myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Masaüstü Dekor

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
143,00 TL
(0)
570,00 TL
(0)
245,00 TL
(0)
355,00 TL
(0)
570,00 TL
(0)
238,00 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon, bir firmanın ürünlerini, hizmetlerini ya da markasının görünürlüğünü arttıran bir pazarlama yöntemidir. İşletmeye hayati bir yön veren promosyon, halk tarafından da fazlasıyla sevilir ve etkileşim yüksek olur. Bir noktada tüm firmalar bir çeşit promosyona ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle işletmeler, doğru promosyon çeşidini bulana dek deneme yanılma yolu ile kendilerine bir yol çizmelidir.

Markayı tanıtan ve kimliğinin oluşumunda öncülük eden promosyonlar, halk tarafından ya da müşteriler tarafından ilgi görmesi ve sevilmesi gerekmektedir. Bundan dolayı ciddi bir çalışma gereklidir. Promosyon ürünler gündelik hayatta kullanıma uygun, şık ve gösterişli olmalıdır. Tüm bunların yanında ayrıca markanın kurumsal kimliğinin göz önünde olması gerekir. Profesyonelce yapılmış bir tasarım hedef kitleyi yakalayarak markanın göz önünde olmasını sağlar. Bu durum sadece Türkiye’de değil yurtdışında da oldukça önem arz etmektedir. 

Gündelik hayatta her birey birçok farklı iş ile meşguldür. Bu nedenle hedef kitle sadece iş dünyasında yakalanmamalı tam aksine özel yaşam alanlarında sıklıkla kullanılacak bir promosyon ürün tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra aynı şekilde bu tip promosyonlar, masa başı çalışan bireylerin de rahatlıkla kullanabileceği ürünler olmalıdır. Genel olarak sürekli aynı ortamlarda bulunan kişiler, bulunduğu yeri benimser ve özelleştirmek ister. Yaşayan, sıcak görünen ve bir noktada da işlevsel olan hediyelik eşyalar herkesin ilgisini ve dikkatini çeker. Tüm alanlarda rahatlıkla kullanıma uygunluk sağlayan promosyon masaüstü dekor ürünleri firmalar için doğru bir tercih olacaktır. Promosyon masaüstü dekor nedir sorusunun cevabı ise çok yönlüdür. Promosyon masaüstü dekor hediyelik ürünler genel olarak masalarda, pencere kenarlarında, balkonlarda kullanılan ürünler olmaktadır. Küçük bir pano üzerine işlenen tasarım ortamın havasını ısıtmaktadır. Gün içinde uzun vakitler geçirilen alanları renklendirmek ve samimi bir hava katmak için promosyon masaüstü dekor çeşitleri tercih edilebilir. Tarz yansıtan, eğlenceli tasarımlara sahip olan ve boyut olarak da rahatsız etmeyen özel promosyon masaüstü dekor hediyeler aynı zamanda kişiselleştirilebilir. Myros tarafından hazırlanan tasarımlar da kullanıma uygun olduğu gibi alışveriş yapacak bireylerin kendi tasarımlarını yüklemelerine de izin vermektedir. Kişiye özel oluşturulan tasarım promosyon masaüstü dekor hediyelik eşya üzerine bastırılabilir. Kendinize ve sevdiklerinize özel bir hediye yaptırabilir, her daim göz önünde olmasını sağlayabilirsiniz. Bir firma çalışanlara, müşterilere ve halka dağıtmak, marka kimliğini güçlendirmek istiyorsa toptan promosyon masaüstü dekor hediyelik eşya yaptırabilir. Tek adet de satın alınabileceği gibi toptan alışveriş seçeneği de mevcut olmaktadır. 

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Dekorasyon tamamlayıcı ürün olan promosyon masaüstü dekor hediyelikler, sempatik ortamları seven bireylerin severek kullanacağı ürünler olmaktadır. 
 • Hediye alınacak kişiye özel tasarım yapılacaksa, kişinin kişisel zevkleri göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Ürünlerin boyutları ve fiyatları farklılık gösterebilir. Bu nedenle satın alma işlemi gerçekleşmeden önce boyutlar incelenmelidir. 
 • Myros tarafından geliştirilen ve özel tasarım yapılabilen ürünlerde markalar kimliklerini güçlendirmek için logo, iletişim ve adres bilgilerini ürün üzerine dekorlama yaptırabilirler
 • Toptan satış mevcuttur.

