• Tümünü Temizle

Manavgat

için 69 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 1
Myros - Manavgat Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Manavgat Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Manavgat Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Manavgat Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
49,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Manavgat Temalı Myros Kartonetli Magnet
39,90 TL
(0)
389,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Manavgat Temalı Myros Metal Resimli Tepsi 305x235 mm
109,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Manavgat Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
179,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Manavgat Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
109,00 TL
(0)
82,90 TL
(0)
229,00 TL
(0)
699,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Manavgat Temalı Metal Kutulu Sabun
54,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Manavgat Temalı Myros Tabak Magnet 73 mm
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Manavgat Temalı Myros Cüzdan 183x97x8 mm
87,90 TL
(0)
için 69 ürün görüntüleniyor.

Manavgat Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Antalya ilinin dikkat çeken tatil beldeleri arasında bulunan Manavgat yerli ve yabancı tatilciler tarafından yaz aylarında sıklıkla tatil için tercih edilen bölgeler arasında yer alıyor. İlçe Manavgat Şelalesi ve Side Antik Kent’i gibi tarihi ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkıyor. Bölgeyi ziyaret eden kişiler için bölge hatırası olarak farklı hediyelik ürün tasarımları bulunuyor. İllere ya da bölgelere ait olarak tasarlanan hediyelik ürün çeşitleri dünyanın her yerinde özel olarak farklı modellerle tasarlanıyor. Manavgat’a özel olarak tasarlanan hediyelik ürün çeşitleri üzerinde Manavgat’a ait görseller bulunmaktadır. Hediyelik ürün çeşitleri işlevsel olarak kullanıma uygun ya da dekoratif olarak tasarlanır. Her zevke ve tarza uygun olan hediyelik ürün modeli bulunmaktadır. İşletmeler özel günlerde çalışanlarına hediye etmek için Manavgat temasına sahip olan hediyelik ürünleri tercih edebilir. İşletmelerin toptan fiyatla satın alabileceği hediyelik ürün seçenekleri bulunmaktadır. Manavgat temalı hediyelik eşya satın alırken şunlara dikkat edilmesi gerekir;

 • Hediyenin kime ne amaçla satın alınacağı önemlidir.
 • Dijital baskıya sahip olan hediyelik ürünlerinin baskı kalitesi ve renkleri incelenmelidir.
 • Resimli tabak seçenekleri arasından seçim yaparken tabağın ölçüleri dikkate alınmalıdır.
 • Magnet modellerinin mıknatıs kalitesi ve büyüklüğü incelenmelidir.
 • Baskılı el havlusu seçiminde havlunun kaliteli ve kullanışlı olması gerekir. 

Manavgat Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Manavgat temasına sahip olan hediyelik ürünleri seçeneklerinin özellikleri birbirinden farklılık göstermektedir. Dijital baskı kullanılarak tasarlanan kupa bardak seramiktir. Bardak üzerinde dijital baskı tekniği kullanılarak Manavgat’a ait olan görseller basılmaktadır. Magnet modelleri ahşap, plastik ya da polyester malzemeden tasarlanır. Ahşaba lazer kesim tekniği kullanılarak şekil verilir. Plastik magnet üzerine dijital baskı kullanılarak özel tasarım ve resimler basılmaktadır. Anahtarlık modelleri polyester malzeme ve metal kullanılarak tasarlanmaktadır. Anahtarlık çeşitleri tamamen el işçiliği kullanılarak üretilmektedir. Manavgat temasına sahip olan cüzdan modeli suni deri malzemesinden üretilmektedir. 113x80 mm ölçülerinde olan cüzdan üzerine dijital baskı kullanılarak ilçeye ait özel görseller yerleştirilmektedir.

Manavgat temalı çini tabak el işçiliği ve dijital baskı kullanılarak tasarlanmaktadır. Tabağın merkezinde Manavgat’a ait olan görseller bulunmaktadır. Çevresi ise el işçiliği kullanılarak çini deseninde tasarlanmaktadır. Tabağın boyutları ve renkleri farklı olarak tasarlanabilir. Manavgat temalı metal tepsi 305x235 mm boyutlarına sahiptir. Metal tepsi üzerine ofset baskı tekniğiyle Manavgat’a özel olan görseller basılmaktadır. Manavgat temalı sabun metal kutu içerisinde bulunmaktadır. Metal kutu üzerinde özel tasarım resimler yer alırken içerisinde farklı aromalara sahip olan sabunlarda bir tanesi bulunmaktadır. Duvar saati ahşap ve epoksi malzeme kullanılarak tasarlanmaktadır. Saat üzerinde Manavgat özelinde tasarlanan özel tasarım bulunmaktadır. Yuvarlak forma sahip olan saat 200x200 mm ölçülerindedir. Manavgat temalı yuvarlak ayna suni deri ve metal malzemelerden üretilmektedir. Açılıp kapanabilen aynanın dış kısmı suni deriyle kaplanmıştır. Deri üzerinde ise Manavgat yazısının yanı sıra özel tasarımlar bulunmaktadır. Manavgat temasına sahip olan el havlusu beyaz renge sahiptir. Havlu üzerine serigrafi tekniği kullanılarak özel tasarımlar basılmıştır. Havlu boyutları farklı tercihlere uygun olacak şekilde farklı boyutlarda tasarlanmaktadır. Manavgat temalı puzzle kağıt üzerine dijital baskı kullanılarak tasarlanmaktadır. 270x400 mm ölçülerine sahiptir. Puzzle üzerinde Manavgat’a ait olan görseller bulunmaktadır. 

