• Tümünü Temizle

Promosyon Bardak Altlığı

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
36,00 TL
(0)
23,00 TL
(0)
23,00 TL
(0)
23,00 TL
(0)
23,00 TL
(0)
21,50 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Bardak Altlığı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Markalaşmak kolay bir süreç değildir. Özellikle gelişen, büyüyen ve daima yeni şeyler denemek isteyen, bir yandan da müşteri segmentine hitap etmeye devam edecek çalışmalarda bulunan markalar arasında ciddi bir rekabet vardır. Başarılı bir markanın öncelikle ürünlerini kullanan çalışanları olur. Ürünleri kullanan, geri bildirim veren çalışanlar şirkete karşı aidiyet duygusunu kazanır ve daha gönülden bağlı olur. Bu noktada firma için de müşterilerine nasıl dokunabileceğine dair bir fikir vermiş olurlar.

İster girişim olsun, ister müze, ister kurumsal bir firma, isterse futbol kulübü. Günümüzde sanatçıların ve ünlülerin birlikte çalıştıkları PR ajansları bile “markalaşma”yı konuşuyor. Bu açıdan bakıldığı zaman da logolu bardak altlığı gibi sponsorlu ürünler ve promosyon bardak altlığı gibi ürünler gözümüzün önüne gelmeye başlıyor.

Hediye kime alınırsa alınsın, dünya genelinde kabul ediliyor ki hediyenin özelleştirilmesi ve kişisel olması hediyeyi daha anlamlı kılıyor ve eğer bardak kullanmayı seven kişilerse özel tasarım bardak altlığı en çok kullanılan ürünlerden biri oluyor. Özellikle toptan satın alındığı zaman son derece uyguna gelen promosyon silikon bardak altlığı ürünlerini mutlaka değerlendirmelisiniz.

Promosyon bardak altlığı satın alınırken dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekildedir;

 • Hediye alınacak kişilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Ürünü satmak için mi, hediye etmek için mi aldığınız önemlidir.
 • Eğer bu hediye sosyal medya gibi mecralarda paylaşılacaksa özel bardak altlığı tasarımı ile özelleştirmeniz anlamlı olabilir.
 • Özel gün veya diğer günlerde hediye alabileceğiniz bu hediyelik eşyanın yer alacağı ortamla da uyumlu olması gerekmektedir.
 • Marka bilinirliğinizi artırmak için toplu satın alıp hediye edebilirsiniz.

Promosyon Bardak Altlığı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Bardak Altlığı kategorisinde yer alan ürünlere bakarsanız Myros üretimi çeşitli malzemelerden üretilen hediyelik eşya çeşitlerini göreceksiniz. Bu hediyeleri gözünüz kapalı satın alabilir, kullanabilir, müşterilerinize, segment segment ayırarak hediye edebilir ve bu sayede hayat boyu kullanabilecekleri kaliteli hediyeler olarak değerlendirebilirsiniz. Ürün sayfasını inceleyerek ürünlerin en, boy, fiyat ve malzeme gibi özellikleriyle ilgili bilgileri edinebilirsiniz. Bu sayede aradığınız renge, malzemeye, fotoğrafın yer alacağı bölgeye ve boyuta göre filtreleyerek doğru tercihte bulunabilir ve hediye edeceğiniz kişileri mutlu edebilirsiniz.

Promosyon Bardak Altlığı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon bardak altlığı fiyatları söz konusu olduğunda bu kategoride hazırlanan su bardaklarının 15 TL ile 25 TL arasında fiyatlandırıldığını görüyoruz. Bu noktada ürün için kullanılan malzemelere göre fiyat değişikliği olduğunu ama her halükarda uygun fiyatlı ürünler olduklarını söyleyebiliriz. Hediyenin tasarımı, kullanılan malzeme, işlemeler, baskılar ve sahip olduğu detaylara göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fiyatların uygun olması sebebiyle bu kategoriden dilediğiniz özel tasarımı yaptırabilir, bu hediyeleri topluca satın alabilir ve hedef kitlenizi mutlu edebilirsiniz. 

Promosyon Bardak Altlığı Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?


