myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Anahtarlık

için 23 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
37,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
Myros - Toptan Promosyon Myros Kalp Anahtarlik 45*90 Mm
80,00 TL
(0)
67,50 TL
(0)
66,50 TL
(0)
87,50 TL
(0)
90,00 TL
(0)
87,50 TL
(0)
80,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
96,50 TL
(0)
90,00 TL
(0)
için 23 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şahısların, kurum ve kuruluşların kendilerini tanıtmak, daha geniş kitlelere ulaşmak ve reklamlarını yapmak amacı ile logolarının ürün üzerinde yer aldığı hediyelik eşyalardır. Reklamcılığın ana faaliyetlerinden olan promosyon hediyelik eşyalar verilen kişiler tarafından olumlu algı ve davranış yaratmaktadır. 

Tanıtım ürünlerinden olan defter, kalem, usb bellek, bloknot, şapka, havlu, powerbank, takvim, termos, ayna, balon, bardak altlığı, bez çanta, bardak, su şişesi, kulaklık, anahtarlık vb. ürünlerinden çok tercih edilen promosyon anahtarlık hediyelik eşya olmaktadır. Tanıtım maliyetleri inanılmaz boyutlara ulaşınca firmalar ucuz promosyon anahtarlık ürünlerine daha fazla ağırlık vermeye başlamıştır. Bu iletişim alanı bir ihtiyaç üzerine doğmuştur. İnsanlarla etkileşim yaratmak, sohbet etmek ve markanın kalıcı bir tutuma dönüşmesi için reklamcılığın yükselmeye başladığı günden bugüne promosyon hediyelik eşyalar kullanılmaktadır. Potansiyel alıcıya ulaşmanın en garanti ve rahat yolu budur. 

Gelişen ve değişen dünyada reklamcılık hızlı büyüme göstermektedir. Özellikle yurt dışında promosyon ürünlere daha fazla ağırlık verilmektedir. Firmalar müşterilerini mutlu etmek için promosyon anahtarlık çeşitlerinden alternatifleri bol ürünler üretiyor ve birçok şekil, desen, renk ve tasarıma sahip ürün grubunu hediyelik eşya promosyon anahtarlık kategorisine ekleyerek sunuyor. 

Anahtarlık günümüzde bir ihtiyaç olmaktan ziyade bir aksesuar ve tasarım sayılmaktadır. Üretimi ve tüketimi fazla olan  promosyon anahtarlık hediyelikler, özelleştirilebilir seçenek ile markanıza ya da şahsınıza ait dilediğiniz tasarımı bastırma şansı sunuyor. Özelleştirilebilir opsiyon sayesinde kişiye özel dilediğiniz tasarımı yükleyerek tasarımı oluşturabilirsiniz. Markanızı tanıtacağınız ve müşteri oluşturacağınız ilk gösterimde izlenim çok önemlidir. Bu bağlamda kaliteli ve müşterilerinizin uzun yıllar kullanmak isteyeceği özel promosyon anahtarlık hediyeler düşünüyorsanız, diğer üreticiler ile karşılaştırarak promosyon anahtarlık fiyatları araştırmasını yapmalısınız. Promosyon anahtarlık hediyelik eşya üretici olan Myros, en kaliteli ürünleri en uygun fiyat garantisi altında sunan Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük üretici fırmasıdır. Promosyon ürünler için tekli alım yapmak yerine toptan promosyon anahtarlık hediyelik eşya alışverişi yapabilir, etiket fiyatı üzerinden uygulanacak indirim sayesinde bütçe dostu alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Anahtarlık promosyon ürünlerini bir firmadan alan kişilerden %60’ı, zaman geçse de markayı hatırlıyor. Bu oran diğer reklam araçları ile aynı seviyede değil. Bu nedenle hediye olarak alınan ürünlerin, kişiler üzerinde yaratmış olduğu pozitif duygular ve olumlu algılar etkili bir tanıtım aracı olduğunu göstermektedir. 
 • Hediye veren firmalar ya da şahıslar her zaman hediye verdikleri kişiyi etkilemektedir. 
 • Firmalar hediyelik eşya promosyon anahtarlık için kendilerine özgü bir tasarım stili oluşturmalı ve akıllarda kalıcı olabilmek için uzun bir süre bu stili kullanmalıdır. 
 • Dikkat çekici olabilmek için farklı renklere ve desenlere sahip tasarım yapmaya özen göstermelisiniz. 
 • Yakın çevrenize de promosyon anahtarlık vermeyi teklif edin. Böylece onlar da sizin tanıtımınızı yapmış olacaklar. 
 • Sağlam malzeme ve detaylı işçilik ile hazırlanan promosyon anahtarlık hediyelik ürünler, müşteriler tarafından memnun kalınacak yüksek kaliteye sahiptir. 
 • Anahtarlık promosyon hediyelik toptan alışverişinizde etiket üzerinden uygulanan indirim sayesinde bütçe dostu deneyim yaşayacaksınız. 

