myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Araba Süsü

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
118,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon araba süsü ürünlerini, yeni araba satın almış kişilere, arabalarını çok seven insanlara ya da kendiniz için satın alabilirsiniz. Myros bünyesinde satılan önemli hediyelikler, sevdiklerinizi mutlu edecek hediyelerdirPromosyon araba süsleri birçok çeşitten oluşabilir. Örneğin Araba anahtarlığı, jant kapağı, araba kokusu, plakalık, küllük, para kıskacı, rozet, cüzdan, yüksük ve benzeri ürünlerdir. Toptan promosyon ürünler her kişinin bütçesine uygun üretilmektedir. İşletmenize özel tasarlanarak, müşterileriniz için özel promosyon ürünler sizin isteğinize göre üretilmektedir.

Promosyon Araba süsünü hediye alırken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Hediye alacağınız kişinin aracının markasına göre seçim yapılmalıdır.
 • Hediye alacağınız kişinin zevkine göre seçim yapmalısınız.
 • Hediye alacağınız kişinin kadın ya da erkek olmasına dikkat edilmelidir.
 • Hediye alacağınız kişinin yaşına dikkat edilmelidir.
 • Hediyenin sunumu seçimi kadar önemlidir.
 • Hediyenin boyutu ve ebatı oldukça önemlidir.

Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Promosyon araba süsü, farklı kullanım alanları ve işlevleri vardır. Bu kullanım alanları Boyut, ağırlık, arabanın markası ve modeli gibi özelleştirilebilir ürünlerdir. Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşya modelleri, Arabalarını çok sevenlere, babaya, anneye, abiye veya sevgiliye alınabilir. Kullanım alanları ayna, anahtarlık, jant torpido, konsol gibi yerlerdir. Myros tarafından üretilen promosyon Araba Süslerini süs eşyası olarak da saklayabilirsiniz.

Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon araba süsü, kullanım alanlarına markasına ve kalitesine göre farklı fiyatlardadır. Bu ürünler 9.90Tl ile 900Tl arasında değişmektedir.

Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel promosyon araba süsü hediyeler, fiyatları değişkenlik gösterebilir. Malzeme kalitesi, işçilik, kullanım alanlarına ve boyutlarına göre fiyatları değişmektedir. Özel olarak üretilen ürünlerin fiyatında belirleyici olan en büyük etken malzeme işçilik, kalitesi ve boyuttur. İstediğiniz tasarımda el işçiliği yoğun ise fiyatlarda artmaktadır. İstediğiniz tasarımın boyutu büyüdükçe fiyat artmaktadır. Tasarımda kullanılacak malzeme ve malzemenin boyu fiyatı arttırmaktadır. Örneğin: deri bir malzeme ile plastik bir malzemenin fiyatı aynı değildir. Toptan promosyon araba süsü hediyeler, olarak üretilen ürünler özel hediyelere göre fiyatları daha uygundur. Toptan üretilen ürünlerin fiyatlarında belirleyici olan etken ise adettir. Adet ne kadar fazla ise maliyet düşük olur. Bu da satış fiyatlarına yansır.  Promosyon Araba süsü Myros bünyesinde satışa sunulmaktadır.

Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon araba süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon araba süsü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon araba süsü hediyelik eşya çeşitleri şunlardır:

Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Promosyon Araba süsü, Arabaların marka, modellerine, boyut, kişisel zevklere veya üretim şekillerine göre kullanılmaktadır. Bu üretilen ürünleri şu şekilde kullanabilirsiniz: aracınızın aynasına asılabilir, aracınızın konsolunuza koyulabilir, aracınızın anahtarlıklarınıza takılabilirsiniz, aracınızın Jantlarına takabilirsiniz, kişisel zevklerinize göre dizayn edebilirsiniz.

Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon araba süsü Aşağıdaki kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Anneye
 • Babaya
 • Sevgiliye
 • Abiye
 • Arkadaşlara

Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon araba süsü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon araba süsü ürünlerinde toptan fiyatları 19 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon araba süsü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon araba süsü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Promosyon Araba süsü, toptan ve özel üretilmektedir. Toptan üretilen ürünler ise belli standartlar ve tasarımlarda üretilmektedir. Özel üretilen ürünler, aracınızın markasına, modeline ve sizin tasarımlarınıza göre üretilir. Örneğin: bir aracınız var. Sizin tasarımınıza uygun araba kokusu, tepsi, şişe tıpası, sigara tabakası, shot bardağı, çanta, cüzdan ve benzeri ürünleri  ürettirebilirsiniz.

Promosyon Araba Süsü Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon araba süslerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.