myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Kapı Askısı

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
80,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Kapı Askısı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon kapı askısı hediyelik eşya satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle hediye alabileceğiniz kişilerin sevdikleri renkleri ve temaları öğrenmeniz hediye alırken sizlere önemli bir oranda yarar sağlayacaktır. Bunun yanı sıra toptan promosyon kapı askısı alarak kendinizi her daim hatırlanabilir kılmanız da mümkündür. Herkeste bir anı bırakmış olmanız her zaman adınızın anılacağı ve hatırda kalınacağınız anlamına gelmektedir. Hediyelik eşya satın alırken dayanıklılığına, renklerine, boyutlarına, kokusuna ve ihtiva ettiği özel anlamlarına da dikkat ediyor olmanız gerekmektedir. Hediyelik promosyon kapı askısı üzerine desenler ekleyebilir ve mesaj özelliği taşıyan bir hediyelik ürüne dönüştürebilirsiniz.

Promosyon kapı askısı hediyelikler alınırken kapının tokmağına takılarak rahatsız edilmek istenmediğine dair bir not içerirse herhangi biri tarafından içeriye girilmemesini sağlayacaktır. Ayrıca toplantıda ya da ders çalışıyor olduğunuz notlarını da yazdırabilirsiniz. Böylelikle işlevsel yönde bir hediyelik eşyaya sahip olmuş olursunuz. Arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin günlük hayatta kullanabilecekleri bu tür eşyalar hem onlara yarar sağlamakta hem de sizleri hatırlamasına vesile olmaktadır. Dünyada kaç ayrı kapı askısı bulunmaktadır diye merak ediyorsanız buna sınırsız seçenek sunulabilir. Kapı askıları için çeşitli temalar kullanılmaktadır. Bir içecek firması kendi reklamını kapı askısının üzerinde kullanabilmektedir. Aynı şey farklı alanlarındaki markanızın da kapı askısının ön ve arka yüzünde kullanımını sağlamanız için geçerlidir. 

Bunun yanında tema içeren kapı askıları da birden çok tema kullanımı ile eğlenceli hale getirilebilir. Kapı askılarının ön ve arka yüzüne bulunulan ülkedeki popüler şehirleri tema olarak belirleyebilirsiniz. Şehirlerin önemli sembollerini kapı askılarında kullanmanız olasıdır. Bu bilgileri göz önüne alarak kapı askıların çok fazla değişkenlik ve çeşitlilik barındırdığını görmüş olabilirsiniz.

Promosyon kapı askısı satın alırken aşağıda listelenen unsurlara dikkat edilmelidir:

 • Ürünün yapımında kullanılan ahşabın kalitesine,
 • Ürünün baskısının kaliteli olmasına ve baskının uzun süre kalıcı olmasına dikkat edilmeli,
 • Ürünün kullanım açısında ergonomik olmasına dikkat edilmeli,
 • Ürünün insan sağlığı açısında zarar teşkil etmemesine dikkat edilmelidir.

Promosyon Kapı Askısı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kapı askısı gibi hediyelik eşyaların özellikleri birçok amacı aynı anda gerçekleştirebilmesi olarak genelleştirilebilir. Kapı askısı reklamı da hazırlamanız mümkündür. Firmanızın resmini kapı askısının önüne baskısını yaptırırsanız firma reklamınız kapı askısında yer almış olur. Ürünlerinizin de reklamını kapı askılarına baskı yaptırarak gerçekleştirmiş olursunuz.

Promosyon kapı askısı hediyelik eşya ürünleri oval, kare şeklinde ya da kancalı olarak tasarlanabilmektedir. İstediğiniz boyut, ölçü ve biçimde tasarıma ulaşabilirsiniz. Ön yüzüne çeşitli şehir resimleri, sevilen hayran olunan kişilerin resimleri ya da mesaj veren cümlelerin baskısını yaptırarak hediyenizi özelleştirmeniz mümkündür.

Özel promosyon kapı askısı hediyeler çeşitli kokulara ve renklere sahiptir. Hangi rengin ağırlıklı olmasını isterseniz o renkteki ürünlere yönelebilirsiniz. Bu tarz ürünler dijital baskı ile tasarlanan ve ağırlığı 43 gr civarında olan hafif malzemelerden yapılan ürünlerdir. Hafifliği ile kapı kolunda herhangi bir sorun yaratmamasının yanında kolayca düşmemesini sağlayacak bir ağırlıkta tasarlanıp üretimi sağlanmaktadır.

Promosyon Kapı Askısı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon kapı askısı hediyelik eşya üretici firmalardan fiyat teklifleri toplayarak karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Ortalama olarak bütçenize uygun hediyeler bulmanız mümkündür. Fakat fiyat aralığını düşürmek isterseniz bunun bazı yöntemleri mevcuttur.

Toptan promosyon kapı askısı hediyelik eşya alımlarınızda birim fiyat oldukça düşmektedir. Bu şekilde birden fazla ürün aldığınızda belirli bir miktar indirim uygulanmış olacaktır. Hediye için kullanılan malzemeler ve hediye yapımına ayrılan zaman ve emek fiyat aralığı üzerinde etken rol oynamaktadır.