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Günümüz modern dünyasında her ürünün bir kullanım amacı olmaktadır. Artık sadece ihtiyaç için değil keyfi olarak alışveriş yapılmaktadır. Bu nedenle dekorasyon ürünleri gitgide popülaritesini arttırmaya başlamıştır. Ev ve ofis dekorasyon tamamlayıcı ürünlerinden olan hediyelik promosyon masaüstü dekorlar, farklı tarzlara ve beğenilere sahiptir. Boyut olarak küçük olsa da ambiyansa enerji katan bir havası bulunmaktadır. 

Ürünler üretilirken birinci sınıf kaliteye sahip hammadde kullanılmaktadır. Ayrıca dekorlama sırasında kullanılan boyama ya da baskılama işleminde, insan sağlığını olumsuz etkileyecek hiçbir madde bulunmamaktadır. Her yaştan bireyin kullanabileceği ürünler arasında yer alan özel promosyon masaüstü dekor hediyeler, özel tasarım olarak da yaptırılabilir. Marka kendisini ya da yeni çıkaracağı ürününün lansmanını yapmak istediğinde sunacağı en değerli armağan olma özelliğine sahiptir. 

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya modelleri arasından yapılacak tercih genel olarak tasarım ve boyut odaklı olmaktadır. Hazır tasarımları tercih etmeyen bireyler özelleştir seçeneğini değerlendirebilir ve kişiye özel tasarımı sisteme yükleyebilir. Ürünlerin ebatları birbirinden farklı olmaktadır. Kategoriye sahip ürünlerin ortalama en 40 mm - 150 mm, boy 45 mm - 200 mm, yükseklik 3 mm - 10 mm ve ağırlık 7 gr. - 250 gr. arasında olmaktadır. 

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon masaüstü dekor fiyatları her ürünün farklılığına göre değişim gösterebilir. Bu nedenle ortalama fiyatı 135 civarındadır.

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon masaüstü dekor hediyelik eşya üretici firması Myros tarafından belirlenen fiyatlarda ana etkenler mevcuttur. Bunlar ürünlerin hammadde kalitesi, işçiliği, ebatları ve tasarımı olmaktadır. Ayrıyeten bir diğer etken ise masaüstü dekor promosyon hediyelik toptan alışverişi olmaktadır. Ürünlerin tekli fiyatları ve toptan fiyatları farklılık göstermektedir. Bütçe dostu alışveriş deneyimi yaşamak isteyen bireyler ya da firmalar toptan alışverişi gerçekleştirerek daha fazla ürünü uygun fiyata alabilirler. 

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon masaüstü dekor ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon masaüstü dekor ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon masaüstü dekor hediyelik eşya çeşitleri aşağıda verilmiştir;

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Promosyon masaüstü dekor hediyelik eşya ürünlerinin çok yönlü kullanımı vardır. Ofislerde masa üzeri kullanım için uygunluk sağlarken aynı zamanda özel yaşam alanları da rahatlıkla süslenebilir. Vitrin, konsol, TV ünitesi, çalışma masası, mutfak, balkon vb. yerlerde kullanılabilen dekoratif ürünler, bulunduğu ortama hava katmaktadır. Özellikle kişiye özel tasarımlarda, ürün tamamen bireyi anlatması ve ona ait olması, ürünü özel kılan detaylardır.

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon masaüstü dekor hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Sevgiliye / eşe,
 • Aile üyelerine, 
 • Ev arkadaşına,
 • Öğretmene, 
 • Ofis çalışanlarına,
 • Öğretmenin mezun olan öğrencilerine, 
 • Özel günlerde sevdiklerinize, 
 • Firmaların müşterilere ve halka

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon masaüstü dekor ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon masaüstü dekor ürünlerinde toptan fiyatları 22 TL - 69 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon masaüstü dekor ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon masaüstü dekor ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı promosyon masaüstü dekor hediyelik eşya üretici firması Myros, ürün üretiminde göz önünde bulundurduğu yegane konular kalite ve dayanıklılıktır. Uzun ömürlü kullanıma sahip olması için birinci sınıf kaliteye sahip hammadde kullanır ve ürünlerin tamamını usta ellere emanet eder. Tüm ürünler ciddi bir kalite kontrol sürecinden geçmektedir. Ardından ürün fotoğrafları çekilerek web sitesine yüklenir ve alıcıları için hazır hale getirilir. 

Promosyon Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon masaüstü dekor hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya ürünleri şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.