• Tümünü Temizle

Kişiselleştirilebilir Ürünler

için 279 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 8
Myros - Sevgiliye Özel Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
39,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Sevgiliye Özel Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Yılbaşı Temalı Tarihli Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
179,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Araç Temalı Myros Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 14
Myros - Sevgiliye Özel Myros Kişiselleştirilebilir Büyük Ahşap Tabela 200x290 mm
91,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Aileye Özel Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
189,00 TL
(0)
349,00 TL
(0)
73,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Sevgiliye Özel Myros Şişe Şekilli Tirbüşon Açacak 115x25x25 mm
109,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Sevgiliye Özel Uv Baskılı Kare Anahtarlık 40x108 mm
39,90 TL
(0)
82,90 TL
(0)
42,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Arkadaşa Özel Myros Metal Kalp Anahtarlık 45x90 mm
73,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Sevgiliye Özel Myros Metal Çift Kalpli Love Anahtarlık 40x94 mm
82,90 TL
(0)
için 279 ürün görüntüleniyor.

Kişiye Özel Hediyelik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Son dönemlerde en popüler armağanlar arasında yer alan kişiye özel hediyelikler, zengin seçeneklere bünyesinde yer verir. Dünyanın pek çok yerinde, pek çok kişinin hem özel hem de sıradan günlerde tercih ettiği kişiye özel hediyeler; anahtarlık, magnet, kupa bardak, ayna, kalem, cüzdan, bardak altlığı ve daha pek çok üründen oluşur. Farklı ürün gruplarını bir araya getiren kişiye özel hediyelik eşya çeşitleri ise armağanlarınızı çok daha anlamlı kılma konusunda sizlere yardımcı olur. Kişiye özel hediyeler, sevdiklerinizin hatıralarında kalıcı izler bırakmanız ve onlara gerçekten eşsiz bir armağan vermeniz için harika bir seçenektir. Karşınızdaki kişiyi en iyi şekilde anlatacak ve tamamen ona hitap edecek olan söz konusu kişiye özel farklı hediyeler arasında üzerine isim yazdırılabilen eşyalar öne çıkar. Hediyeyi vereceğiniz kişinin adının yazılı olduğu isme özel hediyelik obje, muhatabınız olan kişinin hediye ile çok daha kolay bir şekilde bağ kurmasını sağlar. Bu sayede, hediyeniz karşı taraf için çok daha özel ve değerli olur. İsim yazdırılarak kişiselleştirilebilen hediyelerin yanı sıra, ablaya, babaya, anneye ve sevgiliye gibi farklı konseptlerden oluşan kişiye özel hediyelikler, sevdiklerinizin yüzünde kocaman bir gülümse oluşturmanız için en kestirme yolu sizlere sunar. 

Bu noktada; doğum günlerinde, Anneler Günü’nde, Babalar Günü’nde ya da yıl dönümlerinizde satın alabileceğiniz bu kişiye özel hediyelik ürünleri, sıradan günlerde de tercih ederek sizler için değerli olan kişileri hiç beklemedikleri anlarda mutlu edebilirsiniz. Ancak kişiye özel hediye alırken dikkat etmeniz gereken detaylar olduğunu da unutmamalısınız. Oldukça etkili bir armağan seçeneği olan kişiye özel hediyelikler, doğru seçim yapılmadığı takdirde yeteri kadar anlamlı olmayabilir. Bundan dolayı, kişiye özel hediyeler ile seçim yaparken bazı unsurları göz önünde bulundurmanız gerekir. Sevdiğiniz birini, kişiye özel hediye ile sevindirmek istiyorsanız söz konusu kişi hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir. Örneğin, kahve içmeyi seven bir iş arkadaşınıza üzerinde isminin yazılı olduğu bir kişiye özel hediye bardak ya da kişiye özel masaüstü hediyeler alabilir, yeni bir işe başlayan kardeşiniz için kişiye özel kartvizitlikleri ve kişiye özel hediye kalemleri tercih edebilir veya yeni evlendiğiniz eşinize evinizin anahtarını, onu yansıtacak kişiye özel hediye anahtarlık ile verebilirsiniz. Bunlarla birlikte söz konusu hediyeleri seçerken hangi amaç için alacağınızı göz önünde bulundurmalısınız. Eğer Anneler Günü’nde annenize kişiye özel bir hediye almak istiyorsanız anne temalı eşyaları tercih edebilirsiniz. Annenizin ve sizin bir fotoğrafınızın basılı olduğu metal çanta askısı ya da kişiye özel mutfak hediyeleri bu noktada iyi bir seçim olabilir. Zira Kişiye özel fotoğraflı hediyeler, ailelerin yıllar boyunca severek kullanacağı bir armağan olmaya adaydır. 

