myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Tirbüşon

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
109,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Tirbuşon Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Promosyon tirbuşon, ağzı mantar tıpa ile kapalı bulunan cam şişelerin ağzını açmaya yarayan tutma kulpu olan ve ucu spiral şeklinde olan bir açacak türüdür. Çoğunlukla şarap, sirke gibi içecekleri açmak için kullanılır. Tirbuşon icat edilmeden önce mantar tıpalı cam şişeler ucu kırılmak suretiyle açılıyordu. Bu yöntem cam kırıklarının ve mantar tıpa parçalarının şişenin içine kaçmasına yol açıyordu. Dolayısıyla bu yöntem insanları yaralayacak tehlikeli bir çözüm yoluydu.

Mantar tıpanın icadından yaklaşık 200 yıl sonra İngiliz mucit Samuel Henshall tarafından 1795 yılında icat edilen tirbuşonlar şarap gibi mantar tıpalı şişelerin açılmasını kolay ve güvenli hale getirdi. İlk üretilen tirbuşonlardan sonra çeşitli şekillerde tirbuşonlar üretilmeye başladı. Günümüzde de mevcut olan tirbuşon çeşitleri; mantar tıpanın içine itilip çıkarılan, şişe ve mantar arasına girebilen ve garson tirbuşonu olarak adlandırılan şişeyi özel bir yöntemle açan tirbuşonlardır. Promosyon tirbuşonlar metal ya da plastikten üretilmiş olup çeşitli desen ve renkleri bulunmaktadır.

Tirbuşonsuz açılmaya çalışılan şişe kırılabilir, mantarı parçalanabilir. Şişenin içindeki içecek zarar görebilir, şişedeki içeceği içen insanların boğazlarına cam kırıkları batabilir. Tüm bu olumsuzlukların yaşanmaması için mantar tıpalı şişelerimizi promosyon tirbuşon yardımıyla açmak gerekir. Nitekim en güvenli ve sağlıklı yöntem budur.

İşleviyle hayatımızı kolaylaştıran tirbuşon aynı zamanda güzel bir hediye olabilir. Promosyon tirbuşon sevdiklerimize vereceğimiz ve onları düşündüğümüzü gösteren hediyelerdendir. Promosyon tirbuşon hediyesi almak için en hesaplı yöntem elbette toptan olarak almaktır. Çünkü toptan promosyon tirbuşon alımı hesaplı bir alışveriş yöntemidir.

Promosyon tirbuşon hediyesi satın alırken dikkat etmemiz gereken noktalar şunlardır:

 • Tirbuşon metal gibi sağlam bir maddeden imal edilmiş olmalıdır.
 • Tirbuşonun tasarımı hediye vereceğimiz kişinin zevkine uygun olmalıdır.
 • Hediye verilecek kişi genellikle tirbuşon kullanan ya da tirbuşona ihtiyacı olan biri olmalıdır.
 • Tirbuşon çeşitleri arasından seçim yaparken özelliklerine ve kullanışlı olmasına dikkat edilmelidir.
 • Tirbuşon sivri bir yapıda olduğu için yaralanma riski olabilir. Bundan dolayı tirbuşonları kullanırken dikkatli olmalıyız.
 • Tirbuşon küçük çocuklar için tehlike arz edebilir. Bu sebepten dolayı tirbuşonların çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edilmesi gerekir.

Promosyon Tirbuşon Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Promosyon tirbuşon hediyelik eşya modelleri şişe şeklinde veya klasik anahtar şeklinde üretilmiştir. Metalden üretilen promosyon tirbuşon hediyelik eşya sağlam bir yapıda bulunur. Uzun yıllar güvenle kullanılır. Boyutları tasarlanan modellere göre değişiklik gösteren hediyelik promosyon tirbuşonlar kişiye özel istenilen renk ve desende üretilmeye elverişlidir. Tirbuşon promosyon hediyelik eşya toptan alınabileceği gibi kişiye özel de alınabilir. İster evde ister ofiste bulunan tirbuşonlar kolay bir şekilde şişelerin ağzını açar, sevdiklerimizle en özel anlarımızı kutlarken hayatımızı kolaylaştırır. Sağlamlık, dayanıklılık ve özgünlük promosyon tirbuşon hediyelik eşya ürünlerinin en belirgin özellikleridir.

Promosyon Tirbuşon Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon tirbuşon fiyatları ürünlerin tasarımına ve boyutlarına göre değişiklik gösterir. Fiyatları ortalama 70 TL ve 120 TL arasındadır. Ayrıca kişiselleştirilmiş tirbuşon fiyat miktarı istediğimiz modele göre farklılık gösterir. Promosyon tirbuşon fiyatları toptan satın alım yapılması halinde indirim yapılır.

