• Tümünü Temizle

Müzeye Özel Hediyelik Eşya

için 211 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 10
Myros - Müze Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
91,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
70,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Müze Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
389,00 TL
(0)
189,00 TL
(0)
73,90 TL
(0)
109,00 TL
(0)
349,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
87,90 TL
(0)
109,00 TL
(0)
149,00 TL
(0)
159,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
için 211 ürün görüntüleniyor.

Müzeye Özel Hediyelik Eşya Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Müze hediyelik eşya ürünleri, geniş kitleler tarafından ilgi görüyor. Müzeler farklılaştıkça, müzeye özel tasarlanan ürün sayısı da artıyor. Müzelerden ilham alan, müze hediyelik eşya modelleri, kişilerin oraya özgü anılar taşımasına olanak tanıyor. 

Müzeye özel hediyelik eşyalar arasında pek çok farklı kullanıma sahip eşya bulunuyor. Bu eşyalar seçilirken, hediyelik eşya kategorisine giren ürünler tercih ediliyor. Müze ürünleri içerisinde sergilenebilecek özel hediyelik eşyalar bulunduğu gibi, günlük yaşantıda kullanılabilecek eşyalar da bulunuyor. 

Müzeye özel hediyelik eşya çeşitleri, tek tek alınabileceği gibi, toptan şekilde de satın alınabiliyor. Aynı anda birden çok kişiye hediye vermek istiyorsanız, toptan alımı tercih edebilirsiniz. Böylelikle indirim seçeneklerinden yararlanabilir ve alışverişiniz tasarruflu hale getirebilirsiniz. 

Dünya üzerinde binlerce farklı müzeye özel hediyelik eşya bulunuyor. Müzeye özel hediyelik eşya alırken, ihtiyaçların doğru belirlenmesi gerekiyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, müzeye özel hediyelik eşyayı günlük kullanabileceğiniz bir çanta modelinden seçebilirsiniz. Sigara kullanıyorsanız, müzeye özel sigaralık veya sergilemek için hatıra kaşık satın alabilirsiniz. Müzeye özel hediyelik eşya alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Hediyelik eşyanın ne amaçla kullanılmak istendiğine karar verilmeli. 
 • Hediyelik eşyanın verileceği kişinin zevk ve beğenileri değerlendirilmeli.
 • Kaç kişiye müzeye özel hediyelik eşya alınacağına karar verilerek, alım sayısı belirlenmeli.
 • Hediyelik eşyanın hangi ortamda kullanılmak için alınacağına karar verilmeli. 
Müzeye Özel Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Müzeye özel hediyelik eşya ürünleri özellik açısından farklılık gösteriyor. Ürünler arasındaki bu özellik farklılıkları, tasarımlarından kaynaklanıyor. Müzeye özel açacak modelleri, müzelere özel görseller barındırıyor. Buzdolabı ve metal panolarda kullanılabilen açacak modellerinin çoğu magnet özelliği de taşıyor. 

Müzeye özel sigaralık ve cep küllüğü, minimal tasarımları ile dikkat çekiyor. Müzeye özel hap kutusu uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım sunuyor. Müzeye özel hediyelik eşyaların sağladığı çeşitlilik, ürünlerin farklı alanlarda kullanılmasını sağlıyor. Bu ürünler arasında, Pek çok farklı tema seçeneği ile magnetler de yer alıyor. Magnetlerin bazıları ahşap yapıda bulunuyor. Materyal farkılığı da gösteren ürünler, en çok tercih edilen hediyelik eşya modelleri arasında yer alıyor. 

Müzeye özel hediyelik eşya modelleri içerisinde, mutfakta kullanılan ürünler epey ilgi görüyor. Müze temalı önlük hem kadınlar hem de çocukların kullanabilmesi için farklı ölçülerde üretiliyor. Müze temalı dijital baskı mutfak eldiveni ise mutfak kıyafetinin tamamlanmasını sağlıyor. 

Müzeye Özel Hediyelik Eşya Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Müze temalı rozet fiyatları 19,50 lira ile 18 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Müze hediyelik eşya ürünleri, farklı tasarımlara sahip olduğu için değişken bir fiyat grafiği çiziyor. Müzeye özel hediyelik eşya fiyatları için ortalama 40 lira denilebiliyor.

