• Tümünü Temizle

Promosyon Dekoratif Kutu

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
39,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon ürünler, firmaların marka bilinirliğini artırmak, markasını tanıtabilmek ve hedef kitleye ulaşarak potansiyel müşteri elde etmek için dağıtılan ürünlerdir. Bu tip ürünler bireylerin günlük hayatta sıkça ve rahat bir şekilde kullanabildiği ürünler olarak tasarlanmaktadır. En çok tercih edilen promosyon ürünleri defter, kalem, powerbank, usb bellek, kulaklık, termos, kupa, bardak altlığı, çanta, çok amaçlı dekoratif kutu olmaktadır. Firmanızı tanıtmak ve etkili bir strateji ile sektörde gelişmek istiyorsanız, halka ilgi çekici promosyon ürünleri dağıtmalısınız. Müşterilerinizin kullanacağı, kaliteli ve marka kalitenizi öne çıkaracak promosyon ürünlerinden tercihinizi yapmalısınız. 

Yaşam alanlarının ve mekanların bir enerjisi vardır. Ortamlardaki hava orada bulunan bireyleri sarıp sarmalar ve bu enerji ruh halini etkilemekle kalmaz, insan davranışlarını da etkiler. Bu nedenle görsel bütünlük sağlamak ve ambiyansa kaliteli görünüm kazandırmak için dekorasyon ürünleri kullanılır. Daha estetik bir biçim kazandırmak amaçlı yapılan küçük dokunuşların bir numaralı ürünü ise dekoratif kutu olmaktadır. 

Çok amaçlı dekoratif kutu, sağladığı kullanım avantajları ve şık duran tasarımları sayesinde kullanan bireylerin evlerinde görsel şölen yaratır. Bundan dolayı firmalar, promosyon ürünleri konusunda farklı olmak ve geniş kullanım alanında özel yaşam alanlarında yerini bulmak amaçlı müşterilere ve halka dağıtmaktadır. Ergonomik kullanım imkanı sağlar ve ürünün şekli yıllara meydan okur. Kullanışlı bir ürün olarak karşınıza çıkan promosyon kutu modellerini evinizde ta da ofisinizde rahatlıkla kullanabilir aynı zamanda mücevher, makyaj malzemesi, ilaç, şekerleme ve çikolata gibi ürünlerinizi bir arada tutarak dağınıklığı da önler. İhtiyacınıza uygun tasarımlara göz atabilir ya kişiye özel tasarım seçeneğini değerlendirerek bulunduğunuz ortamın dekorasyonuna uygun bir deseni sisteme yükleyebilirsiniz. 

Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır, 

 • Yeni kurulacak olan ya da kurulmuş firmanız için tanıtım ürünleri arıyorsanız hediyelik eşya promosyon dekoratif kutu ürünlerini inceleyebilirsiniz. Promosyon ürünler müşteriler tarafından memnuniyet yaratır ve güven duygusu inşa eder.
 • Oldukça şık bir görünüme sahip olan hediyelik promosyon dekoratif kutular, tasarım ve renk bakımından ürün çeşitliliğine sahiptir.
 • Hediyelik eşya olarak tercih edilmesinin yanında aynı zamanda mevlit, nikah, kına, kız isteme, nişan, doğum günü ve sünnet gibi organizasyonlarda da şekerlik ve çikolatalık olarak kullanılabilir.
 • Kullanım kolaylığı sunan dekoratif kutular, tasarımları sayesinde göz doldurur. Aynı zamanda “evde kendin yap” işleri için de oldukça uygundur. Dekoratif kutunun içine sabun, mum, kuru çiçek tarzı ürünler ile süsleyerek satış yapabilirsiniz. 
 • Promosyon dekoratif kutu hediyelik ürünler oldukça dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Kolay kolay yıpranmaz ve boyası çıkmaz.
 • Farklı ebatlarda ve tasarımlarda üretilen çok amaçlı dekoratif kutu ürünlerinden hediye alacağınız kişinin yaşam stili ve kullanacağı alanın dekorasyonunu göz önünde bulundurmalısınız.
 • Markanızı genişletmek için dekoratif kutu promosyon hediyelik toptan alışverişlerinizde etiket üzerinden yapılacak indirim sayesinde bütçe dostu satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Günlük aksesuarlarınızı, mücevherlerinizi ya da kişisel eşyalarınızı kolaylıkla saklamanıza imkan tanıyan, farklı desenlerle, ebatlarla ve tasarımlarla herkese hitap eden promosyon dekoratif kutu hediyelik eşya modelleri, kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır. Özgün tasarımları ve işlemeleri ile etkileyici tasarımlara sahiptir. Çok amaçlı kullanım için özenle hazırlanan dekoratif ürünler, şık ve gösterişli duruşu ile herkesin beğenisi toplar. Küçük eşyaları toplaması sayesinde rahat ve konforlu bir yapı sunar. Sağlam ve dayanıklı malzemeden imal edilen dekoratif kutular birinci sınıf kaliteye sahiptir. Özel yaşam alanlarınıza heyecan katmak ve dinamiğini yükseltmek, yaşamınızı kolaylaştırmak ya da sevdiklerinize hediye almak için oldukça ideal bir üründür. 