Sonuç olarak kişiye özel hediyelik eşya alırken dikkat etmeniz gerekenleri şu şekilde özetleyebiliriz:

 • Hediyeniz karşınızdaki kişinin ihtiyaçlarına ve tarzına hitap etmelidir.
 • Kişiye özel hediye amacınıza uygun olmalıdır.

Eğer toplu olarak alım yapmak ve bayimiz olmanın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız bayimiz olmak için başcurabilirsiniz.

Kişiye Özel Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Myros ürün gamı içerisinde oldukça büyük bir bölüme sahip olan kişiye özel hediyeler, birçok farklı ürünü tek bir çatı altında bir araya getirir. Üst düzey kaliteye ve tasarıma sahip olan bu hediyeliklerin her biri farklı özelliklere sahiptir. Bu noktada, üretiminde kullanılan malzeme bakımından birbirinden ayrılan kişiye özel hediyelik eşyalar; metal, epoksi, ahşap, cam, seramik gibi materyaller ile karşınıza çıkar. Bunların yanı sıra, konsept bakımından da farklılık gösteren kişiye özel hediyeler, hayatınızdaki farklı pek çok kişiye özgü ürünleri beğeninize sunar. 

Kişiye Özel Hediyelik Ürünlerin Fiyat Aralığı Nedir?

Yüzlerce kişiye özel hediyelik fikirlerinin birlikte sunulduğu kategoride, farklı bütçelere hitap eden ürünler mevcuttur. 9 TL ile 987 TL arasında değişiklik gösteren kişiye özel hediyeler, uygun fiyatlı bir hediye seçimi yapmak isteyenlere fazlasıyla hitap edecek niteliktedir. Koleksiyon içinde, rafine bir zevkle seslenecek ürünler de yer alır. Fiyat bakımından daha üst sınıfa seslenen bu ürünler, daha ayrıcalıklı bir hediye seçimi yapmak isteyenler için oldukça iyi bir seçenektir. 

Kişiye Özel Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nasıl Belirlenir?

Kişiye özel hediyelikler, hem ürün cinsi hem de materyali bakımından farklıdır. Bu noktada, söz konusu ürünlerin fiyatları belirlenirken ürünlerin sahip olduğu tüm özellikler ve işlevleri göz önünde bulundurulur. Ürünün üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi ve el işçili gibi unsurlar da ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde söz sahibidir. 

Kişiye Özel Hediyelik Ürünleri Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seçtiğiniz kişiye özel hediyelik eşyalar için farklı ödeme seçenekleri bulunur. Ödeme yöntemlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartı ile ödeme
 • Havale

Kişiye özel hediyelik ürünlerin perakende satışlarında kredi kartı, kapıda ödeme ve havale seçeneği mevcut iken toptan satışlarında yalnızca kredi kartı ve havale geçerlidir. Kişiye özel hediye kapıda ödeme seçeneğinde nakit veya kredi kartını tercih edebilirsiniz. 

