• Tümünü Temizle

Promosyon Açacak

için 45 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
75,00 TL
(0)
75,00 TL
(0)
75,00 TL
(0)
75,00 TL
(0)
75,00 TL
(0)
75,00 TL
(0)
75,00 TL
(0)
75,00 TL
(0)
için 45 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Açacak Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon,firmaların müşterilerine kendilerini ifade etmek,ürünleri tanıtmak ve pazarlamak amacıyla yapılan geri dönüşü çok yüksek bir tanıtım şeklidir. Markanızın, firmanızın ve organizasyonlarınızın akıllardan çıkmaması için tercih edebileceğiniz promosyon ürünlerin çeşitliliği çok fazladır. Her geçen gün gelişmekte olan reklam dünyasında,firmalar promosyon ürünlerini kendileri için vazgeçilmez bir noktaya taşımışlardır. Günlük hayatta iş gören,birçok alanda kullanılabilen ve sürekli el altında olan şeylerin sunulmasıdır kullanım açısından ve sürekli göz önünde bulunmasından dolayı promosyon açacak ilk tercihler arasında olacaktır. Markanızı isminizi ölümsüzleştirmek için seçeceğiniz envanterler aslında dikkat çekmiyor gibi görünseler de en büyük reklam kaynağı onlardır. Promosyon ürünler günlük hayatta sürekli elimizin altında olan seçenekler arasından tercih edildiğinde asıl amacına ulaşmış olacaktır. Gün içinde göze çarpan el altında olan ürünler markanızı sürekli akla getirecek bulunduğunuz alanda ilk akla gelen olmanızı sağlayacaktır. Dünya genelinde sınırsız çeşitliliğe sahip olan promosyon ürünleri herkese hitap edebilecek bir skalaya sahiptir.

Firmanız, organizasyonunuz, markanız için tercih edeceğiniz promosyon açacak ürünlerini seçerken bilinmesi gerekenler aşağıda listelenmiştir;

 • Taleplerinizi karşılaması gerekmektedir.
 • Firmanızın konseptine göre seçim yapmalısınız.
 • Tercih edeceğiniz ürünün baskı boyutlarına uygun olması gerekmektedir.
 • Pazarlama amacınıza göre tercih yapmalısınız.
 • Marka isim vb baskılara uygun olmasına dikkat edilmelidir.

Tanıtım ve reklam için tercih edebileceğiniz promosyon açacak ürünlerini toptan alım seçenekleriyle tercih etmek en doğru tercih olacaktır.

Promosyon Açacak Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Promosyon açacak modelleri genel olarak reklam amaçlı tercih edilmektedir. Marka, firma, organizasyon vb durumlar için tercih edilen promosyon açacaklar isim ve logo türü basımlarla reklama uygun tasarlanmaktadır. Renk boyut vb özellikler tercihlere göre farklılık gösterebilmektedir.

Promosyon Açacak Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Tanıtımınız için tercih edeceğiniz promosyon açacak ürünlerinin fiyatı en düşük 13.90 tl den başlayıp en yüksek 87 tl ye kadar çıkabilmektedir. Seçeceğiniz promosyon açacağın fiyatı ortalama 20 ila 50 tl arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Promosyon Açacak Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon açacak ürünleri fiyatlarını belirlerken üretim sayısı kullanılan boya baskı ve materyallerin kalitesi ön planda bulundurulmaktadır. Boyanın su geçirmezliği baskının dayanıklılığı gibi diğer faktörler de fiyat belirlemede önemli role sahiptir. Toptan alım seçenekleri de fiyat belirlemede göz önünde bulundurulur.

Promosyon Açacakların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon açacak ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon açacak ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Açacak Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon açacak çeşitleri aşağıda listelenmiştir;

Promosyon Açacak Nasıl Kullanılır?

Promosyonların genel amacı tanıtım pazarlama ve reklamdır. Markanızı kitlelere taşımak için en doğru pazarlama tekniği promosyonlar olacaktır. Kişilerin günlük hayatlarında kullanabileceği promosyon açacak en doğru tercihler arasında olacaktır.

Promosyon Açacak Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Promosyon açacak hediye edebileceğiniz kişiler ve durumlar aşağıda belirtilmiştir;

 • Düzenlediğiniz tanıtım organizasyonuna katılan kişilere.
 • Tanıtımınızı yapmak istediğiniz firmalara.
 • Reklam amaçlı müşterilerinize.
 • Firmanızın ziyaretçilerine.Promosyon Açacak Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon açacak ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon açacak ürünlerinde toptan fiyatları 4,33 TL - 16,66 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Açacak Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon açacak ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Açacak Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon açacak ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Promosyon Açacak Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros geniş bir üretim alanına sahip bir firmadır. Promosyon açacak ürünlerini tasarım seçim aşamasından sonra üretim aşamasına geçmektedir. Üretimde kullanılan malzemeler boylar baskılar özenle seçilip ürünün son haline ulaşması sağlanmaktadır. Tüm bu işlemlerin sonrasında promosyon açacak ürünler sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Promosyon Açacağa Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon açacak benzeri diğer hediyelik promosyon ürünler aşağıda belirtilmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.