• Tümünü Temizle

Kalkan

için 82 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Kalkan Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
39,90 TL
(0)
+ 12
Myros - Kaş Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Kalkan Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
109,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Kalkan Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
109,00 TL
(0)
88,90 TL
(0)
88,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Kalkan Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
229,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Kalkan Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
39,90 TL
(0)
+ 41
Myros - Kalkan Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Kalkan Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
45,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Kalkan Temalı Çini Myros Resim Tabak 25 cm
699,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Kalkan Temalı Myros Metal Harita Açacak Magnet 100x45 mm
91,90 TL
(0)
için 82 ürün görüntüleniyor.

Kalkan Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kalkan, Antalya’nın Kaş ilçesinde yer alan turistik ve özgün bir tatil yöresidir. Kalkan plajları ve doğal güzelliklerini ile tatil yapmak için muhteşem bir manzaraya sahiptir. Kalkan, yoğun olarak yaz aylarında tercih edilen bir tatil merkezi olarak yılın her günü gidebileceğiniz bir manzaraya sahiptir. Dünyanın gezilebilecek her noktasına özel hediyelik ürünler bulup alabilirsiniz. Kalkan’da tatiliniz sırasında gezip gördüğünüz yerlerin bir hatırası olması için çeşitli hediyelikler bulup alabileceğiniz bir yerdir. Çeşitli renkte ve özelliklerde Kalkan hatırası hediyelikler karşınıza çıkacaktır. Kalkan temalı hediyelik ürünler, Kalkan’ın muhteşem kumsalı, masmavi denizi ve eşsiz doğal manzarasını her zaman zihninizde canlı tutacaktır. 

Kalkan temalı hediyelik ürünleri, gezdiğiniz yerleri sevdiklerinizle paylaşmak ve onlara da bu deneyimi yaşamalarını tavsiye etmek için tercih edebilirsiniz. Buradan alacağınız hediyelikleri sevdiklerinize, yakın çevrenize, dost ve arkadaşlarınıza gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Geziniz dönüşünde yanınızda birer armağan olarak götürebileceğiniz bu hediyelikler sevdiklerinizi de mutlu edecektir. Kalkan temalı hediyelik ürünleri dekoratif amaçlı olarak alabileceğiniz gibi ev ve işyerlerinizde farklı kullanımlar içinde tercih edebilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Kalkan temalı hediyelik eşyalar; farklı görsel tasarımlar içeren, rengarenk, farklı özellikte ve çeşitliliktedir. Bu hediyelikler kişiye özel tasarımlarla birleştirilebilir, aynı zamanda kişiye göre özelleştirilebilir. Böylelikle kalıcı ve özgün hediyelik alma imkanı kazanabilirsiniz. Kalkan hediyelik eşya ürünleri olarak; çeşitli rengarenk magnetler, farklı tasarım ve görsel içeren anahtarlıklar, ayna çeşitleri, ahşap renkli tasarımlı masa takvimi, çini duvar tabakları, küllük çeşitleri, rakı bardakları, rengarenk bardak altlıkları, peçetelikler, küçük notluklar gibi birçok seçenek vardır. Kaliteli ve rengarenk farklı görsel güzellikleri içeren bu hediyelik ürünleri sevdiklerinize gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İşletmeleriniz için  toptan hediyelik ürünler satın alabilir ve dükkanlarınızda sergileyebilirsiniz.

Kalkan Temalı Hediyelik Eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıda yer almaktadır:

 • Kalkan temalı hediyelik ürünlerinin özel tasarım ve kaliteli ürün özelliklerini taşıması önemlidir.
 • Kalkan temalı hediyelik ürünlerin öncelikle kim için alacağınıza karar vermeniz önemlidir.
 • Hediyelik alacağınızın ürünün uzun yıllar boyunca muhafaza edilebilir olması ve dayanıklı olması önemlidir.
 • Kullanım alanı olarak nasıl bir kullanım alanına sahip özellikleri içermesi karar vermeniz açısından önemlidir.
 • Kalkan hediyelik ürünleri alacağınız kişinin hoşlandığı özelliklerini içermesi önemlidir.
 • Hediyelikler üzerindeki baskı görseli Kalkan’ın hangi özelliklerinin ön plana çıkmasını istediğinize karar vermelisiniz.

