• Tümünü Temizle

Promosyon Mutfak Önlüğü

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
270,00 TL
(0)
279,00 TL
(0)
330,00 TL
(0)
414,00 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir ürünü tanıtmak, müşteri ağını genişletmek ve yeni potansiyel kitleye ulaşarak satışları artırmak için yapılan yaratıcı pazarlama stratejisine promosyon denmektedir. Bir ürünü piyasaya sürdükten sonra, bireylerin o ürünü deneyimlemelerini sağladığınız takdirde, bireyler ürünleri tanır, markayı benimser ve sadakat oluşur. Markanızı yeni kuruyorsanız ya da büyütüyorsanız ve insanların dikkatini çekmek için bir strateji geliştirmeyi hedefliyorsanız promosyon ürünlerine yönelmelisiniz. 

Bir ürünün ve hizmetin reklamını yapacak çok kanal vardır fakat bunlardan en etkilisi promosyon hediyeler vermektir. Mevcut ya da potansiyel müşteriye hediye edilen promosyon ürünler genel olarak bez çanta, kalem, ajanda, termos kupa, bardak, bardak altlığı, magnet, t-shirt, takvim, çanta, şapka, duvar saati, powerbank, usb bellek, kulaklık, promosyon mutfak önlüğü vb. reklam hediyeleri olmaktadır. Bu tip ürünler alıcıya marka adı, sloganı, iletişim bilgisi ve adres ile birlikte gider. Alıcı ürünü aktif bir şekilde kullandığı takdirde marka her daim göz önünde bulunur. Yenilenmek isteyen her şirket, hizmet ve ürünlerinin reklamını yapmak için promosyon ürünleri kullanır. Çoğu zaman bu ürünler, insanların günlük yaşantısında sıklıkla kullanacağı ürünler olmaktadır. 

Promosyon ürünlerin üç özelliği vardır; faydalı, kullanıma uygun ve benzersiz olmasıdır. Neredeyse her bireyin evinde bulunan, mutfağın olmazsa olmaz ürünlerinden biri hediyelik eşya promosyon mutfak önlüğü olmaktadır. Birçok işlevi olan promosyon mutfak önlüğü, yemek yaparken sıçramalara karşı sizi sıcaktan korur, temiz kalmanızı sağlar ve canlı tasarımları ile gününüzü eğlenceli hale getirir. Bu noktada promosyon mutfak önlüğü ürünün pratik kullanımı sayesinde her zaman göz önünde, kolay ulaşılan yerde konumlandırılır. Evde yaşayan kimseler ile birlikte eve gelen sevdiklerinizi de düşünürsek promosyon mutfak önlüğü almak, markanızı tanıtmak oldukça fayda sağlayan bir eylem olarak karşınıza çıkabilir. Promosyon mutfak önlüğü çeşitleri hazır tasarımlardan oluşurken aynı zamanda tamamen kişisel zevkinize hitaben geliştirebileceğiniz alan Myros tarafından sunulmaktadır. Kurumsal amaçlar doğrultusunda kullanılacak promosyon mutfak önlüğü hediyelik eşya, firmanın renklerinden ve yazı stilinden oluşan bir tasarım ile kompozisyon yapılabilir. Bireysel olarak kullanılacak promosyon mutfak önlüğü için dilediğiniz tasarımı, deseni ya da fotoğrafı önlük üzerine bastırarak mutfakta kişisel bir dokunuş yaratabilirsiniz. Kurumsal olarak satın alacağınız toptan promosyon mutfak önlüğü ürünlerinde etiket üzerinden gerçekleşecek indirim sayesinde daha fazla ürünü avantajlı fiyatlara alabilirsiniz.

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Promosyon mutfak önlüğü hediyelik eşya olarak düşünüyorsanız, hediye alacağınız kişinin cinsiyetini, yaşını, yaşam stilini, kişisel zevklerini ve sıkça kullandığı renkleri düşünerek alabilirsiniz. 
 • Samimi olarak tanıdığınız kişiye hediye almak en zor eylemlerden biridir. Hem özel dokunuşlar tercih ediyor hem de fazlaya kaçmak istemiyor olabilirsiniz. Kişiye özel tasarım denilince sadece promosyon mutfak önlüğü hediyelik eşya üzerine isim yazmakla olmamalıdır. Hediye alacağınız kişinin özelliklerini düşünerek tasarımı oluşturmaya özen göstermelisiniz .
 • Promosyon mutfak önlüğü ısıya karşı dayanıklı, su geçirmez özelliğe sahip bir üründür. Bu nedenle görsel şölenden önce sağlığınızı korumaya önem vermeli ve bulunduğunuz özel yaşam alanında mutlaka bir tane bulundurmaya dikkat etmelisiniz. 
 • Firma olarak kurumsal amaçlar doğrultusunda alacağınız promosyon mutfak önlüğü çeşitleri arasından tercihinizi yapabilir ya da kişiye özel tasarım seçeneğini değerlendirerek firmanıza özel tasarımı siteye yükleyebilirsiniz. 
 • Ürünlerin fiyat performans ürünü olmasına dikkat edin. 
 • Toptan promosyon mutfak önlüğü hediyelik eşya alışverişlerinizde daha fazla ürün, daha az ödeme imkanı Myros’ta. 

