myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Puzzle

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
358,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
198,00 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon ürünler uzun yıllardır pazarlama stratejisi olarak kullanılan en etkili yöntemdir. İster yeni kurulan bir kuruluş olsun, ister sektör devlerinden kurumlar olsun; promosyon hediyelerin kullanıcılara ulaşması, insanların zihinlerinde yer edinmesi için oldukça önemlidir. Bu tip ürünler ile kurumsal kimliğini ve marka imajını yansıtan firmalar, bulunduğu her alanda varlıklarını göstermeyi başarmaktadır. Promosyon ürün denildiğinde herkesin aklına gelen ve ulaşılması kolay olan kalem, ajanda, powerbank, usb bellek, kulaklık, kupa, bez çanta, bardak altlığı, notluk, kese, anahtarlık, açacak ve magnet olmaktadır. Hediye edilebilecek, son kullanıcının en çok vakit geçireceği ürünlerden biri olan promosyon puzzle, özel yaşam alanlarında kullanılan, uzun süreler boyunca göz önünde bulunarak, firmayı hatırlatıcı niteliği en yüksek ürün olmaktadır. Puzzle promosyon marka bilinirliğini artırmak için kullanılan niş bir üründür. Her yere rahatlıkla taşınmasa da her daim akılda kalıcı olmasıyla markayı yaşatır.

Promosyon hediyelik ürünleri sadece Türkiye’de olmamakla birlikte dünyada da çok sevilen ve sıkça tercih edilen pazarlama stratejisidir. Günümüz çağında her ortamda reklam bombardımanı vardır. Yemek yenilen masada, televizyonda, sokakta, koltukta, cep telefonlarında, giydiğimiz kıyafetler de dahil olmak üzere her adımda reklama maruz kalan insanlar, belirli bir zaman sonra oradan uzaklaşarak reklamı reddetmeye başlar. Promosyon hediyelik eşyalar ise, reklam kokmayan ve bireye kendisini değerli hissettiren bir stratejidir. Bu nedenle markalar yeni kurulduğunda, yeni bir ürün çıkardığında ya da sadece hatırlatıcı olmak adına promosyon ürünler dağıtırlar. Puzzle hediye ile firmanızın logosunu ve adını birçok kullanıcıya ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz sadece marka ismi yazabilir ya da onun yerine iletişim ve ulaşım adreslerini de ekleyerek firmanın bir görselini puzzle’a yerleştirebilirsiniz. Görsellik bakımından yoğun ve canlı renkleri kullandığınız takdirde promosyon puzzle hediyelik eşya daha ilgi çekici olacaktır. 

Hediye puzzle yaptırma sadece firmaların potansiyel müşterilerine dağıtması için değil aynı zamanda kendiniz ve sevdikleriniz için de hediye olarak yaptırılabilir. Kişiye özel puzzle hediye seçeneği ile size karşılıksız bir sevgi sunan ve her zaman yanınızda hissettiren, kıymet verdiğiniz kişiler için anlamlı bir armağan sunabilirsiniz. Özel promosyon puzzle hediyeler sayesinde her zaman akılda kalacak bir hatıra bırakabilirsiniz. Hediye vereceğiniz kişi, kendisini çok özel hissedeceği hediyeyi ömür boyu titizlikle saklamak isteyecektir. Myros hazırlanan tasarımı, fotoğrafı ya da deseni, özel promosyon puzzle hediyeler ile anıları kalıcı hale getirerek, özel günleri daha da anlamlı kılmaktadır. Hediyelik eşya seçenekleri arasından farklılığı ve kalitesiyle göze çarpan kişiye özel puzzle hediye, evin en güzel alanında sergilenen hediye olacaktır. Toptan promosyon puzzle hediyelik eşya ile dilerseniz sevdiklerinize dilerseniz de firma olarak yeni potansiyel müşterilere hediye olarak verebilirsiniz. 

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Özel olarak hazırlanan promosyon puzzle çeşitleri ölçülerine ve parça sayılarına dikkat etmelisiniz.
 • Puzzle küçük parçalardan oluşur ve belirli yaş altındaki çocuklar için tehlikeli bir araçtır. Bu nedenle, küçük çocuklarınızın olduğu ortamlarda, onların ulaşamayacağı alanlarda tamamlamaya özen gösterebilirsiniz. 
 • Hediyelik promosyon puzzleler akılda kalıcı bir hediye seçeneği olmaktadır. Hediye alacağınız kişinin kişisel zevklerini ve kullanım alanlarını düşünerek hediye almaya özen göstermelisiniz. 
 • Firma tarafından dağıtılması düşünülen toptan promosyon puzzle hediyelik eşyalarında firmanın adı, logosu, rengi, iletişim ve ulaşım bilgileri olduğu takdirde daha ilgi çekici ve akılda kalıcı olmaktadır. 
 • Toptan promosyon puzzle hediyelik eşya alımı yaparak bütçe dostu alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Hem kendiniz hem de hediye alacağınız kişiler için eğlenceli ve öğretici bir zaman dilimi yaratan promosyon puzzle, tercih edeceğiniz ürüne göre parça sayısında değişiklik olmaktadır. Özel yaşam alanlarının havasını değiştiren ve tablo görünümü yaratan özel promosyon puzzle hediyeler ile sevdiklerinize özel günlerde hoş sürprizler yapabilirsiniz. 

