• Tümünü Temizle

Promosyon Duvar Tabağı

için 5 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
597,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Promosyon Çini Myros Resim Tabak 30 cm
1.191,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Promosyon Çini Myros Resim Tabak 18 cm
498,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Promosyon Çini Myros Resim Tabak 25 cm
906,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Promosyon Çini Myros Resim Tabak 12 cm
297,00 TL
(0)
için 5 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Firmanızı tanıtmak, markanızı herkese duyurmak amaçlı vereceğiniz herhangi bir ürün hediyesine promosyon denir. Genel olarak bu ürünlerin üzerinde marka adı, logosu, sloganı ve iletişim adresleri bulunmaktaktadır. Yeni kurulacak, tanıtım yapacak ya da yeni bir hizmet duyurusu yapacak firmaların müşterilerine ve halka ulaşmak için sıklıkla tercih ettiği yöntem promosyon hediyelik eşya dağıtmaktadır. 

Her türlü firma, kuruluş, vakıf, hizmet ya da şahıs şirketi kuran bireyler, firmalarının ya da ürünlerinin tanıtımını yapmak için reklam hizmetine ihtiyaç duyar. Çoğu zaman günlük hayatta kullanılabilecek pratikliğe sahip promosyon ürünler tercih eden firmalar, dağıtacakları öğelerle her daim akılda kalmayı amaçlar. Günlük tüketime uygun promosyon ürünler; ajanda, kalem, mouse pad, usb bellek, kulaklık, kupa, bardak altlığı, termos, su şişesi, şapka, tişört, bez çanta olsa da hedef kitleye göre daha farklı ürünler de promosyon ürünler listesinde yerini alır. 

Günümüzde promosyon hediyeler sıklıkla kullanılmakta ve eskiye oranla daha çok kişiselleştirilmiş ürünlere değer verilmektedir. Halka ya da özel müşterilere dağıtılacak ürünler, markanız ile eşleşmeli ve her daim göz önünde bulunacak tasarıma sahip olmalıdır. Müşterilerinizi özel kılmak istiyorsanız el yapımı duvar tabağı promosyon hediyesi düşünebilirsiniz. Duvar dekorasyon ürünleri arasında yer alan el yapımı duvar tabakları, modern ve enerjisi olan alanların oluşması adına kullanılmaktadır. Askı aparatları ile duvara asılabilir ya da ayak bölümü ile vitrinlerinizi ve konsollarınızı süsleyebilirsiniz. Duvarlarda derin bir görüntü elde edilebilir, farklı kültürleri yansıtan tasarımlarla duvarlarınızı renklendirebilirsiniz. Tamamen doğal malzemelerden üretilen ve boyaların içinde insan sağlığını olumsuz etkileyecek maddeler bulunmayan duvar tabaklarında, ön plana çıkan özgünlüğü ile odanın içinde keyifli ve huzurlu bir ambiyans yaratacaksınız. 

Promosyon duvar tabağı, ev ve mekan dekorasyonunda çok önemli bir yere sahiptir. Tarz sahibi kullanıcılar, evlerinde özgün tasarıma sahip olmak ve ferah alanlar yaratmak istiyorsa duvar tabağı porselen ürünlerini tercih edebilirler. Firmaların fark yaratmak ve klasik promosyon ürünlerinden kendilerini ayırmak için hediyelik eşya promosyon duvar tabağı ürünlerine yönelmektedirler. Birbirinden özel modellere ev sahipliği yapan promosyon duvar tabağı hediyelik eşya ürünleri, pek çok desen sayesinde bulunduğu ortama hareketlilik kazandırır.

Estetik ve şık alanlar oluşturmak için kullanılan el yapımı duvar tabağı, bireysel kullanım için uygun olurken aynı zamanda firmaların marka tanıtımı için de fark yaratacak bir ürün olmaktadır. Özelleştirilebilir seçenek sayesinde kişiye özel tasarım yükleyerek evinizin dekorasyonuna uygun tasarımı tercih edebilir, firmanızın tanıtımını yapacaksanız kurumsal kimlik unsurlarınızdan faydalanabilirsiniz. Markanızı yükseltmek ve geniş hedef kitleye ulaşmak istiyorsanız, halka çıkarak potansiyel müşteri bulmalısınız. Firmalar daha fazla kişiye hediye ulaştırmak için toptan promosyon duvar tabağı hediyelik eşya tercihi yapabilir. 