 

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Promosyon anahtarlık hediyelik eşya modelleri hem malzeme hem de boyut olarak ürün çeşitliliğine sahip bir kategoridir. Özelleştirilebilir seçenek ile farklı temalarda ve renklerde promosyon anahtarlık tasarlama imkanınız olduğu gibi hazır tasarım ürünlerden de tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her yaşa ve her zevke uyum sağlanacak ana hatlara sahip olan özel promosyon anahtarlık hediyeler, kalitesi, kullanım olanakları ve malzemesi ile yakın çevrenize ya da müşterilerinize sürekli kullanacağı bir hediye olacaktır. 

Metal, plastik ve epoksi ham maddelerinden oluşan promosyon anahtarlıklar, insan sağlığını olumsuz etkileyecek hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Farklı materyaller kullanılarak üretilen anahtarlıklar, birinci sınıf kaliteye sahiptir. Promosyon anahtarlık modelleri tamamen el yapımı olmakta ve baskı sırasında farklı teknikler kullanılmaktadır. 

Promosyon anahtarlık hediyelikler içinde ürün çeşitliliği fazladır. Farklı ebatlarda ve tasarımlarda olan ürünlerde aynı oranda fiyat farklılığı da yaşanmaktadır. En 25 mm – 100 mm, boy 25 mm- 200 mm, yükseklik 2 mm – 15 mm ve ağırlık 6 gr. – 50 gr. arasında değişiklik gösterebilir. 

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Özel promosyon anahtarlık hediyeler, özelleştirilebilir tercih ile birlikte tasarım konusunda sınırsız imkan sunmaktadır. Birinci sınıf kalite üretimi yapılan ve el emeği ile işlenen promosyon anahtarlık ürünlerinin fiyat aralığı ortalama 15 TL - 100 TL arasındadır. Tekli alımlarda geçerli olan etiket fiyatı, toptan promosyon anahtarlık alışverişlerinizde indirimli şekilde geçerli olmaktadır. 

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon anahtarlık hediyelik eşya ürünlerinde fiyat tek bir unsura bağlanmamaktadır. Farklı hammaddeye sahip, farklı işlemlerden geçen, farklı baskı teknikleri kullanılan hediyelik eşyalarda aynı oranda fiyatlar da değişim göstermektedir. Fiyat politikasında bir diğer belirleyici unsur ise ürünün ebatları ve ağırlığıdır. Ürün boyutları büyüdükçe ve ağırlığı arttıkça, kullanılan hammadde, baskılama ve boyama da artar aynı zamanda el işçiliği ile yapılan ürün üzerinde daha fazla enerji harcanır.

 

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon anahtarlık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon anahtarlık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon anahtarlık hediyelik eşya çeşitleri aşağıda verilmiştir;

 

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Promosyon anahtarlık hediyelik eşyaların kullanım alanı oldukça kısıtlıdır. Özel yaşam alanlarınıza, evinize, işyerinize girmenizi sağlayacak, her daim yanınızda taşıyacağınız özel bir ürün olan anahtarlık sizleri mutlu edecek detaylara sahiptir. Firmalar müşterilerine ya da halka dağıtmak için promosyon ürün yaptırarak reklam vermeleri mümkündür. Özelleştirilebilir seçenek sayesinde marka kimliklerini promosyon anahtarlık üzerine baskılayarak reklam vermeleri mümkündür.

 

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon anahtarlık hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Firmalar kendi markalarını tanıtmak ve potansiyel müşteri bulmak için promosyon olarak alabilir,
 • Yakın çevrenizde işyeri açan tanıdığınız için, markasını tanıtmak ve büyütmek amaçlı promosyon anahtarlık alabilirsiniz
 • Aile üyeleri ile aynı anahtarlığı taşımak amaçlı tüm aileye alınabilir.
 • Firmalar çalışanları için özel gün hediyesi alabilir. 

 

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon anahtarlık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon anahtarlık ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL - 17 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

 

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon anahtarlık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

 

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon anahtarlık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

 

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, promosyon anahtarlık ürünlerini özel yaşam alanlarında, kişisel eşyalarınızın içinde, kurumsal firmaların tanıtımlarında ya lokal yerlerde kullanım amaçlı üretmektedir. Birinci sınıf hammadde kullanan Myros, ürünün kalitesine ve baskılama tekniğine fazlasıyla önem veren üretici bir firmadır. Tasarımlar ince detaylar üzerine çalışır ve kalite kontrol sürecine çok önem verilir. Ürünlerde herhangi bir çatlama, kırık, baskılama hatası ya da boya solması gibi bir hasar olmadığı sürece ürün detayları eklenerek web sitesine yüklenir. 

 

Promosyon Anahtarlık Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon anahtarlık hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.