• Tümünü Temizle

Promosyon Kalemlik

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
189,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İster yetişkin ister çocuk olsun; bireyler günlük hayatlarında organize olabilmek ve düzenli alanlar yaratabilmek için belirli araç ve gereçlere ihtiyaç duymaktadır. Okul çantalarında, çalışma masalarında ve evdeki depolama alanlarında sıklıkla ihtiyaç duyulan kalemlik, her daim pratiklik kazandıran ürün grubunda yer almaktadır. 

Genelde okul çağındaki çocukların tercih ettiği ürün olarak görünse de aslında her yaştan bireyin gereksinimlerine cevap veren promosyon kalemlik, kaybolmaya müsait birçok parça ürünü depolamaya yaramaktadır. Yazı, çizim, boyama ve ölçüm yapan bireylerin kalem ve cetvellerini bir araya depoladığı, çalışma masalarında dağınıklığa yol açacak, depolanmaya ihtiyaç duyulan küçük notluk, harici diskler, usb bellekler, kulaklık, ataç, iğne ve daha fazlasının düzenli bir biçimde durmasını sağlayan kalemlik, pratik kullanım sağlamaktadır. Ayrıca sürekli seyahat halinde olan bireylerin kişisel hijyen, makyaj ve kozmetik ürünlerini kategorize etmesine yardımcı olan kalemlik modelleri, yaş farkı gözetmeksizin yaygın kullanıma sahiptir.

Her ihtiyaca, amaca ve zevke uygun bulunan promosyon kalemlik hediyelik ürünler, kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak verimliliği yükselten ürünlerdir. Okul sıralarının, çalışma masalarının, çantaların ve bavulların tertipli görünmesini sağlar ve dikkat dağınıklığının yaşanmasını önler. Oldukça çeşitli model alternatifleri bulunan kalemlikler, yaratıcı dizaynı sayesinde farklı kullanım ihtiyaçlarına rahatlıkla çözüm getirir ve kişisel tercihlerinizi ve ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurur. Hazır tasarım ürünlerden tercih yapabileceğiniz gibi aynı zamanda kişiye özel tercih seçeneğini değerlendirerek, üretme içgüdüsüne katkıda bulunacak tasarımınızı sisteme yükleyebilirsiniz. Çocuklar için daha renkli ve eğlenceli desenler tercih edebilir, taraftarı olduğunuz takımı kişisel zevkinize göre bastırabilir, ofisinizde kişisel şıklık yaratmak için hayal gücünüzden esinlenerek isminizi ve ünvanınızı yazdırıp sevdiğiniz renklerde kalem kutusu yaratabilir ya da firmanızın tanıtım günlerinde özel müşterilerinize ve halka dağıtmak için marka adının ve logosunun bulunduğu promosyon kalemlik tasarlayabilirsiniz. Kullanışlı ve şık tasarım alternatiflerini değerlendirerek, alışılageldik ihtiyaçlar dışında farklı ürünleri de bir arada bulundurabileceğiniz kalemlik, birinci sınıf kaliteye sahip malzemelerden üretilmektedir. Her alanda rahatlıkla kullanacağınız promosyon kalemlik hediyelik ürünleri tekli alım yapabileceğiniz gibi toptan promosyon kalemlik hediyelik eşya olarak da satın alabilirsiniz. Bu tip ürünler firmanızın halka sunacağı hediyelik eşyalar arasında yer alıyorsa Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı promosyon kalemlik hediyelik eşya üretici firması olan Myros tarafından alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz. Toptan alım yapacağınız takdirde etiket fiyatı üzerinden değerlendirilecek olan özel indirim avantajına sahip olabilir, bütçe dostu alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Promosyon kalemlik ürünleri birinci sınıf malzemeden üretilmektedir. Kolay bir şekilde yıpranmaz, kırılmaz ve boyası çatlamaz.
 • Kalemlik ürünleri birden fazla temadan beslenebilen, tasarım çeşitliliğine sahip ürünlerdir. Bu nedenle kendinize ya da hediye alacağınız kişiye, özel tasarım yaparak zevkinize ve ihtiyacınıza uygun ürünü yaratabilirsiniz.
 • Ürünleri tekli olarak alabileceğiniz gibi nitelikli alışveriş için toptan promosyon kalemlik seçeneğini değerlendirerek birden fazla ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz. 
 • Kullanacağınız alan konusunda hassasiyet göstermelisiniz. Bu nedenle satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce ürünün boyutlarını kontrol etmeyi unutmayın.
 • Özel yaşam alanınızda kullanacaksanız evde küçük çocuklardan uzak bir yere koymaya özen göstermelisiniz. 