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Mutfakta vakit geçirmeyi seven her bireyin severek kullanacağı promosyon mutfak önlüğü, günlük hayatınızda olmazsa olmaz denilecek ürünlerden biridir. Farklı materyallerin bir araya gelmesiyle elde edilen promosyon mutfak önlüğü çeşitleri de bir o kadar fazladır.

Promosyon mutfak önlüğü hediyelik eşya modelleri arasından dilediğiniz hazır tasarımı seçebilir ya da özelleştirilebilir seçeneğini değerlendirerek kişisel tasarımınızı siteye yükleyebilirsiniz. Birinci sınıf kaliteye sahip hammadde kullanan Myros, özel baskı işlemleri gereken ürünlerde farklı baskılama ve boyama teknikleri kullanmaktadır. Mutfakta oluşabilecek tehlikelerden koruyan promosyon mutfak önlüğü almak bir nevi gerekli bir ihtiyaçtır. 

Promosyon hediyelik eşyalar kurumsal ya da günlük hayat ayrımı yapmadan, her bireyin rahatlıkla kullanacağı ürünlerden oluşmaktadır. Promosyon mutfak önlüğü hediyelik eşya ürünlerinin en, boy, yükseklik, ağırlık ve tasarımları birbirinden farklılık göstermektedir. Ürün ebatları ortama en 300 mm – 1000 mm, boy 300 mm – 1000 mm, yükseklik 5 mm – 35 mm, ağırlık 6 gr. – 150 gr. arasındadır.

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon mutfak önlüğü hediyelikler ev stiline çok yakışan ve her daim ihtiyaç duyulan bir üründür. Sağlığınızı korurken dekoratif duruşu ile mutfağınıza yeni bir soluk getiren promosyon mutfak önlüğü fiyatları ortalama 100 TL - 250 TL arasında olmaktadır. 

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon hediyelik ürünlerinin fiyat politikası oluşturulurken birçok unsur göz önünde bulundurulur. Farklı materyal kullanımı, tasarım çeşitliliği, ürün ebatları, ağırlıkları, işçiliği ve baskılama / boyama teknikleri fiyatları oluşturan temel unsurlardır. Özel promosyon mutfak önlüğü hediyeler yapıldığında yüklenen tasarımın detayları da fiyatları etkileyen konulardır. 

Toptan promosyon mutfak önlüğü hediyelik eşya alışverişlerinizde etiket üzerinden yapılacak indirim sayesinde bütçe dostu alışveriş deneyiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Toptan alışveriş de fiyat politikasını belirleyen en önemli unsurlardan bir tanesidir. 

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon mutfak önlüğü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon mutfak önlüğü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon mutfak önlüğü hediyelik eşya çeşitleri şunlardır;

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Promosyon mutfak önlüğü, zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Pratik kullanıma uygun ürünler üreten firma, özel yaşam alanlarında, yemekhanelerde, restoran ve cafe işletmelerinde, ofislerde, bankalarda vb. yerlerde kullanabilirsiniz. Markanızın adını göstereceğiniz her alan sizin reklam mecranız olmaktadır.

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon mutfak önlüğü hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Sevgiliye,
 • Yeni evleneceklere / evlenmişlere,
 • Aile üyelerine,
 • Ev arkadaşınız ile kendinize, 
 • Ofisteki mutfak personeline,
 • Yiyecek alanında işletme sahibi olan yakınlarınıza,
 • Mutfak ile ilgilenmeyi çok sevenlere,
 • Yazlığı olanlara, 
 • Firmaların yeni müşteri oluşturması için halka, 
 • Yiyecek / içecek işletmesi olanların tüm personellerine

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon mutfak önlüğü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon mutfak önlüğü ürünlerinde toptan fiyatları 37 TL - 73 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon mutfak önlüğü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon mutfak önlüğü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın öncü markası olan Myros, her alanda hediyelik eşya ve promosyon mutfak önlüğü hediyelik eşya üretici firmasıdır. Özel yaşam alanlarında bireysel kullanım, kurumsal alanda promosyonel kullanım ve ticari kullanım için ürünler uygunluk sağlamaktadır. Tüm ürünler birinci sınıf kaliteye sahip maddeden üretilir. Ürünlerin el yapımı olmasına özen gösteren firma, baskılama ve boyama tekniklerinde de özenli işçilik sergilemektedir. 

Promosyon Mutfak Önlüğü Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon mutfak önlüğü hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.