Promosyon Tirbuşon Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon tirbuşon hediyelik eşya şişe şeklindeki tasarımıyla kullanım kolaylığının yansıra tasarımı ile orijinal bir görünüm sunar. Hem tirbuşon hem de süs eşyası olarak kullanılabilir. Ayrıca metalden üretildiği için oldukça kalitelidir. Anahtar şeklindeki tirbuşonlar klasik bir görünümde olan oldukça portatif bir üründür. Rahatça her yere taşınabilir. Metal olduğu için kaliteli ve kullanışlıdır. Her iki modelin çeşitlerinin yansıra kişiye özel üretim de sağlamaktadır. İşte tüm bu özellikler promosyon tirbuşon hediyelik eşya ürünlerinin fiyatlarını belirleyen faktörlerdir.

Promosyon Tirbuşon Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon tirbuşon ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon tirbuşon ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Tirbuşon Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik tirbuşon çeşitleri aşağıda listelenmektedir:

Promosyon Tirbuşon Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Promosyon tirbuşon hediyelikler çok rahat bir kullanıma sahiptirler. Tirbuşon nasıl kullanılır?” “Tirbuşon bozulur mu?” soruları tirbuşonlar için çokça merak edilen sorulardır. Tirbuşonları kullanmak için önce sivri spiral yeri mantar tıpanın tepesine batırılmalıdır. Çevirerek tirbuşonun mantar tıpanın ortalarına kadar inmesi sağlanmalıdır. Daha sonra tirbuşon hızlı bir şekilde çekilerek şişe açılmalıdır. Tirbuşonların ucu metal olduğu için sağlam bir şekilde mantar tıpayı tutacaktır. Tirbuşonlar kullanıldığı esnada çekme ve itme kuvveti uygulandığı için kullanımı belirli bir çaba gerektirebilir. Ancak kullanım arttıkça refleksler rahatça alışacaktır. Tasarımları ve hammaddeleri sağlam üretildiği için hediyelik promosyon tirbuşonlar bozulma yapmazlar. Dayanıklı bir hediye olan promosyon tirbuşon hediyelik eşyalar uzun yıllar rahatça kullanılabilir.

Promosyon Tirbuşon Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Hediyelik eşya promosyon tirbuşon birçok alandaki pek çok kişiye hediye olarak verilebilir, hediye edebileceğiniz kişiler aşağıda listelenmektedir:

 • Yeni evli çiftlere ya da yeni eve taşınmış kişilere götürülebilir ve oldukça şık bir hediye olabilir.
 • Bizim için yeri ayrı olan öğretmen, abla ve teyze gibi büyüklerimize hediye edilebilir.
 • Sevgilimize hediye edebileceğimiz kullandığında bizi ona hatırlatan özel bir ürün olarak verilebilir.
 • Düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günlerde dağıtılabilir.
 • Sosyal etkinliklerde veya iş organizasyonlarında dağıtılabilir.
 • Eşimizin ya da arkadaşımızın iş ofisine hediye olarak verilebilir.
 • Sevdiklerimize onları düşündüğümüzü anlatan hediye çeşidi olarak verilebilir.
 • Şarap markasının tanıtımı için iyi bir promosyon olabilir.
 • Özel üretim tirbuşon hediyeler ile yabancı arkadaşlarımıza turistik temalı hediyeler verebiliriz.

Promosyon Tirbuşon Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon tirbuşon ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon tirbuşon ürünlerinde toptan fiyatları 22 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Tirbuşon Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon tirbuşon ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Tirbuşon Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon tirbuşon ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Tirbuşon Hediyelik Eşya Ürünleri Myros Nasıl Üretmektedir?

Promosyon tirbuşon hediyelik eşya üreticisi Myros, ürünlerini kaliteli malzemeler kullanarak üretmektedir. Kullanımı için güç gerektiren tirbuşon aletinin sağlam olması gerekir. Çünkü mantar tıpanın sıkıştığı cam şişe ağzı oldukça hassas bir şekilde ve belirli bir kuvvet uygulanarak açılabilir. Eğer tirbuşon plastik gibi yumuşak bir maddeden üretilmişse mantar tıpayı parçalayabilir veya spiral şeklindeki ucu kopabilir. Bu durum çeşitli kazaların yaşanmasına sebep olabilir. Bundan dolayı ürün sağlam bir madde olan metalden üretilmiştir. Myros firması özel promosyon tirbuşon hediyeler kategorisinde kişiye özel üretim sağladığı gibi toptan promosyon tirbuşon alımında da kolaylık sağlamaktadır. Ürünlerinin çeşitliliği ve tasarımlarının özgünlüğü ile Myros firması tirbuşonlarını hem kaliteli hem şık hem de kullanışlı bir şekilde üretmektedir.

Bir tirbuşonun şık ve güzel bir hediyeliğe dönüşmesini sağlayan Myros geniş çaplı ürün çeşidi ile müşterilerinin isteklerini önceler. Toptan alışverişlerde göstermiş olduğu kolaylıklar Myros firmasını insanlar tarafından tercih edilen bir alışveriş platformu haline getirmektedir.

Promosyon Tirbuşon Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon tirbuşon hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya ürünleri aşağıda listelenmektedir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.