Kalkan Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kalkan temalı hediyelik eşya çeşitlerine göre özellikler ve kullanım alanları değişiklik göstermektedir. Kalkan temalı rengarenk magnet çeşitleri buzdolaplarının üzerinde dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Bu magnet ürünler her birinde farklı malzemeler kullanarak değişik görsel resimler ve baskılar içeren, çeşitli tasarımlarda ve boyutlarda olan ürünlerdir. Kalkan temalı açacak ürünler tasarım olarak çeşitli özelliklerde üretilmiştir. Magnet olarak da kullanılan açacak hediyelik ürünler; balık, terlik, yunus, bisiklet, paraşüt, çapa, şişe baykuş, kedi kaplumbağa, kelebek gibi çeşitli tasarımlarla birleştirilerek üzerinde Kalkan görseli olan farklı renk ve özellikteki hediyelik ürünlerdir. Kalkan temalı çini duvar tabakları farklı renk ve tasarımlarla, el işçiliği ile yapılmış ürünlerdir. Dekoratif amaçlı ev ve ofislerinizde kullanabilirsiniz. Kalkan temalı anahtarlıklar metal malzemeden üretilen yuvarlak ve kare boyutlarda tasarlanmış, üzerinde kalkan fotoğrafı yer alan hediyelik ürünlerdir. Kalkan temalı rakı cam bardaklar, üzerinde Kalkan plaj ve göreli olan çizimler içermektedir. Cep ayna hediyelikler ise Kalkan dışında kalkan görseli ile özel tasarlanmış ürünlerdir. Çantanızda taşıyabilir veya evinizde kullanabilirsiniz. Kalkan temalı çan, mumluk, küllük, peçetelik, kum saati gibi farklı renk ve özelliklerde hediyelik ürünler mevcuttur.

Kalkan Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kalkan temalı hediyelik ürünlerin fiyatları ürün çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Kalkan temalı hediyelik ürünlerin fiyat aralığı 9 TL ve 345 TL arasında değişmektedir.

Kalkan Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kalkan temalı hediyelik ürünlerin fiyatları her bir ürün kullanılan malzemenin özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Hediyelik ürünlerde, tasarım özellikleri fiyat belirleme etkili bir unsurdur. Ayrıca özelleştirilebilir ürünlerde fiyatlar farklılık göstermektedir. El emeği tasarım ürünler için kullanılan malzeme ve harcanan emek, fiyatlar belirlenirken etkili olan faktörlerdir. Aynı zamanda Kalkan temalı hediyelik ürünler, kişiye özel tasarım haline dönüştürebilir ürünlerdir, bu şekilde tercih edilirse bu durumda fiyat üzerinde etkili olacaktır.  

Kalkan Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kalkan temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kalkan temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kalkan Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Kalkan temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda yer almaktadır.

Kalkan Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Kalkan temalı hediyelik ürünlerin kullanım alanları her bir hediyelik çeşidine göre değişmektedir. Magnet hediyelik ürünler buzdolaplarının üzerinde çeşitli renk ve boyutlardaki seçenekleri, dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Anahtarlık ürünlerini anahtarlarınızın taşımasını kolaylaştırmak için ve estetik bir görünüm elde etmek için kullanabilirsiniz. Masa takvimi ofis ve evlerinizde masaüstünde veya takvime bakma ihtiyaca hissettiğiniz her noktada kullanabilir, ayrıca dekoratif amaçlı süs eşyası olarak da değerlendirebilirsiniz. Kalkan temalı çini duvar tabaklarını ev ve ofisleriniz için dekoratif amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Rakı bardağını otel, yiyecek işletmelerinde veya misafirlerinize ikramda bulunurken kullanabilirsiniz. Rengarenk açacak hediyelik ürünleri gazoz vb. şişelerinizi açmak için kullanabilirsiniz.

Kalkan Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kalkan temalı hediyelik eşyaları aşağıda yer alan kişilere hediye olarak alabilirsiniz.

 • Eşinize veya sevgilinize,
 • Aile bireylerinize,
 • Dostlarınıza,
 • İş arkadaşlarınıza,
 • Yakın akrabalarınıza hediyelik olarak alabilirsiniz.

Kalkan Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kalkan temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kalkan temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 115 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kalkan Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kalkan temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kalkan Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kalkan temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kalkan Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Kalkan temalı hediyelik ürünlerin çeşitlerine göre üretim aşamaları değişmektedir. Myros hediyelik ürünlerin her birini ayrı tasarım ve üretim aşamalarına tabi tutmaktadır. Tasarımı tamamlanan ürün için kullanılacak malzeme çeşitleri değişmektedir. Kaliteli üretim ve özgün tasarımlı ürünleri özel işçilikle üretmektedir. Ayrıca kişiye özel tasarımlar yaparak istenilen çeşitlilikte ürünleri de özenle ve titizlikle üretmektedir.

Kalkan Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Kalkan temalı hediyelik ürünlere benzer diğer hediyelik temalı aşağıda yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.