myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Çanta Askısı

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
165,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Çanta Askısı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, annenize, ablanıza, kız kardeşinize, halanıza, teyzenize ve sevgilinize hediye olarak alabilirsiniz. Myros bünyesinde satılan, promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, sevdiklerinizi heyecanlandıracak hediyelerdir. promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, dünya üzerinden birden fazla çeşidi vardır. 

Tasarımına, malzeme kalitesine, sizin zevkinize ve boyutlarına göre değişmektedir. Örneğin; deri veya ip çanta askısı olabilir. toptan promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, herkesin bütçesine uygun ve aynı kalite standartlarında üretilmektedir. Özel promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, malzeme kalitesine, sizin tasarımınıza, boyutuna göre üretilmektedir. Myros bünyesinden kolayca ve gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken unsurlar şunlardır:

 • Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri alırken kişinin zevki göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri alırken kişinin yaşına dikkat edilmelidir.
 • Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri alırken boyutuna dikkat edilmelidir.
 • Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri alırken malzeme kalitesine dikkat edilmelidir.

Promosyon Çanta Askısı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, gündelik olarak çok fonksiyonlu kullanım alanlarına sahiptir. Bu kullanım alanları Malzemesi, boyutları, renkleri ve tasarım gibi özelleştirilebilir ürünlerdir. Promosyon Çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, annenize, ablanıza, kız kardeşinize, halanıza, teyzenize ve sevgilinize hediye olarak alabilirsiniz. 

Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünlerinin, kullanım alanları sadece çanta değildir. Kombinlerinizi tamamlaması için süs olarak kullanabilirsiniz. Masaüstünde dekor olarak kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin kullanım alanlarının çok daha fazladır sizin hayal gücünüze ve zevklerinize göre şekillenebilir.

Promosyon Çanta Askısı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, kullanım alanlarına markasına, kalitesine ve tasarımına göre farklı fiyatlara sahiptir. Bu ürünler 117 TL civarında fiyatlandırılmaktadır.

Promosyon Çanta Askısı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, fiyat skalası değişkendir. Malzeme, tasarım, kullanım alanları ve boyutuna göre fiyat skalası değişmektedir. Özel olarak üretilen çanta askılarının fiyat skalasında değişkenlik göstermesinin sebepleri, malzeme, tasarım ve boyuttur. Size özel üretilmesini istediğiniz çanta askısının malzemesi fiyat skalasını en çok değiştiren etken olacaktır çünkü deri ile ipin fiyatları aynı değildir. Boyut da ise seçtiğiniz malzemenin boyu ne kadar uzunsa fiyat skalası ona doğru orantılı artacaktır. 

Toptan promosyon çanta askısı hediyelikleri, olarak üretilen ürünler özel olarak üretilen ürünlere göre fiyat skalası daha uygundur. Toptan Promosyon çanta askısı hediyelikleri, belirleyici etken Ürün miktarıdır. Son kullanıcıya yansıyacak fiyatlarda o kadar ucuz olur. Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, Myros güvencesiyle üretilmektedir. Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, isterseniz dekor olarak veya süs eşyası olarak da kullanabilirsiniz.

Promosyon Çanta Askısı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon çanta askısı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon çanta askısı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Çanta Askısı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, şunlardır:

Promosyon Çanta Askısı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, aslında sadece çantaya takılıyor gibi gözükse de. Birçok kullanım alanı olabilir. Kişinin zevkine, kullanım ihtiyaçlarına ve benzeri gibi şeyler ile değişmektedir. İnsanlar sadece çantalarına takabileceğini düşünüyorlar. Kombinlerine tamamlayıcı unsur olarak kullanabilirler ya da ofisinizde ki masanıza süs olarak koyabilirsiniz. Promosyon Çanta Askısı Hediyelik eşya ürünleri, kullanım alanları ofis, ev, iş yeri ve dükkanlarınız olabilir. Sizin kişisel zevklerinize göre kullanım alanları artacak ve şekillenecektir.

Promosyon Çanta Askısı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon çanta askısı hediyelik eşya ürünleri, şu kişilere hediye olarak alabilirsiniz:

 • Annenize,
 • Ablanıza
 • Kız kardeşinize
 • Halanıza
 • Teyzenize
 • Sevgilinize

Promosyon Çanta Askısı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon çanta askısı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon çanta askısı ürünlerinde toptan fiyatları 37 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Çanta Askısı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon çanta askısı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Çanta Askısı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon çanta askısı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Çanta Askısı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Promosyon çanta askısı hediyelik eşyaları, toptan ve özel iki kalem olarak üretilmektedir. Myros kalitesi ve güvencesiyle üretilmektedir. Toptan üretilen ürünler belli standartlar, belli malzeme, belli boyutlarda üretilmektedir. Özel üretilen ürünler, sizin seçtiğiniz malzemeyle sizin tasarımınızla, sizin istediğiniz boyutlar da size özel olarak üretilmektedir. 

Promosyon Çanta Askısı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon çanta askısı hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.