• Tümünü Temizle

Side

için 194 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 20
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Myros Metal Resimli Tepsi 305x235 mm
109,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Baskılı Porselen İkili Kahve Takımı
489,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Yelpaze
SKU: MRS1701-ANTAMIXED Antalya Bölgesi Temalı Yelpaze
109,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 21
Myros - Side Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
39,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Side Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
+ 14
Myros - Side Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
39,90 TL
(0)
+ 33
Myros - Side Temalı Şeffaf Polyester Magnet
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Side Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
49,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Side Temalı İkili Shot Bardak
159,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Side Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
389,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Side Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
229,00 TL
(0)
için 194 ürün görüntüleniyor.

Side Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Antalya hem yurtiçi hem de yurt dışında yaşayan insanların yazın en çok gittiği tatil beldeleri arasında yer alıyor. Antalya’nın ilçesine bağlı olan Side ise, tarihi yapılar ve doğal güzellikleri ile en çok ilgi gören mahallelerden biri. Side antik kenti, gündüz ve gece ayrı manzaralara ev sahipliği yapıyor. Görüntüsü ve tarihi dokusu ile Side, pek çok hediyelik eşya modeline de ilhan oluyor. 

Birçok kişi Side hediyelik eşya ne alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Side hediyelik eşya modelleri oldukça çeşitli. Bu da kişilerin zevklerine ve beğenilerine uygun hediye modelini bulmasını kolaylaştırıyor. Kişilere Side temalı hediyelik eşya alırken, üzerinde Side antik kenti görsellerini barındıran ürünler tercih edilebiliyor. Apollon Tapınağı Side temalı ürünler de, ideal birer hediyelik eşya oluyor. 

Side temalı hediyelik eşya alırken, ürün özelliklerini incelemek gerekiyor. Böylelikle dekoratif yönü ağır basan ürünler veya kullanımı ile dikkat çeken ürünler arasından daha doğru tercihler yapılabiliyor. Side temalı cüzdan modelleri, günlük kullanıma oldukça uygunluk gösteriyor. Side temalı çini tabak modelleri ise ev veya işyeri dekorasyonunun bambaşka bir hava kazanmasına yardımcı olabiliyor. 

Side temalı ürünleri, şirket ve işyerleriniz için toplu şekilde de satın alabilirsiniz. Side toptan hediyelik alarak, indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanabilir ve şirket ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.  

Side Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Side temalı hediyelik eşya ürünlerinin özellikleri farklılık gösteriyor. Ürünlerin tasarımları, özelliklerini de doğrudan etkiliyor. Side temalı magnet modelleri, epoksi, ve ahşap gibi farklı malzemelerden üretiliyor. Kullanılan malzemeler, ürün dokularını ve görünüşlerini de birbirinden farklılaştırıyor. Magnet modellerinin üzerinde, Antalya ve Side gibi yerlerin resim ve adları yer alıyor. 

Side temalı kupa modelleri geniş bir renk yelpazesinde sunuluyor. Side temasını kahve bardakları üzerinde görmek de mümkün oluyor. Side temalı magnet açacaklar işlevsel kullanımları ile dikkat çekiyor. Üzerinde Side’ye ait görseller bulunan magnet açacak modellerinde, kedi, kelebek, kaplumbağa ve Türkiye haritası gibi farklı şekiller kullanılıyor. 

Side temalı çini tabak modellerinde mavi ve kırmızı tonlarının ağırlık verildiği renk paletine yer veriliyor. Farklı boyut seçeneklerine sahip olan çini tabaklar üzerinde Side antik kente ait resimler bulunuyor. 

Side temalı hediyelik eşya çeşitleri arasında, saatler, mumlar, anahtarlıklar, tırnak makası, cüzdan, nihale, sabun, tepsi, nakışlı fes, çerçeve ve çan gibi pek çok farklı model bulunuyor. 

 

Side Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Side resimli hediyelik eşya modellerin fiyatları minimum 9,90 lira ve maksimum 285 lira şeklinde. Sİde hediyelik eşya model fiyatları için ortalama olarak 60 lira denilebiliyor.  

Side temalı magnet fiyatları 9,90 lira ile 15 lira arasında. Side temalı magnet açacak modelleri ise 13,90 lira ile 52,90 lira arasında değişiyor. Temalı polyester altın renk tabak modellerinin fiyatları, 104,40 ve 158,40 lira arasında. Seramik tabak fiyatlarının ise 202 lira olduğu görülüyor. Antalya bölgesi temalı demlik fiyatları 234 lira iken nihale fiyatı 24,78 lira. 