Eğer hediyelik eşya satıcısı iseniz kapı askısı promosyon hediyelik toptan ürünleri inceleyerek daha çok kar sağlayabileceğiniz bu yöntem üzerinden ilerleyebilirsiniz. Bu yol ile müşterilerinize daha uygun fiyatlı ürünler satmanız mümkün olacaktır.

Promosyon Kapı Askısı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon kapı askısı hediyelik ürünler için fiyat belirlenirken birçok farklı unsur göz önüne alınır. Hediyenin üretildiği malzemenin kalitesi, hediyenin boyutu en önemli unsurların başında gelmektedir. Myros firması hediye çeşitliliği ile uygun fiyatlara sahiptir. Çünkü çeşitliliğin artması fiyat belirlenirken olumlu yönde etkilidir. Hediye çeşitliliği fazla olan firmalarda her bütçeye uygun hediyelik eşya bulmak daha olanaklıdır.

Kişiselleştirilebilir kapı askısı türlerinde rengi, boyutu ve temayı seçebileceğiniz ise seri üretimi yapılan hediyelerden farklı bir hediye siparişi oluşturmuş olursunuz ve bu ürünlerin fiyatları farklı olarak değerlendirilmektedir.

Özelleştirilebilir kapı askısı ürününde kendi zevkinize uygun seçimler yaptığınız takdirde tasarım ekipleri ile iletişime geçerek farklı malzeme ya da renk seçeneklerinin de devreye girmesini istediğiniz için fiyata bazı eklemeler dahil edilmektedir. Uzman tasarım ekibi bu konuda sizlere orijinal fikirlerini sunabilmektedir.

Toptan promosyon kapı askısı hediyelik eşya seçimlerinde de mevcut hediyelik eşyalar için özel boyut ve renk seçeneklerini değiştirebilir ve hediyeleri özelleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz şehir temasının dijital baskısını taşıyan kapı askıları sizler için iyi birer seçenek olabilir.

Promosyon Kapı Askısı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon kapı askısı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon kapı askısı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Kapı Askısı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik promosyon kapı askısı çeşitleri aşağıda listelenmektedir:

Promosyon Kapı Askısı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Promosyon kapı askısı hediyelikler kullanım açısından oldukça işlevseldir. Kanca tasarımına sahip hediyelik promosyon kapı askısı kapının tokmağına veya herhangi bir çıkıntısına asılarak kullanılabilir.Kapı askısı tasarımları kapıya tutturulacak biçimde üretilir. Kapı askısının yuvarlak kısmı da kapıyı açmak için kullandığının kapı koluna geçirilerek kullanılmış olur. 

Bir otelde konakladığınızda odanıza temizlik ya da oda servisinin girmesini istemediğiniz ve odanızda vakit geçirmeyi düşündüğünüz durumlarda promosyon kapı askısı olan ürünlerden rahatsız etmeyin yazılı kapı askısını kapı koluna tutturduğunuz zaman siz kapı askısını çıkrana değin kimse odanıza girmez.  Bu işlevsel ürünü hayatınızın her yerinde kullanabilirsiniz. Çocuğunuz ders çalışırken de kapıya bir kapı askısı takabilir ve böylece sizler de onun ders çalıştığını bilir ve odasına girerek konsantrasyonunu etkilememiş olursunuz. 

Promosyon Kapı Askısı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Özelleştirilebilir kapı askısı ürünleri aşağıda listelenen kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Otel/pansiyon işletmesi olan kişiler konaklama odaları için tercih edebilir,
 • Restoran, kafe işletmesi olan kişiler işletmesi için tercih edebilir,
 • Evdeki oda kapılarına dekoratif amaçlı kullanılabilir,
 • Toplu kullanım alanlarında kapılarda belirteç amaçlı kullanılabilir.

Promosyon Kapı Askısı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon kapı askısı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon kapı askısı ürünlerinde toptan fiyatları 16 TL - 20 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Kapı Askısı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon kapı askısı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Kapı Askısı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon kapı askısı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Kapı Askısı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros firması hediyelik eşya promosyon kapı askısı üretirken kaliteli ve uzun yıllar dayanıklılığını koruyan malzemeler kullanmaya dikkat eder. Her ürün için kullanılacak malzemeyi özenle seçerek üretim faaliyetlerinde kullanırlar.

Üretim yaparken hijyenik koşullar yaratılıp üretim sürdürülür. Sağlığın önemine haiz oldukları için hediyeniz sizlere ulaşana değin hijyenik özelliğini korumaktadır. Myros araştırma ekibi ile beraber en çok ihtiyaç duyulan alanlarda hediyelik eşya araştırması yaparak müşterilerinin de geri dönüşleri ile hediyelik eşya çeşitlerini sürekli olarak güncellemekte ve çeşitlendirmektedir.

Myros tasarım ekipleri ile kişiselleştirilebilir kapı askısı üretirken seçtiğiniz renk ve temaları dikkate alarak size özel ürünlerin üretimini de sağlamaktadır. Sağlam tedarik zincirine dayanarak istediğiniz adrese hediye gönderiminde bulunmakta ve müşteri ile iletişimini hediyelik eşya alımınızın hiçbir aşamasında kesmemektedir.

Promosyon Kapı Askısı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon kapı askısı ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda listelenmektedir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.