myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Tepsi

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
113,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon pazarlaması, bir ürünün, hizmetin ya da markanın değerini müşterilerine ve halka anlatmasıdır. Promosyon ürünler ile marka bilinirliği arttırılır, ilgi zirveye çıkarılır ve satış yapılır. Bu nedenle pazarlamanın en önemli ayağı olmaktadır. Pazarlama promosyon olmadan düşünülemez. 

Müşterilerin ya da potansiyel müşterilerin firma hakkında bilgi sahibi olması, olumlu bir düşünce  geliştirmesi ve ilişki kurması için promosyon verilmek neredeyse zorunludur. Promosyonlar, neredeyse tüm sektörlerde farklı bağlamda kullanılsa da yeni müşteriler edinme ve sadakat oluşturma noktasında her zaman aynı yönde olmaktadır. Promosyon pazarlaması ile ürüne ve markaya yönelik talep canlandırılır ve zihinde marka konumlandırması yapılır. Bu noktada promosyon teşvik eden, ödül veren ve kampanya yapan bir stratejidir. Genel olarak spesifik bir ürün hediye etmekten ziyade, pek çok insanın gündelik hayatta kullanabileceği ürünler tercih etmek daha doğru olmaktadır. Promosyon hediyelik ürünlerinde genel olarak verilen termos, defter, kalem, kupa, promosyon tepsi ve dijital araçlar olmaktadır. Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurtdışında da promosyon hediyeler verilmektedir. 

Eşsiz bir deneyim sunan promosyon hediyelik eşyalar, farklılık yaratır ve her daim kullanıma uygun olur. Promosyon tepsi hediyelik ürünler, kadın ya da erkek, cinsiyet gözetmeksizin özel yaşam alanlarında ihtiyaç olan bir üründür. Bir şeyleri daha pratik bir şekilde taşımak ve hasar görmelerini engellemek için kullanılan tepsiler, birçok farklı malzemeden üretilebilir. Promosyon tepsi modelleri materyal olarak farklılık gösterdiği gibi boyut ve tasarım noktasında da birbirinden farklı olabilir. Myros tarafından geliştirilen özelleştir seçeneğini değerlendirmek isteyen alıcılar, kendi kişisel tasarımlarını yükleyerek tepsi üzerine dekorlama yapabilir. Bireysel olarak tercih edilebileceği gibi aynı zamanda firmaların da markalarını tanıtmak ve büyütmek amacıyla promosyon tepsi hediyelik ürünler yaptırabilir. Tepsi üzerinde tasarım yer alırken, belirli bir bölümde markanın logosu, iletişim bilgileri ve adresi yer alır. Gün içinde göz önüne gelen tepsi her zaman markayı hatırlatıcı bir görev konumunda olacaktır. Bireysel kullanımda tek adet olarak satın alınabileceği gibi ticari hayatta toptan promosyon tepsi hediyelik eşya olarak satın alınabilir. Satışa sunulan tüm ürünler özelleştirmeye müsaittir. 

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Metal tepsi modelleri plastiklere göre daha dayanıklıdır. Bu nedenle gündelik hayat için tercih edecek bireyler daha sağlam bir ürün için metal tercihinde bulunabilir. 
 • Bireysel olarak satın alacak bireyler, hazır tasarım ürünü kullanmak yerine kendilerine özgü bir tasarımı ürün üzerine baskı yaptırabilir. 
 • Hediye alınacak kişinin kişisel zevkleri göz önünde bulundurularak satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir. 
 • Ticari olarak kullanım olacak ürünlere markanın kimlik unsurlarından belirleyici noktalar baskı olmalıdır. Markanın logosu, iletişim ve adres bilgileri, firma görüntüsü, sloganı vs. markanın bilinirliğini arttırmaktadır. 
 • Ürünlerin materyallerine ve boyutlarına dikkat edilerek alım yapılmalıdır. 
 • Ürünlerin fiyat performans dengesine dikkat edilmelidir.