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Doğal malzemeler ile tasarlanan promosyon duvar tabağı, farklı ebatlara sahiptir. Ürünlerde malzeme çeşitliliğinin olması, geniş renk ve tasarım skalasını da beraberinde getirmektedir. 
 • El işçiliği ile muhteşem görünüme kavuşan duvar tabakları, kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği özel üretim hediyelik eşya ürün grubundadır. 
 • Sevdiklerinize özel bir hediye almayı düşünüyorsanız, kişiye özel tasarım seçeneğini değerlendirerek, hediye alacağınız kişinin yaşam stiline ve ev dekorasyonuna uygun ürünü oluşturabilirsiniz. 
 • El işçiliği ile tasarlanan ürünlerin hepsi özel fiyatlandırma grubuna girmektedir. Bu nedenle fiyat performans aralığını dengelemesi gerekmektedir.
 • Toptan promosyon duvar tabağı hediyelik eşya alışverişlerinizde etiket üzerinden uygulanan indirim sayesinde bütçe dostu satın alma işleminizi gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Markanızı tanıtmak ve her daim göz önünde olmak için klasik promosyon ürünleri yerine daha yaratıcı ve akılda kalıcı ürünlere yönelebilirsiniz. Promosyon duvar tabağı hediyelikler, promosyon ürünleri arasında yeni yer almaya başlayan, güçlü duruşu ve iç mekan dekorasyonuna yapmış olduğu katkıyla son zamanlarda sıkça tercih edilmeye başlandı. Hedef kitlenize ulaşmak ve onların zihinlerinde kalıcı iz bırakmak istiyorsanız muhteşem görünüme ulaşan duvar tabaklarını tercih edebilirsiniz. 

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşya modelleri, duvar tabağı porselen, promosyon çini duvar tabağı, promosyon seramik duvar tabağı ve el yapımı duvar tabakları olmak üzere çeşitliliğe sahiptir. Farklı malzemelerden üretilen ürünlerin tamamı el yapımıdır. Mobilya ve aksesuar ürünlerinin ev dekorasyonuna kazandırdığı derinlik sayesinde hediyelik eşya promosyon duvar tabağı, kullanıcıların tercih ettikleri ürünler arasında yer alıyor. Göz alıcı desenler, benzersiz renkler ile tasarlanan ürünlerin hiçbirinde insan sağlığını olumsuz etkileyecek katkı maddeleri yoktur. Doğal ham maddeden üretilen duvar tabakları için kullanılan boyaların içeriği de doğaldır. Birçok baskılama tekniğine sahip olan Myros, dilediğiniz tasarımı promosyon duvar tabaklarına baskı yapmaktadır. 

Promosyon duvar tabağı hediyelik ürünler farklı ebatlarda ve tasarımlarda olabilir, bu farklılık aynı oranda fiyat farklılığı da beraberinde getirmektedir. En 100 mm – 700 mm, boy 100 mm- 700 mm, yükseklik 15 mm – 60 mm ve ağırlık 100 gr. – 2000 gr. arasında değişiklik gösterebilir. 

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon duvar tabağı hediyelik eşya ürünlerinin fiyat aralığı ortalama 135 TL - 627 TL arasındadır. 

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel promosyon duvar tabağı hediyeler için fiyat politikası belirlenirken birkaç unsur dikkate alınmaktadır. Ürünün ham maddesi, üretimi, işçiliği, boyama ve baskısı, tasarımı fiyatı etkileyen ana unsurlardandır. 

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon duvar tabağı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon duvar tabağı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Her ihtiyaca ve tasarıma özel üretilen promosyon duvar tabağı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda verilmiştir;

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

El yapımı duvar tabakları ile mekanların dar alanlarının daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle duvar tabağı porselen ürünleri ev dekorasyonunda vintage rüzgarları estirmektedir. Geçmişten günümüze dekorasyon modası oldukça genişledi ve geliştirildi. Vintage ürünlerin tamamı günümüz moda trendine uyarlandı. Modern tasarımların yanı sıra geleneksel motiflerin de yer aldığı promosyon duvar tabaklarını farklı ebatlarda duvar tabakları ile kombin yaparak tablo görünümü oluşturabilir ya da konsolda sergileyebilirsiniz. Evinizin her köşesine ayrı yakışacak olan promosyon duvar tabağı, kişiye özel tasarım seçeneği sayesinde dilediğiniz tasarımı yükleyebilirsiniz. 

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Hediyelik eşya promosyon duvar tabağı şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Aile üyelerine,
 • Yeni evlenecek çiftlere,
 • Yeni ev almış bireylere,
 • Ev dekorasyonunu yenileyecek olanlara, 
 • İşletme açan bireylere,
 • Dekorasyon ürünleri ile evinin havasını değiştirmekten hoşlananlara,
 • Firmaların müşterilerine ve potansiyel müşteri olabilecek halka

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon duvar tabağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon duvar tabağı ürünlerinde toptan fiyatları 45 TL - 209 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon duvar tabağı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon duvar tabağı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı promosyon duvar tabağı hediyelik eşya üretici firması olan Myros, birinci sınıf kaliteye sahip ham madde kullanılarak tüm ürünlerini el işçiliği ile üretir. Doğal içeriklerden oluşan boya ürünleri ile insan sağlığına önem verir. Ürünlerde hem materyal hem de tasarım alanında çeşitlilik yaratmaktadır. Bu çeşitliliğin içinde aynı zamanda kişiye özel tasarım olanağına da yer vermektedir. Ürünlerin üretimi bittikten sonra kalite kontrol ekibi ürünlerde çatlak, kırık, boya patlaması, baskı çatlaması gibi sorunların varlığını kontrol eder. Hiçbir sıkıntısı bulunmayan ürünlerin detayları eklenerek web sitesine yüklenir. 

Promosyon Duvar Tabağı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon duvar tabağı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya ürünleri şunlardır;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.