İhtiyaç karşılamanın yanı sıra, şık tasarımlarıyla ilgi çekici olan, birbirinden modern tasarımları kendiniz için alabilir, sevdiklerinize hediye edebilir ya da firmalar müşteri kapasitelerini genişletmek için halka dağıtabilir. Dekoratif kutular, metal profillerinin yanında birçok farklı materyal ile üretilebilir. Uzun kullanım ömrü ve paslanmaz yapısı özelliği ile dikkat çekmektedir. Kolay kullanım imkanı sunan dekoratif kutular, masa üstü eşyalarınızı yerleştirmenize de olanak sağlar. Şık ve konforu bir araya getirir. 

Özelleştirilebilir seçenek ve farklı baskılama tekniği sayesinde, kişisel tasarımınızı bastırabilir ve dilediğiniz kadar alabilirsiniz. Firmalar halka dağıtmak için özellikle toptan promosyon dekoratif kutu hediyelik eşya seçeneğini değerlendirmeli ve uygun fiyata daha çok ürün alabilmeleri gerekmektedir. Bu nedenle promosyon ürünler fiyat performans ürünü olmalıdır. Promosyon dekoratif kutu hediyelik ürünler farklı ebatlarda ve tasarımlarda olabilir, bu farklılık aynı oranda fiyat farklılığı da beraberinde getirmektedir. En 20 mm – 300 mm, boy 30 mm- 500 mm, yükseklik 15 mm – 100 mm ve ağırlık 10 gr. – 100 gr. arasında değişiklik gösterebilir. 

Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Özel yaşam alanlarında, ofislerde ya da mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek hem şık hem de kullanışlı olan dekoratif kutular özel üretim hediyelik eşyalardır. Promosyon kutu fiyatları ortalama 22 TL - 23 TL arasında değişkenlik gösterebilir. Firmalar tanıtım amaçlı toptan promosyon dekoratif kutu hediyelik eşya alışverişlerinde etiket fiyatı üzerinden daha indirimli satın alma gerçekleştireceklerdir. Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Güncel fiyat politikasında, ürünlerin fiyatlarına etki eden unsurlar genel olarak ürünün ham maddesi, işçiliği, tasarımı, üretimi ve baskılaması olmaktadır. Birinci sınıf ham madde kullanarak ürünlerini el işçiliği ile imal eden Myros, aynı şekilde baskılama noktasında da en kaliteli boyayı ve makineyi kullanmaktadır.

Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon dekoratif kutu ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon dekoratif kutu ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Çağdaş bir görünüm sağlayan promosyon kutu ile ev ve iş ortamınızı renklendirebilir ve havasını değiştirebilirsiniz. Çok amaçlı tasarlanan ve ergonomik kullanım imkanı sunan promosyon dekoratif kutu hediyelik eşya çeşitleri aşağıda verilmiştir;

Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Düzenli ve rahat bir kullanım imkanı sunan promosyon dekoratif kutular bir nevi organizer görevi görmektedir. Eşyalarınızın derli toplu olmasını sağlayan bu ürünler, farklı tasarımlar ve malzeme yapısına sahip olabilir. Konforlu ve sade bir tasarıma sahip olan bu ürünleri özel yaşam alanlarınızda ve ofislerinizde kullanarak kalabalığı önleyebilirsiniz. Kişisel bakım ürünlerinizi, mücevherlerinizi, günlük aksesuarlarınızı, makyaj malzemelerinizi, ilaçlarınızı ve masa üstünde yer alan araç gereçlerinizi kolaylıkla dekoratif kutuların içinde saklayabilirsiniz. Özel promosyon dekoratif kutu hediyeler ile bulunduğunuz ortama yenilik katabilirsiniz. Görsel açıdan kuvvetli bir tasarımınız varsa, sisteme yükleyebilir ve kişiye özel tasarım imkanı sayesinde ürünü özelleştirebilirsiniz.

Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon dekoratif kutu hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Sevgiliye / Arkadaşa,
 • Aile üyelerine,
 • Ev arkadaşınıza,
 • Çeyiz yapan, yeni evlenecek olan genç kadınlara, 
 • Yeni işe başlayanlara, 
 • İş yerinde arkadaşlarınıza,
 • Fazla aksesuara ve kişisel ürünlere sahip olanlara, 
 • Özel yaşam alanlarını organize etmeyi sevenlere,
 • Firmaların müşterilerine ve halka

Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon dekoratif kutu ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon dekoratif kutu ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon dekoratif kutu ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon dekoratif kutu ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı promosyon dekoratif kutu hediyelik eşya üreticisi olan Myros, bireysel kullanım ve kurumsal firmaların tanıtımlarında kullanım amaçlı üretmektedir. Myros, imal ettiği tüm ürünler birinci sınıf ham maddeye sahip olmakla birlikte baskılama tekniğine de çok önem vermektedir. Ürün ve tasarım konusunda koruduğu hassasiyeti aynı zamanda kalite kontrol noktasında da gösterir. Tüm ürünler el yapımıdır, bu nedenle çift aşamalı kontrolden geçer. Ürünlerde herhangi bir üretim hatası ya da baskılama problemi yoksa, ürünlerin detayları eklenerek web sitesine yüklenir. 

Promosyon Dekoratif Kutu Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon dekoratif kutu hediyelik eşya ürünlerine benzeyen diğer hediyelik eşya ürünleri şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.