Side temalı çerçeve fiyatları 135 lira ile 285 lira arasında farklılık gösteriyor. Side temalı küllük fiyatları, 22,90 ila 84 lira arasında. Side temalı kupa modeli fiyatları 39 lira ile 69 lira arasında iken, Antalya bölgesi temalı kahve takımı fiyatı 117 lira. Side Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Side temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları belirlenirken, hediyelik modelleri detaylı incelemelerden geçiyor. Çünkü, Side temalı hediyelik eşyalar fiyatlandırılırken, fiyata etki eden pek çok farklı unsur bulunuyor. Örneğin, ürünlerin üretim şekilleri ve yöntemleri, fiyatlara doğrudan etki ediyor. Bazı ürünlerin üretiminde dijital baskı yöntemi kullanılırken, bazılarında ise el işçiliği kullanılıyor. Ürün fiyatı belirlemede öne çıkan bir diğer unsur ise, ürün boyutları oluyor. Ürün boyutları büyüdükçe, kullanılan materyal miktarı da doğru oranda artış gösteriyor. Bu da maliyete eklenerek, ücretlendirmeye yansıtılabiliyor. Ürün fiyatlarında en etkili olan madde ise, ürünlerin üretiminde kullanılan materyaller oluyor. Bazı materyaller, diğer materyallere oranla daha detaylı ve eforlu çalışmalar gerektirebiliyor. Bu da ürün üzerinde harcanan zaman ve emeği arttırıcı rol oynuyor. 

Side Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Side temalı hediyelik çeşitleri aşağıdadır;Side Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Side temalı hediyelik eşyaların kullanımları, ürün özellikleri ekseninde farklılık gösteriyor. Side temalı saat veya Side temalı tabak modelleri, önemli dekorasyon ürünleri arasında bulunuyor. Ürünler, işyeri veya ev dekorasyonunda tercih edilebiliyor. Raf, vitrin gibi alanlarda sergilenebilen tabak ve saat modellerinin yanına Side temalı çerçeveler konulabiliyor. Bu da dekorasyonun daha güçlenmesine yardımcı oluyor. 

Side temalı bardak altlıkları ve nihale, sıcak içecek veya yiyeceklerin, masa, sehpa gibi yüzeylere zarar vermesini engelliyor. Side temalı mumluk, dekorasyon ürünü olarak kullanılabileceği gibi, evdeki kokuyu dağıtmak veya karanlıkta kalınan durumlar için kullanılabiliyor. 

Side temalı magnet modelleri, ev veya ofislerde kullanılabiliyor. Genellikle buzdolabı üzerinde değerlendirilen magnet modelleri, metal panolarda da kullanılabiliyor. Side temalı magnet açacaklar, kamp alanları gibi alanlara götürülerek, şişelerin zahmetsizce açılmasında kullanılabiliyor. 

Side temalı kupa modelleri içerisinde sıcak veya soğuk içecekler rahatlıkla tüketilebiliyor. Kahve takımı ise, ideal türk kahvesi içimi için özel olarak tasarlanıyor. 

Side Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Side temalı hediyelik eşyalar hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Yeni eve taşınan kişilere,
 • Yeni evlenen kişilere,
 • Kendinize,
 • Anneler gününde annelere,
 • Öğretmenler gününde öğretmenlere,
 • Belli bir bölge veya yörenin koleksiyonunu yapanlara,
 • Tarihi alanlara ilgisi olan kişilere,
 • Sevgiliye ve eşe,
 • Arkadaşlara,
 • Akrabalara,
 • Kardeş, abla veya abiye. 

Side Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Side temalı hediyelik eşyalar üretilirken, kaliteli malzemeler kullanılıyor. Bu da kişilerin üründen alacağı verimi ve duyacağı memnuniyeti arttırıcı rol oynuyor. Side temalı hediyelik eşya üretiminde, farklı yöntemlere başvuruluyor. Ürünlerin üretim şekilleri, üretimde kullanılacak materyale göre özel olarak seçiliyor. El işçiliği ile üretilen ürünlerde, uzman ve tecrübeli kişiler ile çalışılıyor. Bu sayede ürünlerin aynı görünüm ve kalitede olması garanti altına alınıyor. Ürünlerde çeşitlilik sağlanarak, geniş kitlelerin beğenisi kazanılabiliyor. Sağlanan bu çeşitlilik sayesinde, farklı yaş ve beğenideki kişiler, ideal hediyelik ürününü kolaylıkla bulabiliyor.  

Side Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Side temalı ürünlere benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.