Manavgat Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Manavgat temalı hediyelik ürünlerin fiyatları 10 TL ile 345 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan hediyelik eşya seçeneği bulunmaktadır. 

Manavgat Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Manavgat temalı hediyelik ürünlerinin fiyatları kullanılan hammadde ve üretim süreci göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Her üründe kullanılan hammaddenin fiyatı farklıdır. Aynı zamanda üretim süresi ve işçilik maliyetleri de değişiklik göstermektedir. Yüksek fiyat aralığına sahip olan çini tabak modelleri diğer hediyelik ürünlerine oranla yüksek olmaktadır. Çini tabak üretim sürecinin büyük bir kısmında el işçiliği kullanılmaktadır. Bu nedenle üretim süreci ve harcanan emek diğer ürünlerden daha fazla olmaktadır. Uygun fiyat aralığına sahip olan anahtarlık ve magnet gibi ürünlerin üretim süreci ise diğerlerinden daha kısa harcanan hammadde maliyetiyse düşüktür. Bu nedenle uygun fiyata kullanıcıya sunulmaktadır. 

Manavgat Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Manavgat temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Manavgat temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Manavgat Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Manavgat temalı hediyelik çeşitleri şunlardır;

Manavgat Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Manavgat hediyelik eşya kullanımları birbirinden farklılık göstermektedir. Bazı ürünler işlevsel olarak kullanılırken bazı ürünlerse yalnızca dekoratif amaçlıdır. Manavgattan alınacak hediyeler arasında bardak, magnet, cüzdan ,ayna ve saat gibi çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Küçük boyutlara sahip olan ayna işlevsel olarak kullanılmaktadır. Her yere kolaylıkla taşınarak ihtiyaç duyulduğu her an kullanılabilir. Manavgat’a özel olarak tasarlanan duvar saati duvarda şık bir görünüm oluşturmanın yanı sıra zamandan haberdar olmanızı sağlar. Magnet modelleri metal yüzeyler üzerinde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Çini tabak modelleri yalnızca dekoratif amaçlı kullanılan Manavgat hatırası seçenekleri arasında bulunur. Tabağın arka kısmında duvara asma aparatı bulunmaktadır. Bu sayede ev ve ofis gibi tüm mekanların duvarında dekoratif amaçlı tercih edilebilir. Beyaz havlu üzerine özel tasarım görseller bulunan havlular mutfakta ya da banyoda el ve yüz kurulamak amacıyla kullanılmaktadır. Üzerinde yer alan görseller sayesinde istenildiğinde dekor amaçlı da kullanılabilir.

Manavgat hediyelik ürünler arasında bulunan seramik kupa bardak modelleri çay ve su gibi çeşitli içecekleri tüketmek amacıyla kullanılabilir. Aynı zamanda bardak koleksiyonu yapan kişiler için vitrin gibi alanlarda sergilenebilir. Manavgat temalı cüzdan modelleri para ya da kimlik gibi eşyaların taşınması amacıyla tercih edilmektedir. Boyutları sayesinde istenilen çanta içerisine rahatlıkla sığabilir. Manavgat hediyelik ne alınır sorusunun bir diğer cevabı ise puzzledır. Manavgat temalı puzzle çocukları oynaması için idealdir. Tamamlandığında ise tablo olarak duvarda sergilenebilir. Myros temalı tırnak makası tırnakların kesilmesi için kullanılmaktadır. Metal tepsi modelleri çay ya da kahve sunumu için idealdir. Sahip olduğu plastik aparatı sayesinde istenildiğinde dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Manavgat temalı hap kutusu hapların ayrıştırılarak istenilen saatte alınabilmesine olanak tanır. İçerisinde bulunan bölmeler sayesinde öğünlerde alınması gereken hapları karıştırmanız önlenir. 

Manavgat Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Manavgat temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Anneye Anneler Günü hediyesi
 • Anneye doğum günü hediyesi
 • Sevgiliye Sevgililer Günü hediyesi
 • Sevgiliye doğum günü hediyesi
 • Kardeşe doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa ev hediyesi

Manavgat Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Manavgat temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Manavgat temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 115 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Manavgat Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Manavgat temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Manavgat Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Manavgat temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Manavgat Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Manavgat toptan hediyelik ürünlerin her biri farklı üretim süreçlerinden geçmektedir. Bu süreç içerisinde tüm ürünler detaylı analiz edilerek hatasız kullanıcılara sunulması sağlanmaktadır. Manavgat toptan hediyelik eşya satıcılarından Myros ürettiği tüm hediyelik ürünlerde en kaliteli hammadde seçeneklerini kullanmaktadır. Hediyelik ürünlerin her birini aynı kalite de üretmektedir. 

Manavgat Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Manavgat temalı ürünlere benzer diğer hediyelik temalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.