myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Magnet

için 36 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
30,50 TL
(0)
29,00 TL
(0)
27,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
27,00 TL
(0)
31,50 TL
(0)
34,50 TL
(0)
için 36 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Magnet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Magnetler, ön yüzeyi çeşitli renklerden, görsellerden, farklı boyut ve şekillerden oluşurken arka yüzeyi de mıknatıslardan oluşur. Günümüzde süs olmasının yanı sıra oldukça işlevsel olarak kullanılan ürün olan magnetlerin farklı baskı çeşitleri de mevcuttur. Magnetlerin sık kullanılan çeşitlerinden biri olan promosyon magnetler, üzerinde firmalara ait logosu, resimleri olan ve farklı malzeme çeşitlerinden oluşan ürünlerdir. Günlük hayatta kullanım alanlarının da oldukça geniştir. 

Günümüzde etkili ve diğer reklam giderlerinden daha uygun olduğundan dolayı firmaların geniş kitlelere ulaşmasında etkili bir araçtır. Magnet promosyon olarak kullanılması firmalarda oldukça fazla tercih edilir.

Firmalar promosyon magnetleri kendi marka değerlerini, fotoğraflarını ve iletmek istedikleri mesajları şık bir dizayn hazırlayarak tasarlar. Tasarladıkları magnetleri uv baskı ve çeşitli baskı yöntemlerini de kullanarak daha dikkat çekici olmasını sağlar. 

Firmalar, promosyon magnet ürünleri tasarlarken hem diğer objelerle uyum içinde dekoratif olarak kullanılmasını hem de firmalarının reklamını yapmayı amaçlar. Magnet promosyon ürünlerinin bu kadar sık tercih edilmesinin sebebi, gün içinde ofiste veya evde süs olarak kullanılmasının yanı sıra çeşitli işlevsel özellikleri olması ve her bakıldığında firmalarının görünürlüğünü etkili bir şekilde arttırmasıdır.

Örneğin; hem süs hem de açacak olarak kullanılmasını istiyorsanız magnet açacak promosyon ürünlerini satın alabilirsiniz. 

Kişiye veya firmaya özel tasarlanabilir olması firmanızın geniş kitlelere hitap etmesi açısından oldukça önemlidir. Magnetlerin boyutları küçük olduğundan dolayı promosyon eşyalık magnetleri tasarlarken firmanızı en iyi şekilde özetleyen unsurları kullanmalısınız.

Promosyon magnetler, reklam giderleri açısından düşük bütçeli olduğundan dolayı çok talep görür. Gördüğü talep karşısında ise oldukça fazla çeşitlilikte ürün olarak karşımıza çıkar.

Promosyon Magnet ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır.

 • Promosyon magnetler, hem reklam hem de süs amaçlı kullanılması için uygun tasarım yapılmasına dikkat edilmelidir.
 • Promosyon magnetlerin daha dikkat çekmesi için gerekli şekil ve boyutlarına önem verilmelidir.
 • Firmanızın reklamını yaparken en etkileyici görsellerini veya sloganlarını kullanmaya özen göstermelisiniz.
 • Kullanılacak alanlara göre malzeme seçimi en iyi şekilde yapılmalıdır.

 

Promosyon Magnet Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Promosyon magnet ürünleri süs, reklam ve işlevsel olarak kullanılması mümkündür. Firmanıza özel olarak istediğiniz farklı promosyon magnet modellerini tasarlayarak istediğiniz renkleri ve boyutları tercih edip özelleştirebilirsiniz. Özelleştirdiğiniz promosyon magnetler hem etkili bir şekilde kullanılmasına hem de reklamınızın yapılmasına yardımcı olur. Pek çok farklı malzeme türünden yapılan promosyon magnetleri tüm renk tonlarından istediklerinizi seçerek uyum içinde kullanabilirsiniz. Şeklini, en ve boyunu istediğiniz gibi ayarlayabilir, firmanıza ait istediğiniz görseli veya sloganı çeşitli baskı yöntemleriyle bastırabilirsiniz. Promosyon magnet açacak, promosyon magnet saat ve promosyon magnet çerçeve gibi işlevsellikleri olan magnetler günlük hayatta sık kullanılmasından dolayı firmanızın daha çok fark edilmesini sağlayabilirsiniz. Renk,boyut veya görselin en etkili şekilde kullanılması firmanızın dikkat çekici olması için oldukça önemlidir.

