myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Yüksük

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
114,00 TL
(0)
114,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Yüksük Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yüksük, çoğunlukla terzilerin dikiş dikerken parmaklarını iğnenin sivri ucundan korumak için yapılmış, başparmağa takılan huni şeklindeki alettir. Günümüzde terzilerin, nakış işleyenlerin ve koleksiyoncuların gözdesidir. Dikiş dikerken iğne batması can yakabilir. Parmaklar yaralanabilir. Bundan dolayı parmağı koruyan promosyon yüksük aletini kullanmak kullanan kişiyi uzun vadede yaralanmalardan ve tahrişten korur. Yapılan işin daha hızlı, kolay ve kaliteli yapılmasını sağlar.

İnsanoğlu tarih boyunca yeme, barınma ve giyinme gibi ihtiyaçlarını temin etmek için pek çok alet üretmiştir. Yemek için av aletleri keşfettikleri gibi giyinme ihtiyaçları için de iğneyi üretmişler ve çok geçmeden iğne yaralanmasından korunmak için yüksük icat edilmiştir. Yani iğne ve yüksük ikilisinin varlığı insanlığın eski dönemlerinden beri var olmuştur. Promosyon yüksük dünyanın çeşitli yerlerinde metal, çelik, emaye, porselen gibi maddelerden üretilmiş olup pek çok farklı tasarımları da mevcuttur. Promosyon yüksük hediyesi alırken toptan sipariş vermek daha hesaplı olacaktır.

Toptan promosyon yüksük alırken bilinmesi gerekenler şunlardır:

 • Yüksük metal bir maddeden üretilirse daha sağlam olur.
 • Yüksüğün dış yüzeyi delikli bir görünümde olursa iğne daha rahat kullanılır.
 • Yüksük başparmağa rahatça takılmalıdır.
 • Yüksüğün koruma alanı geniş olmalıdır. 
 • Yüksük hediye edeceğimiz kişinin zevkine uygun olmalıdır.
 • Yüksük hijyen ve sağlık kurallarına dikkat edilerek üretilmiş olmalıdır.
 • Hediye verilecek kişinin ya da kişilerin yaşlarına hitap etmelidir.

Tüm bunlarla beraber yüksük, küçük çocukların ulaşamayacakları yerlerde bulunmalıdır.

Promosyon Yüksük Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Promosyon yüksük hediyelik eşya ürünlerinin hammaddesinin dayanıklı olması gerekir. Boyutları ve ağırlığı da kullanıma uygun olmalıdır. Terzi yüzüğü diye de bilinen yüksük metalden imal edilmiştir. Bu sebeple sağlam olup uzun yıllar kullanılabilmektedir. Terzi yüzüğü delikli veya girintili bir dış yüzeye sahip olduğu için iğne daha rahat hareket ettirilir. Ayrıca kumaşta kayganlık göstermez. Metal yüksük tercih etmeyenler için seramik yüksün çeşitleri de mevcuttur.

Terzi yüzüğü boyutları çok kullanışlıdır. Eni 20 mm olup parmağa rahatça giydirilip çıkarılabilir. Boyu 25 mm olup kapladığı alan geniştir. Bu da yaralanma ihtimalini ortadan kaldırır. Promosyon yüksük hediyelik eşya modelleri kaliteli olduğu kadar tasarımları da şık ve özgündür. Dış yüzeylerinin desenleri ve farklı temalarla süslenmiş resim bölmeleri oldukça güzel bir görünümdedir. Promosyon yüksük hediyelik eşya modelleri kişiye özel üretilebilir. Ayrıca toptan promosyon yüksük hediyelik eşya ürünleri daha hesaplı olacaktır.

Promosyon Yüksük Hediyelik Eşya Modellerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon terzi yüksük hediyelik eşya modellerinin fiyatları üretim maddesine göre değişiklik göstermektedir. Metalde üretilmiş terzi yüksük modellerinin fiyat aralığı ortalama 60,90 ile 37,90 aralığındadır. Seramikten üretilen terzi yüksük modelleri ise 21,90 fiyatındadır. Bunun yanında toptan alımlarda indirim yapılmaktadır. Değer verdiğiniz insanlara farklı olan ve anısı olacak bir hediye vermek istiyorsanız terzi yüksük hediyesi güzel bir tercih olacaktır.

