretici firma Myros, hediyelikleri sağlam ve kaliteli üretmeyi önceler. Bundan dolayı ürünlerini metalden üretir. Hediyelik promosyon rozetler kolayca takılabilir şekilde üretmektedir. Tasarımlarının çeşitliliğiyle her tarza hitap etmeyi amaçlamaktadır. Bundan dolayı Myros firması ürünlerini çeşitli tarzda ürettiği gibi kullandığı malzemeleri de çeşitlendirir. Bu sebeple rozetler metalden üretildiği gibi ahşap vb malzemelerden de üretilen tarzları mevcuttur. Kişiselleştirilebilir opsiyonlarla kişilerin hayal ettikleri ürünlere kavuşmalarını sağlamaktadır. Myros ürünlerini hijyenik ve sağlığa uygun koşullarda üretmektedir ve insan sağlığına dikkat eder. Myros firması sunduğu pek çok çeşitle insanların istedikleri ürünleri almalarına yardımcı olur.

Promosyon Hediyelik Rozet Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon rozet ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda listelenmektedir:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.