Promosyon Magnet Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon magnet fiyatları, magnetlerin boyutları küçük olduğundan dolayı tercih edebileceğiniz uygun ürünlerdir. Ortalama olarak 7 ila 81 tl arasında değişkenlik gösterir. Örneğin: Bir puzzle gibi 8 eşit parçadan oluşan ve birleştiğinde firmanızın logosunu veya resmini ortaya çıkaran magnet 81 tl iken resminizi veya logonuzu tek bir magnette göstermek isterseniz ödeyeceğiniz fiyat 7 ila 15 tl arasındadır.

Promosyon Magnet Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon magnet ürün fiyatları adedine, şekline, boyutuna, baskısına, işlevselliğine ve kullanılan malzemesine göre farklılık gösterir. Örneğin; malzemesi plastik olan ve üzerinde uv baskı olan magnetler diğer magnetlerin fiyatına göre pahalıdır. Uv baskı, diğer baskı türlerine göre oldukça dayanıklıdır. Mikro boya tanecikleri ürünün üzerine değdiği anda kurur ve 2 ila 10 sene arasında boyasını korur.

Toptan ucuz promosyon da tekli alımlara göre fiyatta değişiklik gösterir.

Promosyon Magnet Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon magnet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon magnet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Magnet Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon magnet çeşitleri aşağıdadır.

Promosyon Magnet Nasıl Kullanılır?

Promosyon magnetler birçok farklı şekilde kullanılabilir. Örneğin; Buzdolabınıza veya metal zeminlere asmış olduğunuz promosyon magnetler, diğer ürünlerine uyum sağlayarak dekoratif bir şekilde kullanılabileceği gibi saat, çerçeve, derece, açacak gibi işlevlerde de kullanılabilir. 

Örneğin; hem bir süs olarak buzdolaplarına hava katmak için kullanılmasını sağlayan hem de bulunduğu ortamın sıcaklığını ölçme görevini üstlenen dereceli magnet promosyon ürünü tercih edebilirsiniz. Ayrıca magnetler buzdolabı magnet saat promosyon olarak kullanılabildiği gibi metal gibi çeşitli zeminlerde de kullanılabilir.

Potansiyel müşterilerinizin her anında yanında olduğunuzu hissetirmek istiyorsanız şık bir çerçeve tasarlayarak en beğendikleri fotoğraflarını güzel bir şekilde saklamalarını sağlayan magnet çerçeve promosyon ürünlerini seçebilirsiniz. Aynı örnekten yola çıkarsak, saat günlük hayatta herkes tarafından oldukça sık kontrol edildiğinden dolayı her saate bakıldığında firmanızın da görünmesini istiyorsanız magnet saat promosyon özelliği olan magnetlerden satın alabilirsiniz. 

Promosyon magnet açacaklarda oldukça kullanışlı olma özelliğiyle dikkat çeker.Promosyon Magnet Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Promosyon magnet şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Firmasının geniş kitlelere ulaşmasını hedefleyen firma sahiplerine
 • Yeni iş kuran kişilere
 • Aileye
 • Arkadaşlara
 • Sevgiliye
 • İş ArkadaşlarınaPromosyon Magnet Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon magnet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon magnet ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 27,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Magnet Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon magnet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Magnet Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon magnet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Magnet Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, promosyon magnet üretilirken ahşap, epoksi, metal, plastik, taş gibi malzemelerden faydalanır. Hammaddelerini toptan promosyon imalat aşamasında en kalitelisini seçmeye ve en ince detayına kadar kusursuz baskı olmasına büyük bir önem verir. Farklı yapım aşamalarındaki işçiliğe en ince detayına kadar büyük bir özen ve titizlik gösterir.

Promosyon Magnete Benzer Diğer Promosyon Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon magnete benzer diğer promosyon hediyelik eşyalar aşağıdadır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.