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Promosyon tepsi hediyelikler belirli materyallerde ve boyutlarda üretilmektedir. Bu ürünler bireysel, kurumsal ve ticari olarak kullanıma uygunluk sağlar. Promosyon tepsi hediyelik eşya olarak müşterilere ve potansiyel müşterilere dağıtacak olan firma, markanın bilinirliğini artıracak bilgileri ürün üzerine baskı yaptırmalıdır. Promosyon Tepsi Hediyelik Eşya modelleri genel olarak metal olmaktadır. Metal ürünler baskıyı daha iyi tutar ve dayanıklıdır. Tepsilerde renk solması, baskı soyulması vb. unsurlar kolay kolay yaşanmamaktadır. Metal olmasının en güzel yanlarından bir diğeri de kırılmamasıdır. Zaman içinde yıpranma olma ihtimalini göz önünde bulundurularak dikkatli kullanım gerçekleştirilmelidir. İstenilen her tasarımın ürün üzerine basılması gerçekleştirilebilir. Her ürünün ebatları birbirinden farklı olmaktadır. Bu nedenle ortalama olarak en 150 mm - 450 mm, boy 150 mm - 450 mm, yükseklik 5 mm - 25 mm ve ağırlık 200 gr. - 500 gr. arasında olmaktadır. 

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon tepsi fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir. Ürünlerin boyutları, tasarımları ve adetleri değişkenlik göstermesi fiyatlara da yansır. Bu nedenle kategorideki özel promosyon tepsi hediyeler fiyatı 81 TL civarındadır.

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bireylere, firmalara ve ticaret ile uğraşan kişilere özel olarak tasarlanan promosyon tepsi hediyelik ürünler, fiyat politikaları oluşturulurken belirli noktalar baz olarak alınır. Bunlar; ürünlerin hammadde kaliteleri, ürün boyutları, tasarımı, işçiliği ve diğer süreçler. Bunların hepsi bir araya geldiğinde total fiyat ortaya çıkmaktadır.  Toptan promosyon tepsi hediyelik eşya alışverişi de aynı şekilde fiyatları belirleyen bir diğer unsur olmaktadır. 

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon tepsi ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon tepsi ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon tepsi hediyelik eşya çeşitleri aşağıda verilmiştir;

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Hediyelik promosyon tepsiler genel olarak kısıtlayıcı bir kullanıma sahiptir. Birkaç ürünü aynı anda taşımaya yarayan tepsilerin farklı bir kullanım alanı yoktur. Bu nedenle işlevsel bir ürün olmasının yanında işin içine tasarım detayının da girmesi ürünün ambiyansını değiştirmektedir. 

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon tepsi hediyelik eşya ürünleri şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Sevgiliye / eşe, 
 • Aile üyelerine, 
 • Öğrenci evine çıkacaklara, 
 • Ürünlerini bir arada tutması için resim sanatı ile ilgilenen tanıdıklarınıza,
 • Sürekli misafir ağırlayanlara,
 • Çay - kahve saati yapmayı sevenlere,
 • Komşulara, 
 • Yazlığı olanlara,
 • Yeni evleneceklere, 
 • Firmaların müşterilerine ve halka,
 • Firmanın çalışanlarına

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon tepsi ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon tepsi ürünlerinde toptan fiyatları 27 TL civarındadır.Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon tepsi ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon tepsi ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Özel promosyon tepsi hediyeler özel dijital baskı ile üretilmektedir. Kullanılan baskının kalitesi bu noktada oldukça önem arz etmektedir. Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı promosyon tepsi hediyelik eşya üretici firması Myros, baskının rengine, dokusuna, boyanın kalitesine dikkat etmekte, tüm süreç tamamlandıktan sonra ciddi bir şekilde kalite kontrolden geçirerek müşterilerine sunmaktadır. 

Promosyon Tepsi Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon tepsi hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.