myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Kitap Ayracı

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
129,60 TL
⬇️ %9
118,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Kitap Ayracı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşyalar birçok amaçla anılıp kullanılabilen nesnelerdir. Sevilen kişileri mutlu etme, hatıra olarak kalma amacıyla hediye alınabilir. Veya bir markanın tanıtım günlerinde dağıtılmak üzere de o markanın logosunun veya adının bulunduğu hediyelik eşyalar yaptırılıp kullanıcılarına dağıtılmak üzere de hediyelik eşya alınabilmektedir. Promosyon hediyelik ürünlerinin herkese hitap edebilen, kullanışlı ürünler olması her daim üzerinde bulunan yazının veya markanın da görülmesi anlamına gelmektedir. Kullanışlı olabilecek hediyelik promosyon eşyalardan en göze çarpanlardan birisi de promosyon kitap ayracı olarak karşımıza çıkar. Promosyon kitap ayracı adı duyurmada ön plana çıkmış ürünlerden birisidir. Markasının tanıtımını yapmak isteyen üreticiler toptan bir şekilde kitap ayracına markasının amblemini bastırarak bunları potansiyel tüketici kitlesine dağıtabilir. Dikkat çekici ve kullanışlı promosyon kitap ayracı aparatı sayesinde markaya aşina olunacaktır.

Promosyon kitap ayracı hediyelik eşyaları alırken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Toptan alımı gerçekleştirilebilecek ürünler seçilmeli.
 • Üzerine kişisel tasarım, logo veya baskı yapılabilecek ürünler seçilmeli.
 • Promosyon kitap ayracının materyaline dikkat ederek tercih yapılmalı.

Promosyon kitap ayracı hediyelik eşya ürünlerini toptan bir şekilde uygun fiyata alarak üzerine kişisel tasarım ekletmek mümkündür. Bu şekilde uygun fiyata marka tanıtımı yapılabilir. 

Promosyon Kitap Ayracı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Günümüz modern dünyasında kitap okuyanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu durumda kitap ayracı kullanımlarında da artış görülmesi anlamına gelir. Bu sebeple herhangi bir markayı veya ürünü tanıtacakken insanların gün içinde devamlı olarak kullandığı nesneleri promosyon olarak dağıtıp bu nesnelerin üzerine de marka veya ürün tanıtım bilgisi eklenebilmektedir. Promosyon kitap ayracı hediyelik eşya ürünlerinin özellikleri arasında çeşitli materyallerden yapılmış olmaları yer alır. Örneğin promosyon metal kitap ayracı bulunabileceği gibi ahşap veya mukavvadan üretilmiş kitap ayraçları da bulunmaktadır. Herkes kendi zevkine uygun olanını tercih ederek üzerine çeşitli baskılar ekleterek firmasının tanıtımını yapabilir.

Promosyon kitap ayracı hediyelik eşya modelleri arasında çeşitli seçenekler olması tüketiciler tarafından memnun olunan bir durumdur. Şekil veya materyal zenginliği sebebiyle herkesin kendine en uygun olanı seçmesi daha da kolaylaşmaktadır.

Promosyon Kitap Ayracı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon kitap ayracı hediyelik olarak dağıtılabilecek ürün çeşitleri arasında en minimal nesnelerden birisidir. Hem göze hitap edip hatıra olarak saklanabilir. Hem de kullanışlı olması sebebiyle amacına uygun olarak da değerlendirilebilir. Aynı zamanda da üzerinde yazılı olan firmanın veya ürünün tanıtımını yapacağından dolayı bir reklam kaynağı olmaktadır. Promosyon kitap ayracı ürünlerinin fiyatları, çeşitlerine göre ortalama olarak 30 TL ile 70 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kitap ayracı promosyon hediyelik toptan alımı olduğunda daha uygun bir fiyata denk gelmektedir. Toptan promosyon kitap ayracı alındığında normal fiyatlardan daha indirimli ve cüzi miktarlar ile karşılaşılmaktadır. 

