myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Adrasan

için 11 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan Adrasan Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
148,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Adrasan Temalı Myros Şişe Şekilli Tirbüşon Açacak 115x25x25 mm
109,00 TL
(0)
37,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Adrasan Temalı Myros Yuvarlak Özelleştirilmiş Pu Ayna 72x11 mm
113,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Adrasan Temalı Myros Dikdörtgen Özelleştirilmiş Pu Ayna 85x62x11 mm
113,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Adrasan Temalı Uv Baskılı Kapak Açacak Magnet 63x15 mm
37,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Adrasan Temalı Uv Baskılı Kartonetli Polyester Magnet
34,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Adrasan Temalı C Seri̇si̇ Resi̇mli̇ Ahşap Magnet
20,00 TL
(0)
için 11 ürün görüntüleniyor.

Adrasan Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Adrasan temalı hediyelik ürünler birçok kişinin çok sevdiği beldelerden olan Adrasan’ı her zaman yakında hissetmek için oldukça güzel bir hediye seçimidir. Yaz aylarının vazgeçilmez tatil bölgelerinin yalnızca yaz aylarında değil günlük hayatta her zaman özleyenlerin çok sevdiği bu hediyelik ürünler, yılın her zamanında satışa hazır durumdadır. Adrasan, mavi denizi, sıcak güneşi ve müthiş doğasıyla eşyaları süsleyerek yaz havasını sizlere hissettirmektedir. Hediye ettiğiniz kişinin ferahlamasını sağlayacak olan bu hediyeler birçok amaçla kullanılabilmektedir. İş yerinde, ev ortamında, öğrenim görünen alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Adrasan temalı hediyelik ürünler neşeli ve canlı renkleri ile her yaştan kişinin sevineceği eşyalardır. Antalya Adrasan’ı ziyaret eden ve Adrasan hatırası isteyen kişilerin hem kendilerine hem de sevdiklerine alabileceği güzel bir hediye seçeneğidir. Toptan alım imkanı sunulan sitemizde farklı çeşitlerde birçok ürün mevcuttur. Turistik eşyalardan olan bardaklar ve kupalar Adrasan’da olmasanız bile sizleri sıcaklıkla karşılayıp gününüzü güzelleştirmeye hazır durumdadır.

Dünyada Adrasan temalı birçok ürün bulunmaktadır. Antalya dünya çapında en uzun sahillerden birine sahip olduğundan, doğasını koruduğundan ve tarihi özelliklerini muhafaza ettiğinden fazlasıyla sevilmekte ve tatil için tercih edilmektedir. En güzide beldelerinden biri olan Adrasan da birçok ülkeden turist ağırlamaktadır. Bu sebeple Adrasan temalı ürünler tüm ülkelerde bulunur, sevilerek kullanılır. Başka ülkeler de hem hatıralık olarak hem de kullanım amacıyla satın alınan bu hediyelik ürünler toptan da satılarak gurbetteki kişiler tarafından ilgi görmektedir.

Adrasan temalı seramik renkli baskılı kupa modellerimiz çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin severek kullanacağı biçimlerde üretilmiştir. Hayatın birçok alanında kullanılabilirken iş hayatında ve evde de kullanılabilmektedir. İkili shot bardak akşamlarınızı güzelleştirirken desenleri ile neşenizi yerine getirmekte ve içeceklerinizi keyifle tüketmeniz için sizlere eşlik etmektedir. Aynı şekilde anahtarlıklar da hayatınızın birçok alanında yanınızda taşıyabileceğiniz hoş bir ürün olmakla birlikte hediye için güzel alternatiflerden biridir. Anahtarlıklarımızda kare, yuvarlak modellerimiz ve farklı Adrasan manzaraları ile süslendiğinden her zevke uygun çeşitler mevcuttur. Kadınların çok seveceği, çantalarda rahatlıkla taşınabilen yuvarlak ve dikdörtgen aynalar ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda mutfaklarda kullanılabilecek Adrasan temalı açacak ve magnetler ile mutfağınızı güzelleştirebilir veya çevrenize hediye ederek mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Adrasan temalı hediyelik ürün alırken mutlaka kullanılan materyallerin kullanışlı ve sağlam olmasına dikkat edilmelidir aksi takdirde kullanım zamanı mutlaka kısa olacaktır. Kısa süre kullanılabilen hediyeler elbette hediyeyi alan kişiyi mahçup edecektir. Myros güvencesi ile üretilen tüm ürünler uzun ömürlü kullanım imkanına sahiptir. Bu sayede hediyenizle birlikte uzun süreler hatırlanacak, sevdiklerinizi mutlu edeceksiniz. Öğretmenseniz, öğrencilerinize toplu bir şekilde hediye almak isterseniz veya davetlerde misafirlerinize hediye almak istiyorsanız Myros bünyesindeki ürünler toptan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Adrasan temalı hediyelik eşya alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Adrasan temalı hediyelik eşya seçiminde hediye edilecek kişinin zevki ve yaşam biçimi göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Hediye edilen kişinin ihtiyaçlarına uygun bir ürünü satın almak o kişi daha çok mutlu edeceğinden ihtiyacı göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Adrasan temalı hediye seçiminde ürünün kalitesine mutlaka dikkat edilmesi gerekir.
 • Ürün özelliklerinin açıklamalarına göz gezdirilmeli boyutuna, ağırlığına ve diğer özelliklerine dikkat edilmelidir.
 • Alerjik maddelerin kullanılıp kullanılmadığı kontrol edilmeli.
 • Evde, toplu yaşam alanlarında veya iş hayatında kullanılan ürünlerin ortamlara uygun olması önemlidir.
 • Çeyizlik ürün alımı yapılıyorsa uzun süre dayanıklı olan ürünler satın alınmalıdır.
 • Toptan satış imkanı sunan markaların tercih edilmesi önemlidir.