Promosyon silikon bardak altlığı kategorisindeki hediyelik eşyalar özel aşamalara sahip olan bir süreçten geçer. Metal, ahşap ve taş malzeme kullanılarak hem zevke hitap eden, hem de kullanışlı ve kaliteli çeşitli hediyelik eşyalar üretilmektedir. Ürün fiyatının belirlenmesi için ürün tasarımında kullanılan malzemenin türü, işlevi, malzemenin nasıl işlendiği ve kullanım alanı gibi detaylar etkilidir.


Promosyon Bardak Altlığı Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon bardak altlığı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon bardak altlığı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Bardak Altlığı Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon bardak altlığı modelleri arasında bulunan hediye çeşitleri şu şekildedir;

Promosyon Bardak Altlığı Nasıl Kullanılır?

Bu kategoride tasarlanan hediyelik eşyalar kullanışlı, kaliteli ve göze hitap eden ürünler olarak üretilmektedir. Hediyelerin baskıları, malzemeleri ve boyutları da kullanım alanlarını belirlemektedir. Farklı özel günlerde bu hediyelik eşyalar arasından rahatlıkla seçim yapılabilir. Eğer iyi bir strateji ile planlanırsa, güzel bir PR ürünü ortaya çıkabilir ve bir anda trend olabilir. Bu noktada eğer sanatçılarla veya ünlülerle çalışıyorsanız, ajanslarla ortak hareket etmek gerekebilir.

Örnek vermemiz gerekirse eğer farklı farklı baskılarla Promosyon Ahşap Resimli Bardak Altlığı ürününü hazırlatabilirseniz satış için pek çok kanal yaratmış olacaksınız. Taş Bardak Altlığı ile de yine logonuzu bastırarak şirket çalışanlarınıza hediye edebilirsiniz, bu sayede her kullandıklarında sizi hatırlayacaklarını garanti edebilirsiniz. Myros Metal Bardak Altlığı ile de toplu satın alarak hediye edebileceğiniz fotoğrafları bastırabilirsiniz, uzun vadede değerli bir hediye olacaktır. Kampanyalar, logolar, resimler, tanıtımlar, sloganlar ve çok daha fazlası için ayrıcalıklı ürünler tasarlatabilirsiniz.

Promosyon Bardak Altlığı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Promosyon bardak altlığı hediyelik eşyaları şu kişilere alınabilir;

 • Bardak temalı ürün hediye etmek istediğiniz tanıdıklarınıza,
 • Özel tasarım bardak altlığı hediye edeceğiniz müşterilerinize,
 • Sponsor olduğunuz firmalara,
 • Temsil ettiğiniz ünlülerin hayranlarına,
 • Temsil ettiğiniz ünlülerin kendilerine,
 • Promosyon bardak altlığı satın alarak müşterilerinize,
 • Firmanızın çalışanlarına,
 • Futbol kulübü iseniz minik futbolculara hediye olarak,
 • Bir eğitim kurumu iseniz öğretmenlere,
 • Müşteri segmentlerinize özel olarak hediye edebilirsiniz.

Promosyon Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon bardak altlığı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon bardak altlığı ürünlerinde toptan fiyatları  5 TL - 8 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon bardak altlığı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Bardak Altlığı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon bardak altlığı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Bardak Altlığı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Baskılı bardak altlığı kategorisinde hazırlanan hediyeler titizlik ve incelikle üretilmesi gereken ürünler içerisinde yer almaktadır. Ahşap, metal ve taş malzemeleri ile gerçekleştirilen bu işlemler sonucunda elde edilen ve resim baskıları içeren bardak altlıkları renkleriyle göz doldurur. Myros tarafından tasarlanan hediyelerin sevdiklerinize hediye edebilmeniz için titizlik ve incelikle üretildiğinden emin olabilirsiniz. Bizzat özel baskı makinaları ile hazırlanan resim baskılarına sahip hediyeler, belirlenen resim için en uygun olan canlı renklerde ürünlere basılmaktadır. Özellikle logolu bardak altlığı özel tasarım bardak altlığı olduğu için kaliteli baskılarla fiyat performans açısından başarılı ürünlere ulaşmanızı sağlamaktadır.

Promosyon Bardak Altlığına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon bardak altlığı benzeri satın alınabilecek hediyelik eşya modelleri şu şekildedir;T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.