• Tümünü Temizle

Promosyon Kartvizitlik

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
249,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Kartvizitlik Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon kartvizitlik birçok insanın kullandığı bir ürün haline geldi. Sağladığı kolaylıklar sayesinde birçok insanın tercih ettiği kartvizitlikler çoğu alanda kullanılmaya başlandı. Günümüzde hediyelik eşya promosyon kartvizitlik olarak da kullanılmaktadır. Hem kendi işinizi hem de sevdiklerinizin işlerinizi kolaylaştırmak için kartvizitlik satın alabilirsiniz. Toptan promosyon kartvizitlik alımlarında sizlere çok uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.  Kartvizitlerinizi kolayca saklayabileceğiniz gerektiği zaman yıpranmadan vermek istediğiniz insanlara vermenizi sağlayacak kartvizitlerinizi muhafaza edecek hediyelik eşya promosyon kartvizitlik tam sizlere göre. 

Ofislerinizde çalışma masalarınızın üstüne koyarak içlerine kartvizitlerinizi yerleştirebilirsiniz. Sizlere sağlayacağı inanılmaz kolaylık sayesinde keyfinize keyif katacaksınız. Temel olarak ilk amacı kullandığınız kartvizitleri herhangi bir zarar almayacak şekilde muhafaza etmesi ve korumasıdır. Böylece zara görmemiş bir şekilde kartvizitlerinizi saklayabilir kullanacağınız zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Promosyon kartvizitlik hediyelik eşya satın alınırken bilinmesi gerekenler şunlardır:

 • Kullanacağınız ve size uygun kartvizitliği bulmak ve seçmek.
 • Bütçenize uygun kartvizitliği bulmak, toptan alımlarda sizlere muazzam indirim sağlanmaktadır.
 • Seçtiğiniz kartvizitlik hediyeliği özelleştirerek istediğiniz şekle getirebilirsiniz.
 • Hediye almak istediğiniz kişinin zevkine göre kartvizitlik seçimi yapabilirsiniz.
 • Kartvizitliğe eklemek istediğiniz görselin kartvizitlik için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Promosyon Kartvizitlik Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Birden fazla özelliğe sahip olmasıyla dikkat çeken promosyon kartvizitlik alma işlemini yaparken promosyon kartvizitlik çeşitlerine bakmanız gerekmektedir. Sizlere uygun ve sizlerin isteği üzerine özelleştirilebilen kartvizitlikler tam size göre. Birçok özelliğinin yanı sıra kendi zevklerinize göre de özelleştirebildiğiniz kartvizitlikleri hediye alacağınız kişinin zevkine göre de özelleştirebilirsiniz. Toptan promosyon kartvizitlik hediyelik eşya alımlarınızda sizlere uygulanan indirim ile çifte mutlu olabilirsiniz. Sizlerin işlerini kolaylaştırmak için üretilen kartvizitlikler bu amaç doğrultusunda her özelliğe sahiptir.

Promosyon Kartvizitlik Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon Kartvizitlik Hediyelik eşyaların fiyatları sizin seçimlerinize ve özelleştirmenize göre değişiklik göstermektedir. Bunu için fiyat aralığı olarak 135 TL civarındadır. Toptan promosyon kartvizitlik alışlarınızda sizleri daha uygun fiyatlar beklemektedir. Kendinize ve hediye alacağınız arkadaşlarınıza uygun kartvizitliğinizi özelleştirip satın alabilirsiniz.

Promosyon Kartvizitlik Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seçtiğiniz kartvizitliğin yapılmış olduğu maddenin yanı sıra boyutuna göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Kartvizitinizi kendinize uygun özelleştirmeler yaparken, yaptığınız özelleştirmelere göre fiyat farklılığı da göz önüne çıkmaktadır. Toptan alınan kartvizitler sizlere daha uygun gelmekle birlikte hem kendinizi mutlu edebilir hem de sevdiklerinize hediye alarak onları mutlu edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kendinize ve hediye alacağınıza kişiye uygun özelleştirmeler yaparak toptan sipariş vermeniz.

Promosyon Kartvizitlik Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon kartvizitlik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon kartvizitlik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Kartvizitlik Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon kartvizitlik hediyelik eşya çeşitleri şunlardır;

Promosyon Kartvizitlik Eşya Nasıl Kullanılır?

Promosyon Kartvizitlik Eşyanın kullanımını belirlemek için önce nerede kullanacağınızı seçmeniz lazım. Örnek olarak ofisinizde kullanmak istiyorsanız çalışma masanızın üstüne koyabilirsiniz ve içine de kartvizitlerinizi ekleyebilirsiniz. Böylece kartvizitleriniz siz kullanana kadar herhangi bir zarar görmeyecektir. Evinizde masanızın üstüne de koyup etraftan aldığınız kartvizitleri kaybetmemek için kartvizitliğin içerisine koyabilirsiniz. Doktor arkadaşlarınıza hediye ederek onların kartvizitlerini zarar görmeden saklamasını sağlayabilirsiniz. Promosyon kartvizitlik çeşitleri oldukça fazla olduğu için istediğiniz arkadaşınıza uygun kartvizitliği bulup satın alabilirsiniz.

Promosyon Kartvizitlik Eşya Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon kartvizitlik eşya şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Eşinize
 • Çalışma Arkadaşlarınıza
 • Müdürünüze
 • Doktor Arkadaşlarınıza
 • Çocuklarınıza
 • Annenize
 • Babanıza
 • Arkadaşlarınıza

Promosyon Kartvizitlik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon kartvizitlik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon kartvizitlik ürünlerinde toptan fiyatları  45 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Kartvizitlik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon kartvizitlik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Kartvizitlik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon kartvizitlik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Kartvizitlik Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Öncelliği her zaman kalite olan Myros kartvizitlikleri üretirken dikkat ettiği en önemli şey kalite ve dünya standartlarıdır. Promosyon Kartvizitlik hediyelik eşya üretici Myros sizin seçtiğiniz kartvizitliklerini yaptığınız özelleştirmelere göre kalite standartları çerçevesinde üreterek sizlere sunmaktadır. Yapmanız Gereken tek şey size uygun kartvizitliğinizi bulmak ve özelleştirmek geresini Myros hallederek sizlerin karşısına getirmektedir. Özel Promosyon kartvizitlik hediyeler satın alıp özelleştirip sevdiklerinizi kolayca mutlu etme imkanı sizlerin elinde. Bunları yaparken toptan yaptığınız alışverişlerde kazandığınız indirimler ile ayrıca siz de mutlu olabilirsiniz.

Promosyon Kartvizitlik Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir? 

Promosyon Kartvizitlik Hediyelik eşyaların yanı sıra bu ürüne benzer eşyalar aşağıdaki gibidir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.