• Tümünü Temizle

Antalya

için 1335 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 26
Myros - Antalya Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
29,90 TL
(0)
+ 20
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
139,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
29,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
29,90 TL
(0)
+ 18
Myros - Antalya Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
29,90 TL
(0)
+ 32
Myros - Antalya Temalı Şeffaf Polyester Magnet
34,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Klasik Açacak Magnet 90x45 mm
79,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Antalya Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
44,90 TL
(0)
+ 33
Myros - Antalya Temalı Myros Kartonetli Magnet
34,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Antalya Temalı İkili Shot Bardak
129,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Antalya Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
319,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Myros Metal Resimli Tepsi 305x235 mm
89,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
149,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Antalya Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
99,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Baskılı Porselen İkili Kahve Takımı
409,00 TL
(0)
için 1335 ürün görüntüleniyor.

Antalya Temalı Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşyalar konusunda Akdeniz incisi olan şehir konumundaki Antalya yaz sezonu boyunca her yaştan her insana hitap edebilen yerdir. Farklı anıların ve stresin atıldığı Antalya’dan hediye olarak ne alınır sorgulamasına yönelik birçok şeyden bahsetmek mümkündür. Fakat her birinin Antalya temalı oluşu genel olarak bu bölgeye nazaran özellikte geliştirilen ürünler olduğu bilinmektedir. Anılarınızı sımsıcak tutacak Antalya temalı hediyelik eşyalar zevkinize de hitap edebilecek ürünlerdir. 

Antalya hediye dükkânı kapsamında karşınıza çıkacak birçok alternatif hediye seçeneği vardır. Magnet türleri, anahtarlık baskıları, kupalar, bardaklar ve Antalya temasının bulunduğu her türlü hediyelik eşya dikkat çekmektedir. Yaz tatiline gittiğinizde ilginizi çeken ve uygun fiyatlı hediyelik ürünler arasında Antalya temalı olanlar bir nebze ön sıradadır. En çok satılan ürünlerdir. Çünkü bu ürünlerin tamamı özelleştirilmiş ve şehre özel yapısıyla öne çıkan ürünlerdir. 

Teknolojik ilerlemeler beraberinde kullanılan malzemeler ve teknikler el işçiliği ile özdeşleşerek bu ürünlerin giderek daha çok ünlenmesini sağlamıştır. Ayrıca kaliteli malzemeden yapılmış olması ile çok sağlam ürünlerdir. Her kesime hitap eden ürünlerden satın alarak hem kendinizi hem de sevdiklerinizi sevindirebilmeniz mümkündür. Ticari faaliyetlerinizde de kar marjınızı yükseltecek Antalya hediyelik eşya çeşitlerinden satın almanız ideal bir tercihtir. Bunu yapabilmeniz adına Myros firması tarafından üretilen ve toplu olarak satışı mümkün olan eşyaları toptan hediyelik eşya Antalya olarak sipariş edebilmeniz mümkündür. 

Antalya hediyelik eşya çeşitlerinden satın alırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaş aralığı önemli olması ve yaşına hitap etmesi
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek toksit maddeler içermemesi 
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve iyi bir araştırma yapılarak tercih yapılması 
 • Antalya temalı hediyelik eşya çeşitlerine özgü farklı temaların ve tasarımlarında incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması  
 • Uzun süre formunu Antalya temalı hediyelik eşya türleri seçilmesi 

Antalya Temalı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Antalya temalı hediyelik eşya türleri çok farklı ürün seçenekleriyle karşınıza çıkmaktadır. Uzun süre formu bozulmadan kullanılabilen ürünler Antalya sevgiliye hediye veya farklı bir şekilde her kişiye hitap edici ürünler şeklinde yorumlanabiliyor. Ürün farklılıklarından dolayı ölçüleri de bir hayli değiştiği biliniyor. Bu sayede fiyat farklılıkları da öne çıkmış bulunuyor. Fakat herkese hitap etmesi ve uygun bir tasarım hediyesi olması yönünden en çok buzdolabını süsleyen magnetlerin satıldığını söylemek mümkündür. Örnek verecek olursak; Antalya temalı Myros kartonetli Magnet hediyesinin çok popüler bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. 

Antalya Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Antalya temalı hediyelik eşya türlerinde fiyatlar ürüne göre belirlenir. Ancak Antalya temalı birçok hediyelik ürün seçeneği olduğundan tek bir ürüne göre fiyat belirtilmez. Antalya temalı hediyelik eşya fiyatları ortalama olarak 14,90 TL ile 510 TL arasında satışa sunulan ürünlerle çeşitlendirilmektedir. Geniş ürün yelpazesinde oldukça fazla ürün çeşidi bulunmaktadır.  Sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz unutulmaz hediye seçeneklerine yönelik net bir fiyat belirtecek olursak; Antalya temalı dijital baskılı kanvas cüzdan türünün 67,64 TL olduğunu söyleyebiliriz. 

Antalya Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Antalya temalı hediyelik eşyaların fiyatları ürüne göre ve ürün kapsamında kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Uygulanan teknikler, üretimde kullanılan malzeme yapısının kalitesi ile değişen fiyatlar bir hayli değişken fiyat aralığı oluşturmaktadır.  Genel olarak çok çeşitli baskılar ve temalarla hemen her malzeme ile üretilen Antalya temalı hediyelik eşyalardaki diğer önemli fiyat belirteci ise ürünün boyutudur. Çünkü ürün boyutu veya ölçüleri büyüyüp genişledikçe daha çok malzeme kullanılmaktadır. Bu da fiyatı arttıran bir durumdur. 

Antalya Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Antalya temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Antalya temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Antalya Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Antalya temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere, anılara ve ihtiyacınıza göre çeşitlendirilmekte olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Antalya Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Sevdikleriniz için unutulmaz hediyeler almak istiyorsanız Antalya temalı hediyelik eşyaları tercih edebilirsiniz. Farklı özellikleri ile kullanılabilen hediyelik eşyalar kimi zaman ev ve ofis için bir gereç haline dönüşürken kimi zamanda unutulmaz ve iz bırakan süslü ve dekoratif eşya olarak kullanılabilmektedir. 

Antalya Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Antalya temalı hediyelik eşyalar kime alınabilir sorusunun yanıtı aşağıdaki gibi belirtilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize hediyelik eşya Antalya 
 • Babalar günü için babanıza turistik hediye ve ofis gibi iş yeri açısından kar marjı oluşturacak Antalya toptan hediyelik eşya çeşitleri 
 • Kız ve ya erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde Alanya hediyelik 
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet ve ya doğum günü gibi özel günlerinde Adrasan hediyelik 
 • Seyahat veya tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize Kemer hediyelik eşya veya Antalya meşhur hediyelik eşyaları 
 • Antalya temalı hediyelik eşya tasarımlara ilgi duyan kişilere toptan turistik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize Side hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve ya komşunuza Manavgat hediyelik 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak Antalya hediyelik Magnet veya turistik hediyelik eşya Antalya 

  Antalya Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Antalya temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Antalya temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 242 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Antalya Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Antalya temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Antalya Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Antalya temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Antalya Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

  Myros geniş Pazar hacmine sahip olan bir firmadır. Kaliteli malzeme kullanımı ile özgün çalışmalar yapan ve üretimde kadın ve erkek personellerden eşit seviyede faydalanan firmadır. Tüm çalışmalarında titizlik ve hassasiyet içeren durumlara dikkat eder. Bu sayede her üretiminde başarılı sonuçlar almaktadır. 

  Antalya Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Antalya temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi sıralanır. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.