Kişiye Özel Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Myros kişiye özel hediyelik çeşitlerinden bazıları şunlardır:

Kişiye Özel Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Kategori bünyesinde bulunan ürün gruplarının her biri farklı bir amaca hizmet etmektedir. Öyle ki, karşınızdaki kişinin ev ya da araba anahtarı için birbirinden güzel kişiye özel anahtarlıklar, kahve keyfi için üzerinde fotoğrafının veya adının baskılı olduğu kupa bardaklar, imaj sahibi bir hediye için yine isim yazılı kişiye özel hediye cüzdanlar, buzdolaplarını süslemek için özel tasarım magnetler ve çok daha fazlası ayrı ayrı kullanım özelliklerine sahiptir. Buna karşın, her biri günlük hayatın pek çok yerinde fonksiyonel bir hediye seçeneği olarak karşınıza çıkar. Soda kapağını açmak, içeceklerin sıcak kalmasını sağlamak, yaşam alanlarını süslemek gibi farklı görevleri üstlenen kişiye özel hediyeler, karşınızdaki kişinin bir hayli işine yarayacaktır. 

Kişiye Özel Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Kişiye özel hediyelik ürünler, farklı kişilere kolaylıkla hitap eder. Dilerseniz, Sevgililer Günü’nde sevgilinizin gözlerinde parıltı oluşturmak için ya da dilerseniz en yakın arkadaşınızın doğum gününde esprili bir hediye seçimi yapmak için söz konusu hediyeliklerden yararlanabilirsiniz. Bu noktada kişiye özel hediyelik eşya alabileceğiniz kişileri sizler için liste haline getirdik:

 • Sevgiliye,
 • Anneye,
 • Babaya,
 • Teyzeye,
 • Kardeşe,
 • Arkadaşa,
 • Çocuğa,
 • Toruna.

Kişiye Özel Hediyelik Toptan Satışı Mevcut mu?

Kişiye özel hediyelik ürünlerde toptan satış mevcuttur. Ancak toptan satış yapabilmek ve indirimlerden yararlanabilmek için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Toptan fiyat aralığı 3 Tl - 329.33 TL aralığındadır. Bayi hesabı oluşturarak seçtiğiniz ürünlerin toptan fiyatını öğrenebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bu noktada, Myros olarak Türkiye’nin pek çok bölgesine toptan ürünlerin dağıtımını yapmaktayız. 

İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke olarak belirlenmiştir. 

Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler ise Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç olacak şekilde düzenlenmiştir. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova’dır. 

Bunlarla birlikte, İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Bunun haricindeki bir bölge için toplu sipariş vereceksiniz, anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi ile gönderim sağlamaktayız.

Kişiye Özel Hediyelik Ücretsiz Kargo var mı?

Sevdiklerinize alacağınız tüm kişiye özel hediyeliklerin perakende satışlarında 150 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkanı bulunmaktadır. Kargonuzu ücretsiz hale getirmek için Myros.com adresimizden 150 TL ve üzerinden bir alışveriş yapmanız yeterlidir. 

Kişiye Özel Hediyelik Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kişiselleştirilmiş ürünlerimizde, bizden kaynaklı bir hata olması durumunda 14 gün içinde iade ve ödeme yapma imkânı bulunmaktadır. Ancak söz konusu ürünlerde hata bulunmaması durumunda, hediyelik eşyalar özel tasarım olarak sınıflandırıldığı için iade işlemi yapılamamaktadır. Myros kişiye özel hediyeliklerin geri gönderimi, anlaşmalı kargomuz ile yapılmalıdır. Ürünün tarafımıza ulaşmasını takiben 3 iş günü içerisinde geri ödemesi gerçekleştirilecektir.

Kişiye Özel Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Sevdiklerinizin ruhunu okşaması, kalplerini sevindirmesi ve yüzlerinde güzel bir gülümseme oluşturması için özenle tasarlanan ve üretilen kişiye özel hediyeler, ailenizle ya da arkadaşlarınızla geçireceğiniz her günü sizler için özel ve anlamlı kılmanın peşindedir. Farklı beğenilere hitap eden hediyeliklerin her biri, emeğin ve kaliteli bir üretim sürecinin ürünüdür. 

 

Kişiye Özel Hediyeliklere Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Sizler için kıymetli olan insanlara alacabileceğiniz kişiye özel hediyeliklerin yanı sıra, Myros ürün grubu içerisinde farklı alternatifler de söz konusudur. Kişiye özel hediyeliklere benzer diğer hediyelik eşyalar  şunlandır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.