Askeri müze hediyelik eşya modelleri arasında, bayraklar, rozetler bulunurken, anıtkabir müzesi hediyelik eşya modelleri arasında, Atatürk temalı ürünler bulunuyor. Müzeler farklılaştıkça, ürün tasarımları da o müzeye özel olarak dizayn ediliyor. 

Deniz müzesi hediyelik eşya modelleri için deniz feneri veya çapa gibi temalar tercih ediliyor. Bu temalar gibi daha pek çok temaların işlendiği, magnet ve magnet açacak fiyatları 10,50 lira ile 40,50 lira arasında değişiyor. 4’lü set magnet fiyatları ise ortama 60 lira ile 81 lira  arasında. 

Sergilemek üzere tercih edilen müze temalı çini tabak fiyatları 195 lira ila 330 lira arasında farklılık gösteriyor. Müze temalı mutfak önlüğü fiyatları ise 78,53 lira ile 135,64  lira arasında. 

Müzeye Özel Hediyelik Eşya Ürünleri Fiyat Aralığı Nasıl Belirlenir?

Müzeye özel hediyelik eşya fiyatları, birden çok unsur aynı anda incelenerek belirleniyor. Müzeye özel hediyelik eşyaların fiyatı belirlenirken, üretildiği materyal ve üretim şekli önemli rol oynuyor. El işçiliği sonucu ortaya çıkmış ürünler, makine yardımıyla yapılan ürünlere oranla daha fazla efor istiyor. Bu da, daha çok zaman ve emek harcanan ürünün fiyatını arttırabiliyor. Ürünün hangi materyalden üretildiği de fiyatları doğrudan etkiliyor. Hediyelik eşya fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur olarak ise ürün boyutları gösterilebiliyor. Boyutlar büyüdükçe, üretimde kullanılan hammadde miktarı da doğru orantıda artıyor. Müzeye Özel Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Müzeye özel hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Müzeye özel hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Müzeye Özel Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Müzeye özel hediyelik eşya çeşitleri aşağıdadır;

Müzeye Özel Hediyelik Eşya Nasıl Kullanılır?

Müzeye özel hediyelik eşya kullanımı, ürünün modeline ve tasarımına göre değişiyor. Müze temalı magnet ve magnet açacaklar, buzdolabı veya metal panolar üzerinde kullanılabiliyor. Müze temalı cüzdan modelleri hem para koymak hem de farklı ürünleri taşımak için kullanılabiliyor.

Müze temalı panolar koridor ve odaların daha modern bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Müze temalı çerçeveler, ister normal formlarında isterseniz de farklı fotoğraflar ile kullanılabiliyor. Müze temalı metal kalemli notluk, oldukça pratik bir kullanım sunuyor. 

Müze temalı hatıra kaşık modelleri, dekorasyon ürünü olarak kullanılabiliyor. Müze temalı anahtarlıklar ise, çanta içerisinde anahtarları bulmayı oldukça kolaylaştırıyor. 

Müzeye Özel Hediyelik Eşya Hediyelik Olarak Kime Alınabilir?

Müzeye özel eşyalar hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Yeni evlenen kişilere,
 • Bir eve yeni taşınan kişilere,
 • Koleksiyon yapan kişilere,
 • Anneler gününde annelere,
 • Babalar gününde babalara,
 • Doğum günlerinde arkadaşlara,
 • Sevgiliye. 

Müzeye Özel Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Müzeye özel hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Müzeye özel hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 190 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Müzeye Özel Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Müzeye özel hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Müzeye Özel Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Müzeye özel hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Müzeye Özel Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Müzeye özel hediyelik eşyalar, tasarıma bağlı olarak farklı yöntemlerle üretiliyor. Hediyelik eşya üretiminde, kaliteli malzemeler kullanılıyor. Tüm üretim aşamaları özenle takip edilerek, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunan ürünler elde ediliyor. El işçiliği ile üretilen malzemelerde tecrübeli kişiler ile çalışılıyor. Farklı zevk ve beğenilere hitap edebilmek adına, ürünlerde çeşitlilik sağlanıyor. Ürünler kişilerin tam istediği formda olabilmesi adına özelleştirilebiliyor. 

Müzeye Özel Hediyeliklere Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Müzeye özel hediyeliklere benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.