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Promosyon kalemlik hediyelik eşya modelleri, kalitesi, kullanım alanları ve tasarım çeşitliliği ile kullanıldığı alanlarda dinamizm yaratan ürünlerdendir. Dayanıklı ve darbelere karşı direnç gösteren, birinci sınıf kaliteye sahip malzeme olan metalden üretilen kalemlikler tamamen el yapımıdır. Şehir teması, markanın kurumsal kimliği, sade bir renk, karikatür, popüler temalar, özel kişiler, hayvanlar, ünlü kişiler, sıradışı illüstrasyonlar ve portreler baskı yapılabilir. Baskılama, dekorlama ve boyama birçok farklı teknikten oluşmaktadır. Baskı işlemi malzeme yapısına ve seçilen desene uygun yapılmaktadır. Bu nedenle metal ürünlerde genel olarak dijital baskı tekniği kullanılmaktadır. 

Özel promosyon kalemlik hediyeler özelleştirilebilen ürünlerdir. Bu tip ürünlerde boyut, desen, ağırlık, renkler ve yapı olarak farklılaşabilir. Kalemlikler için en, boy, yükseklik ve ağırlık değişiklik göstermek ile birlikte ortalama en 50 mm – 600 mm, boy 30 mm – 600 mm, yükseklik 5 mm – 45 mm, ağırlık 7 gr – 300 gr arasında değişkenlik gösterebilir.  

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Hediyelik promosyon kalemlikler fiyat olarak çeşitli ürün tiplerine, boyutlarına, desenlerine ve tekli ya da toptan alıma göre değişiklik gösterebilir. Promosyon kalemlik fiyatları ortalama 110 TL – 112 TL arasında değişebilir. Aynı zamanda toptan promosyon kalemlik hediyelik eşya alışverişi yaptığınızda özel indirim uygulanmaktadır. 

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel promosyon kalemlik hediyeler günlük hayatta pratik kullanıma sahip küçük ama etkisi büyük organize ürünlerdir. Fiyat aralığı oldukça geniş olan kalemlik ürünlerine ana unsur malzeme çeşitliliğidir ve akabinde ürün ebatları ve tasarımları da belirleyici olmaktadır. Uzun ömürlü kullanıma sahip olan promosyon kalemliklerin tamamı el yapımıdır.

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon kalemlik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon kalemlik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Günlük hayatınızın kurtarıcı ürünü olan promosyon kalemlik hediyelik eşya çeşitleri şunlardır;

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Promosyon kalemlik ürünleri boyut olarak tüm çantalarda rahat kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda okul sırasında ve çalışma masasında büyük yer kaplamaz. Okul çantasında, seyahat çantasında ve masada kullanıma uygundur. Mesleki olarak çizim ile ilgilenen bireylerin ince sanat çantalarında da rahatlıkla kullanılır. 

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Organize olarak kullanılan kalemlik hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Okul çağındaki çocuklara, 
 • Grafik tasarım / resim bölümlerinde eğitim gören bireylere,
 • Hobi olarak çizim ve kendin yap işleri ile ilgilenenlere,
 • Mimar ve mühendislere,
 • Kırtasiye ürünlerinden hoşlananlara,
 • Çalışma masasında organize olmayı sevenlere,
 • Sürekli seyahat halinde olan bireylere,
 • Markalarını tanıtmak ve müşteri profilini geliştirmek amacıyla promosyon olarak dağıtılması için firmalara

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon kalemlik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon kalemlik ürünlerinde toptan fiyatları 37 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşyalariçin Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon kalemlik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon kalemlik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Uzun vadeli kullanıma uygun üretilen promosyon kalemlik ürünleri, yaygın kullanıma sahiptir. Her ortamda rahatlıkla taşıyabilmeniz ve kullanmanız için üretilen kalemlikler birinci sınıf kaliteye sahip ham maddeden üretilmiştir. Paslanmaz metalden üretilen ürünlerin tasarımları da aynı seviyede kalitelidir. Dijital baskı yapılan ürünlerde herhangi bir şekilde kırılma, çatlama ve boya yıpranması yaşanmaması adına sıkı kalite kontrol sürecinden geçmektedir.

Promosyon Kalemlik Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon kalemlik hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya ürünleri şunlardır;T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.