Promosyon Yüksük Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon yüksük hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları belirleyen pek çok etken vardır. Bunların başında ürünün üretildiği hammadde gelir. Sağlamlık ve kullanım sürelerinin uzun olması bakımından metal terzi yüksük ürünleri ile seramik terzi yüksük ürünlerinin fiyatlarını bu etken belirler. Ayrıca promosyon yüksük hediyelik eşya ürünlerinin işlemesi, tasarımının özgünlüğü ve temasına uygun resimlerin hepsi fiyatı belirleyen unsurlardır.

Tüm bunlarla beraber promosyon yüksük hediyelik eşya ürünlerinin boyutları da fiyatı belirler. Boyutlar ne kadar artarsa malzeme de o kadar harcanır. Dolayısıyla hediyelik eşya promosyon yüksük ürünlerinin boyutları, üretilmiş olduğu madde, tasarım, işçilik ve kişiselleştirme opsiyonları fiyatı belirleyen faktörlerdir.

Promosyon Yüksük Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon yüksük hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon yüksük hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Yüksük Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon yüksük çeşitleri aşağıda listelenmektedir:

Promosyon Yüksük Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Tarihten günümüze kullanılan yüksükler, kültürümüzün de önemli bir parçasıdır. Baş parmağa geçirilen yüksükler iğnenin batmasını önler. Kullanım açısından terzilerin, nakış işi yapanların ve örgü örenlerin kurtarıcısı olmuştur. İnsanlar zanaatlarını icra ederken yaralanma riskinden kurtulmuştur. Yüksük başparmağa takıldıktan sonra kendisiyle kumaşa baskı yapılarak iğnenin daha kolay geçmesi sağlanmaktadır. Zanaatkarlar tarafından tercih edilen yüksük koleksiyoncular tarafından süs eşyası olarak da kullanılmaktadır. İnsanlar birbirlerine hediyelik promosyon yüksükler hediye ederek aynı zamanda kültürlerini de  devam ettirirler.

Promosyon Yüksük Hediyelik Eşyalar Kimlere Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon yüksük hediye ürünleri aşağıda listelenne kişilere hediye alınabilir:

 • Terzi tanıdıklarımıza vereceğimiz özel promosyon yüksük hediyelikler oldukça kullanışlı bir hediye olacaktır.
 • Moda tasarımı okuyan arkadaşlarımıza vereceğimiz veya moda tasarımı mezuniyet töreni için dağıtacağımız hediyelik promosyon yüksükler güzel bir hatıra olacaktır.
 • Vintage tarzından hoşlanan tanıdıklarımıza hediyelik promosyon yüksükler hediye edebiliriz.
 • Aile büyüklerimize hediye edebiliriz.
 • Konfeksiyon tarzı mekanlarda çalışanlara toptan promosyon yüksük hediyelik eşya olarak verebiliriz.
 • Koleksiyon yapmayı seviyorsak veya koleksiyon yapmaktan hoşlanan tanıdıklarımız varsa yüksük almamız gereken güzel bir üründür.
 • Çeşitli organizasyonlarda vereceğimiz kişiselleştirilmiş özel promosyon yüksük hediyeler güzel bir tanıtım ürünü olabilir.

Promosyon Yüksük Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon yüksük hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon yüksük hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 20 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Yüksük Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon yüksük hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Yüksük Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon yüksük hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Yüksük Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros firması ürünlerinin çeşitliliğiyle her amaca hitap eder. Kaliteyi önceleyenlere göre metal el işçiliğiyle özgün tasarımlar sunmaktadır. Görünüşü ve tarzının farklı olmasını isteyenlere seramik ve metal olarak farklı işlemeli ürünler sunmaktadır. Ayrıca kişiselleştirme opsiyonu ile müşterilerine özel promosyon yüksük hediyeler seçenekleri sunmaktadır.

Üretimde titizliği, kaliteyi ve özgünlüğü önceleyen firma toptan promosyon yüksük hediyelik eşya tedarikini oldukça uygun fiyatlara yapmaktadır. Ürünlerinin tasarımından üretimine ve tedariğine aynı özeni göstermektedir. Promosyon yüksük hediyelik eşya üreticisi Myros müşteri memnuniyetini öncelediği bu sektörde insanlara çok çeşitli bir pazar sunmaktadır.

Promosyon Yüksük Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon yüksük ürünlerine benzer hediyelik eşyalar aşsğıda listelenmektedir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.