Promosyon Kitap Ayracı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon kitap ayracı hediyelik ürünler fiyat belirlemesi sırasında incelenir. Ham madde ve materyal belirlemesi ışığında bir maliyet hesabı yapılır. Bu ortaya çıkan maliyetin üzerine kâr payı konularak kitap ayracı hediyelik eşya ürünlerinin satış fiyatları ortaya çıkar. Promosyon kitap ayracı hediyelik eşya çeşitleri materyallere göre değişebilmektedir. Örneğin kitap ayracının üretildiği materyal metal, ahşap ve mukavva olabilir. Bunun yanı sıra kitap ayracının şekli de değişebilmektedir. Tüm bu değişiklikler fiyat belirlemesine etki eden unsurlardır. Kullanılan ham madde ve kitap ayracının şekli ışığında fiyat belirlemesi gerçekleştirilir.

Promosyon Kitap Ayracı Hediyelik Eşya Ürünlerinin  Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon kitap ayracı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon kitap ayracı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Kitap Ayracı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir? 

Promosyon kitap ayracı çeşitleri aşağıda listelenmektedir:

Promosyon Kitap Ayracı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Hediyeler anı kalması amacıyla veya kullanılması amacıyla verilmektedir. Bu hediye ile ne yapılacağı hediyenin sahibine kalmış bir durumdur. Anı olarak kitaplığının bir köşesine koyarak baktıkça huzur bulabilir. Veya bu hediyeyi kullanarak her kullanışta hediyeyi veren kişiyi anımsar. Promosyon kitap ayracı hediyelik eşya ürününde ise hediyeyi alan kişiler kitaplıklarına veya evlerinin başka bir bölümüne koyarak hoş bir dekor ürünü olarak kullanabilirler. Ya da kitap ayracı olarak amacına uygun da değerlendirebilirler. Üzerinde firma ismi veya tanıtılacak ürünün fotoğrafı gibi bilgiler olacağı için her bakıldığında veya kullanıldığında bu markayı ya da ürünü hatırlatacaktır. Promosyon kitap ayracı hediyelikler kullanışlı olması yönüyle dikkat çekmektedir. Kitaplar herkesin ulaşabileceği ürünler olduğu için kitap ayracı da herkesin ihtiyaç duyacağı nesneler olmaktadır. Bu sebeple kitap ayracı promosyon ürün haline getirip dağıtılırsa firmanın tanınırlığı artacaktır.

Promosyon Kitap Ayracı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Hediyelik promosyon kitap ayraçları aşağıda listelenen kişilere hediye alınabilir:

 • Öğrencilere
 • İş insanlarına
 • Çalışmayan insanlara
 • Çocuklara
 • Gençlere
 • Yetişkinlere
 • Yaşlılara hediye edilebilir.

Promosyon Kitap Ayracı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon kitap ayracı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon kitap ayracı ürünlerinde toptan fiyatları 20 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Kitap Ayracı Hediyelik Eşyalar  için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon kitap ayracı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Kitap Ayracı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon kitap ayracı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Kitap Ayracı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, promosyon kitap ayracı hediyelik eşyalarını üretirken uzun ömürlü kullanım amacına dikkat çeker. Promosyon ürünler ne kadar uzun süre kullanılırsa tanıtım amacını da o kadar uzun süre yerine getirebilmektedir. Bu sebeple Myros, kullanışlı ve kaliteli promosyon hediyelik ürünler üretmektedir. Kaliteli hediyelik ürünler üretildiği için kullanım ömürleri de uzun olmaktadır. Promosyon kitap ayracı hediyelik eşya üretici tarafından uygun fiyata kaliteli ürünler sunulmaktadır. Myros, he bütçeye hitap eden ürünler üretmesiyle ön plana çıkan bir firmadır. 

Promosyon Kitap Ayracı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir? 

Özel promosyon kitap ayracı hediyelerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda listelenmektedir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.