Adrasan Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Myros güvencesi ile satışa sunulan Adrasan temalı hediyelik ürünler oldukça hafif ve kullanışlıdır. Gündelik hayatta kullanmaya uygun olan bu ürünler çalışma, öğrenim ve ev hayatında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Canlı renkleri sayesinde dikkat çeken ürünler dayanıklılıkları sayesinde uzun yıllar boyu kullanılabilmektedir. Aksesuarlar ortalama 50 gr ağırlıkta olduğundan çantada rahatlıkla taşınabilmektedir. Boyutları ortalama 60x25 mm’dir. Ürünlerin üretiminde kullanılan materyaller metal, polyester ve plastiktir. Farklı Adrasan manzaralarına sahip ürünler farklı renk tonları sevenlerin beğenebileceği hediyelerdendir. Ev içerisinde kullanılabilen ürünler ev ortamına uyum sağlar, canlılık katar.

Adrasan Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Adrasan temalı hediyelik ürünlerin fiyatları 9,90 tl ile 69 tl arasındadır. Ortalama 30 ila 50 tl ile sevdiklerinizi mutlu edecek bir Adrasan temalı hediye alabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlar mevcut olup toptan satış imkanından faydalanabilirsiniz.

Adrasan Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Adrasan temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları tedarikçi firmadan temin edilen materyal fiyatlarına göre belirlenmektedir. Maliyet düşük olduğundan Adrasan temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları oldukça makuldür. El işçiliği olan ürünlerde fiyat artışı görülebilir ve özelleştirilebilen ürünlerin fiyatları istenen özelliklere göre değişiklik gösterir.

Adrasan Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Adrasan temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Adrasan temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Adrasan Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Adrasan temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Adrasan Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Adrasan temalı hediyelik eşyalar günlük hayatta her zaman kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Bardaklar çalışma ortamında, evde ve dışarıda keyifle kullanılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Anahtarlıklar çantada yıpranmadan kullanılabilirken diğer ürünler ev ortamında yıpranmadan uzun yıllar boyu kullanılabilir.

Adrasan Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Adrasan temalı hediyelik eşyalar aşağıdaki kişilere alınabilir;

 • Adrasan’ı ziyaret edip beğenen kişilere
 • Aile üyelerine
 • Arkadaşlara
 • Uğur getirmesini istediğiniz kişilere
 • Sevgilinize ve sevdiğiniz kişilere
 • Başarısını kutladığınız kişilere
 • Yeni iş yeri açanlara
 • Ev taşıyanlara
 • Doğum günü olan tanıdıklara
 • Öğrencilere

Adrasan Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Adrasan temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Adrasan temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 23,33 TL   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Adrasan Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Adrasan temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Adrasan Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Adrasan temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Adrasan Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Adrasan temalı hediyelik eşyaların üretimi tedarikçi firmadan hammadde alımıyla başlamaktadır. Ardından belirli kalıplarla şekillendirilerek ilk halini alan ürünler boyalar ve diğer ürünlerle süslenip son halini almaktadır. Renklerin canlılığını koruması için uygulanan özel işlemlerin ardından kişiselleştirme talepleri varsa düzenlenir ve son halini aldıktan sonra dağıtıma hazır biçimde paketlenir.

Adrasan Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Adrasan temalı ürünlere benzer diğer hediyelik temalar aşağıdaki gibidir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.