myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Kartpostal

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
87,50 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Kartpostal Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon ürünler yıllardır tercih edilen kitlelere en hızlı ulaşmayı sağlayan reklam ürünleridir. Firmanız için birbirinden farklı promosyon ürünü seçerek işyerinizin reklamını yapabilir ve daha çok kişiye ulaşmasını önerilmesini sağlayabilirsiniz. Promosyon kartpostal hediyelik eşyası satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi de firmanızın reklam potansiyelini karşılıyor olması. Seçeceğiniz promosyon kartpostal firmanızın temasını, telefon numarasını, logosunu ve fotoğrafını içerebilir bu şekilde reklamınızın on binlerce kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Reklamcılığın gelişmesi ile birlikte dünyanın her yerinde promosyon ürünler popüler hale gelmiş durumda firmaların çoğu müşterilerine sundukları küçük hediyelerle çok küçük bütçelere çok büyük reklam sahası oluşturmakta bu sebeple dünyanın her yerinde binlerce çeşit promosyon ve promosyon kartpostal ürününe ulaşmak mümkün.

Promosyon kartpostal hediyelik ürünü tercih ederken göz önünde bulundurmanız gereken durumlar aşağıda listelenmiştir;

 • Reklam ihtiyacını karşılaması
 • Firmanızın tanıtımı için uygun temalar olması
 • Özel tasarım baskıya uygun olması
 • Toptan alım seçenekleri mevcut mu

İşyerinizin reklamını yapmak daha verimli tanıtım için sizlerde promosyon kartpostal ürününü seçebilir toptan alım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Promosyon Kartpostal Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Promosyon kartpostalın hiç şüphesiz en önemli özelliği reklam barındırması. Promosyon ürünler genellikle firma fuarları, davetleri ve kokteyllerinde ilk akla gelen reklam türüdür. Firmanızın logosuna, ismine ve iletişim bilgilerine yer verebileceğiniz ürünler hem akılda kalıcı olacak hemde birden fazla kişiye ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Birden fazla materyal kullanılarak birçok çeşitte üretilebilen bu ürünler kişinin istekleri doğrultusunda tasarlanabilir. Sizlerde promosyon kartpostal ürünlerini tercih ederek firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

Promosyon Kartpostal Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Tanıtım ve reklam amaçlı tercih edebileceğiniz promosyon kartpostal ürününün fiyatı en düşük 19.90 Tl den başlayıp en yüksek 159.90 Tl ye kadar çıkabilmektedir. Seçeceğiniz promosyon kartpostal hediyelik eşya fiyatı ortalama 40 ila 90 Tl arasında değişiyor olacaktır.

Promosyon Kartpostal Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon kartpostal hediyelik eşya fiyatı belirlenirken üretimin her aşaması göz önünde bulundurulur. Ürünün hammaddesi, üretim süresi ve işgücü gibi faktörler dikkate alınarak promosyon hediyelik ürünlerin fiyatları belirlenir. Promosyon kartpostal ürünün fiyatı belirlenirken yapılan tasarım, tasarımın üretimi, tasarımda kullanılan malzemelerin kalitesi ve malzemelerin temini gibi birçok açı değerlendirilmekte. Ürünün baskısı ve baskıda kullanılan boyanın su geçirmez olup olmaması dahi fiyat belirlemede önemli unsurlar arasında yer alıyor.

Promosyon Kartpostal Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon kartpostal ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon kartpostal ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Kartpostal Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Tercih edebileceğiniz promosyon kartpostal çeşitleri aşağıda listelerini gibidir;

Promosyon Kartpostal Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Promosyon ürünler oldukça popüler pazarlama ve reklam ürünleri arasında yer alır bu ürünler firmaların tanıtım için seçtikleri hitap etmesi belirlenen kitlenin günlük yaşamında da kullanabileceği sıkça göz önünde olan parçalardır. Örneğin promosyon kartpostal ürününü otel sahibi firmasını ziyaret eden müşterilere orada çekildikleri fotoğraflarla hediye edebilir kişilerin aklına sürekli işyerinin gelmesini ve çevreye önerilmesini sağlayarak daha canlı bir reklam dinamiği kullanabilir.

Promosyon Kartpostal Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Birbirinden farklı promosyon ürünün gözdelerinden promosyon kartpostal hediyelik eşyayı firmanızın reklamını yapmak için aşağıda listelenmiş kişi ve durumlarda tercih edebilirsiniz;

 • İşyeri iletişim bilgileri içeren promosyon kartpostalı müşterilerinize.
 • Firmanızda düzenlenen organizasyon katılımcılarına.
 • Tatilde otelinizi tercih etmiş müşterilerinize.
 • Tanıtım etkinliklerinize katılmış misafirlerinize

Promosyon Kartpostal Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon kartpostal ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon kartpostal ürünlerinde toptan fiyatları  25 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Kartpostal Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon kartpostal ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Kartpostal Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon kartpostal ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Kartpostal Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros sektörün önde gelen hediyelik eşya üreticilerinden firmayı bu noktaya taşıyan ürün çeşitliliği kalite özgün tasarım faktörleri. Firma birçok tema altında binlerce çeşit hediyelik eşya ile sektöre yön veriyor. Ürünlerin üretim aşaması oldukça özenle takip edilmekte. Promosyon kartpostal hediyelik üretimi tasarımın belirlenmesinin ardından serüvenine başlıyor belirlenen tasarım doğrultusunda şekil boyuta göre taslak hazırlanıp baskı ve renklendirme işleri yapılıyor tüm işlemler tamamlandıktan sonra hediyelik kalite kontrolün ardından alıcı ile buluşmaya hazır hale geliyor.

Promosyon Kartpostal Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Firmanızın tanıtımını yapmak için tercih edebileceğiniz promosyon kartpostal hediyelik benzeri diğer promosyon hediyelik ürünlerini için istedik;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.