• Tümünü Temizle

Promosyon Hap Kutusu

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
219,00 TL
(0)
189,00 TL
(0)
198,00 TL
(0)
198,00 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Hap Kutusu Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon hap kutusu hediyelik eşyalarını, Annenize, Babanıza, büyük aile fertlerine ve sürekli ilaç kullanan yanında ilaç taşıyan, sevdiklerinize alabilirsiniz. Myros bünyesinde satılan, Promosyon hap kutusu hediyelik eşyaları sevdiklerinizi mutlu edecek hediyelerdir. Promosyon hap kutusu hediyelik eşyaları birçok çeşitten oluşabilir. Tasarımına, malzeme kalitesine ve sizin zevkinize göre değişmektedir. Örneğin: yuvarlak hap kutusu veya size özel baskılı dikdörtgen hap kutusu olabilir. 

Toptan hap kutusu hediyelikler her kişinin bütçesine uygun ve aynı kalite standartlarında üretilmektedir. Özel hap kutusu hediyelikler sizin isteğinize tasarımınıza ve kişisel zevklerinize göre üretilmektedir. Bunları Myros bünyesinden kolayca ve gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

 • Promosyon hap kutusu hediyelik ürünlerini satın alınırken şunlara dikkat edilmelidir:
 • Promosyon hap kutusu hediyelik alacağınız kişinin zevkine göre yapılmalıdır.
 • Promosyon hap kutusu hediyelik alırken kişinin yaşına dikkat edilmelidir.
 • Promosyon hap kutusu hediyelik alırken boyutu ve ebatı oldukça önemlidir.
 • Promosyon hap kutusu hediyelik alırken kişinin cinsiyeti önemlidir.

Promosyon Hap Kutusu Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Promosyon hap kutusu hediyelik eşya modellerinin, günlük alanda birçok kullanım alanı vardır. Bu kullanım alanları boyut, renk ve tasarım gibi özelleştirilebilir ürünlerdir. Promosyon hap kutusu hediyelikleri, Annenize, Babanıza, büyük aile fertlerine ve sürekli ilaç kullanan yanında ilaç taşıyan sevdiklerinize alabilirsiniz. Promosyon hap kutusu hediyeliklerinin aslında tek kullanım alanı yoktur. Sadece ilaç taşımak için kullanmanıza gerek yoktur. Bunların içinde boyutu yettiği sürece istediğiniz her şeyi steril olarak taşıyabilirsiniz. 

Promosyon Hap Kutusu Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon hap kutusu hediyelikleri, kullanım alanlarına markasına, kalitesine ve tasarımına göre farklı fiyatlara sahiptir. Bu ürünler 90.90 TL ile 96.90 TL arasında değişiklik göstermektedir. 

Promosyon hap kutusu Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel promosyon hap kutusu Hediyelik eşyalarının, fiyatları değişkenlik gösterebilir. Malzeme kalitesi, işçilik, tasarım, kullanım alanlarına ve boyutlarına göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Özel olarak üretilen hap kutularının fiyatlarında belirleyici olan en büyük etken malzeme kalitesi, işçilik ve boyuttur. İstediğiniz tasarımda el işçiliği yoğun ise hap kutularının fiyatları artmaktadır. Tasarımınızda kullanacağınız baskının malzemesi ve boyutu da fiyatları arttırmaktadır. Örneğin: 50x15mm boyundaki bir yuvarlak hap kutusu ile 85x45x13mm boyundaki dikdörtgen hap kutusunun fiyatları bir değildir. Bu fiyatları belirleyici unsur üstündeki baskı, kullanacağınız malzeme, el işçiliği ve tasarımdır. 

Toptan promosyon hap kutusu hediyelikleri, olarak üretilen ürünler özel hediyeliklere göre fiyatları daha uygundur. Toptan promosyon hap kutusu hediyelik ürünlerin fiyatlarında belirleyici unsur miktardır. Üretilen miktar ne kadar çok olursa. Son kullanıcıya yansıyacak fiyatlarda o kadar ucuz olur. Promosyon hap kutusu hediyelikleri Myros güvencesiyle üretilmektedir. Promosyon hap kutusu hediyeliklerini, isterseniz dekor olarak veya süs eşyası olarak da kullanabilirsiniz. 

Promosyon hap kutusu Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon hap kutusu ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon hap kutusu ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Hap Kutusu Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon Hap kutusu hediyelik eşyaları şunlardır:

Promosyon Hap Kutusu Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Promosyon Hap kutusu hediyelik eşyalarının, aslında bir tane kullanım alanı var gibi gözükse de. Birden çok kullanım alanı olabilir. Kişinin zevkine, kullanım ihtiyaçlarına ve benzeri gibi şeyler ile değişmektedir. İnsanlar ilaç kutularını sadece ilaç taşımak için kullanıldığını düşünüyorlar. İlaç kutuları sadece ilaç taşımak için kullanılmaz. Örneğin; İlaç kutularında boncuk da taşıyabilirsiniz yada küçük taş koleksiyonunuz varsa bunları ilaç kutularında taşıyabilirsiniz. İsterseniz dekor veya süs eşyası olarak da kullanabilirsiniz. Bunlar tamamen kişinin zevkine ve ihtiyaçlarına göre değişen unsurlardır.

Promosyon Hap Kutusu Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon Hap kutusu hediyelik eşyalarını, şu kişilere hediye olarak alabilirsiniz:

 • Annenize
 • Babanıza
 • Büyük aile fertlerine
 • Sürekli ilaç kullanan, yanında ilaç taşıyan kişilere

Promosyon Hap Kutusu Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon hap kutusu ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon hap kutusu ürünlerinde toptan fiyatları 30 TL - 32 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Hap Kutusu Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon hap kutusu ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Hap Kutusu Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon hap kutusu ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Hap Kutusu Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Promosyon Hap kutusu hediyelik eşyalarını, toptan ve özel olarak iki çeşitte Myros kalitesi ve güvencesiyle üretilmektedir. Bu ürünler, dikdörtgen hap kutusu, yuvarlak hap kutusu, kare hap kutusu olmak üzere üç tipe ayrılır. Bu ve benzeri birçok ürün toptan veya özel olarak üretilmektedir. Toptan üretilen ürünler belli standartlar ve tasarımda üretilmektedir. Özel üretilen ürünler, sizin seçtiğiniz malzemeye, üzerinde ki baskıya, el işçiliğine göre tamamen sizin istediğiniz şartlarda üretilmektedir.

Promosyon Hap Kutusu Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon hap kutusu hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.