Promosyon puzzle hediyelik eşya üretici firması Myros, kolay su geçirmeyen ve yırtılmayan birinci sınıf kaliteye sahip kağıt kullanarak uzun ömürlü kullanıma uygun olarak tasarlamıştır. Özel kesim cihazları ile parçalar kesilir ve dijital baskı tekniği ile tasarım puzzle üzerine işlenir. Hazır tasarımlardan tercih edebileceğiniz gibi kişiye özel tasarımı da değerlendirerek dilediğiniz fotoğrafı ve deseni sisteme yükleyebilirsiniz. 

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşya modelleri arasından ürün ebatları, ağırlıkları ve fiyatları farklılık gösterebilir. Ortalama olarak en 100 mm - 500 mm, boy 150 mm - 700 mm ve ağırlık 100 gr ile 400 gr arasında değişkenlik gösterebilir.

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Özel yaşam alanların dekoruna sıcaklık katan, ofislerin kurumsal kimlik imajını güçlendiren promosyon puzzle aynı zamanda değer verdiğiniz kişiler ile fotoğraflarınızı bastırdığınız özel bir hediye olmaktadır. Promosyon puzzle fiyatları 69 TL - 207 TL arasında olmaktadır. 

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon puzzle hediyelik eşya üretici firması Myros web sitesinde birçok kategoriye sahip ürüne ulaşmak mümkündür. Çok çeşitli tasarım seçeneklerine sahip olan firma, hammadde kalitesinde de oldukça özenli davranmaktadır. Uzun ömre sahip hediyelik eşyalar üreten Myros, tüm ürünlerine el işçiliği katmaktadır. Bu sayede hediyelik eşyaların özelliğini koruyarak anlam ve değer kazandırır. Ürünlerin hammadde kalitesi, ürün ebatları, ağırlıkları, tasarımları, baskı ve boyamaları fiyatları etkileyen ana unsurlar olurken aynı zamanda toptan alım seçeneği de fiyatları etkilemektedir. 

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon puzzle ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon puzzle ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon puzzle hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Promosyon puzzle hediyelik eşyalar bireysel olarak özel yaşam alanlarında sanat ve hobi olarak kullanılırken aynı zamanda markaların kurumsal imajlarını güçlendirmek için duvarlarını süslediği ürünlerdir. Firmalar potansiyel müşteri elde etmek için toptan promosyon puzzle hediyelik eşya vererek marka bilinirliği yaratırlar. Öncelikle puzzle içinden çıkan parçaları renklerine ayırarak çerçeveyi oluşturabilirsiniz. Ardından benzer renklere sahip parçaları bir araya getirerek zeka geliştiren ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayan puzzle’ı tamamlayabilirsiniz. 

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon puzzle hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Sevgiliniz ile fotoğrafınızı bastırarak ona özel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü, sevgililer günü ve yıl dönümünde özel ve anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır.
 • Aile üyelerine,
 • Yeni evleneceklere, 
 • Yeni eve taşınan dostlarınıza ev hediyesi,
 • Evcil hayvanı olan dostlarınıza,
 • Yeni bebeği olan dostlarınıza,
 • İşletme sahibi olan tanıdıklarınıza,
 • Ticari olarak online satış işlerine başlayacak tanıdıklarınıza,
 • Üniversiteye giden tanıdıklarınıza,
 • Ev arkadaşınız ile kendinize

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon puzzle ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon puzzle ürünlerinde toptan fiyatları  23 TL - 69 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon puzzle ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon puzzle ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, promosyon hediyelik eşya üretici fırmasıdır. Bu nedenle hediyelik promosyon puzzle’ı çok amaçlı kullanım için üretmiştir. Bireysel kullanım, kurumsal kullanım ya da ticari kullanım için uygun olan promosyon puzzle ürünleri, kolay yıpranmayan ve su geçirmeyen kağıttan üretilmiştir. Dijital baskı ile dilediğiniz tasarımı baskı yapan Myros, ürünün son halini ciddi kalite kontrol sürecinden geçirir. Hiçbir hasar tespit edilmediği takdirde ürün detayları eklenerek web sitesine yüklenir.

Promosyon Puzzle Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon puzzle hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.