• Tümünü Temizle

Akseki

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Akseki Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 cm
39,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Akseki Temalı Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Akseki Antalya şehri bağlı bir ilçedir.1286 yılında batı torosların zirvelerinde kurulmuştur ve tarihi roma dönemine kadar uzanmaktadır. Akseki’nin eski adı Marla’dır. Marla’nın anlamı yüksek ulemaların diyarı olarak bilinir. Türklerin, kavimler göçü ile ilk olarak bu bölgeye yerleştikleri bilinmektedir. Bölgede karasal iklim görülür. Yazları sıcak, kışları ise oldukça soğuk ve karlı geçmektedir.

Akseki köyleri arasında nüfusu fazla olan köyler Cevizli, Demirciler, Sarıhacılar, Güçlüköy, Taşlıca gibi köyler vardır. Bu bölgede yaşayan insanların en önemli gelir kaynakları ormancılık, ticaret ve hayvancılıktır. Akseki arazisi taşlık ve engebeli olduğundan tarıma çok fazla elverişli değildir. Fakat üzüm ve badem yetiştirilmesi yöre halkının önemli gelir kaynağı haline gelmiştir. Bu bölgede yetişen bir diğer önemli gelir kaynağı kuzu göbeği mantarıdır. Kuzu göbeği mantarı bahar aylarında ortaya çıkmaktadır ve az bulunduğu için fiyatları diğer mantarlara göre oldukça pahalı olmaktadır. Kuzu göbeği mantarı kan şekerini dengelemeye, karaciğer ve kalp hastalıklarına karşı korunmaya gibi çeşitli önemli faydaları bulunmaktadır. 

Günümüzde turistik yerleri açısından ve Akdeniz bölgesine bağlı olmasından oldukça fazla  popüler bir bölge olmuştur. Batı toros dağlarının civarında kurulduğundan temiz hava ve yeşilliği ile dikkat çekmektedir. Akseki gezilecek yerler arasında olan tarihi Akseki evleri, Akseki dipsiz göl, kartallı mağara, düdencik mağarası ve akseki sarıhacılar kervan yolları en popüler turistik yerlerdir. Tarihi Akseki evleri düğmeli evler olarak da bilinir. Bu evlerin en önemli özellikleri harç ve çimento gibi malzemelerin kullanılmamış olmasıdır. Sadece yöredeki malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Antalya Akseki temalı hediyelik ürünler bu popüler yerlerden esinlenerek oluşturulur. 

Günümüzde şehir temalı ürünler sıkça satın alınmaktadır. Bu ürünleri siz de satmak istiyorsanız akseki temalı magnetleri toptan alarak turistik hediyelik eşya olarak satabilirsiniz. Magnetlerin toptan alımlarda fiyatları daha ucuz olmaktadır.

Akseki temalı hediyelik eşyaları satın alırken dikkat etmeniz gereken hususları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Tasarımı özel olarak yaptıracaksanız seçeceğiniz ürün modeline ve detaylarına dikkatsiniz.
 • Fiyat araştırması yaparak bütçenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz.
 • Üretim sırasında kullanılan maddelerin insan sağlığına etkilerine

Akseki Temalı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Akseki temalı hediyelik eşya modelleri arasında en başta gelen ürün Akseki magnetlerdir. Akseki magneti epoksi malzemesinden yapılır ve üzerine Akseki’nin doğal güzellikleri, manzaraları ve tarihi güzellikleri dijital baskı ile basılır. Buzdolaplarının vazgeçilmez dekolarından olan magnetler genellikle eni 80 milimetre, boyu 55 milimetre ve ağırlığı 21 gramdan oluşur. Magnetler istenilen miktarlarda seri üretim yapılarak toptan olarak da satın alınabilir. Akseki’nin en beğendiğiniz fotoğraflarını kendinize göre belirleyebilir ve bu fotoğrafları magnetlerin ön yüzeylerine bastırabilirsiniz. Kişiye özel Akseki fotoğraflarının magnetlerin üzerine basılması ürünleri daha değerli ve anlamlı kılmaktadır.

Akseki Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Akseki temalı hediyelik eşyaların fiyatı ortama 18 TL olarak belirlenmiştir. Kullanılan malzemeye ve baskıya göre farklılık gösterse de ortalama fiyatları 16 TL ila 20 TL arasında değişmektedir.

Akseki Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Akseki temalı hediyelik eşyaların fiyatlarının belirlenmesine en önemli faktörler kullanılan malzeme ve boyuttur. Boyutlar büyüdükçe kullanılan malzeme ve işçilik de artacağından fiyatlar da bu doğrultuda artar. Toptan hediyelik eşya alımlarında da fiyatlar değişiklik gösterir.

Akseki Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Akseki temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Akseki temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Akseki Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Akseki temalı hediyelik eşya çeşitleri şunlardır:

Akseki Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Magnetlerin en sık kullanıldığı yerlerin başına buzdolabı kapakları gelmektedir. Buzdolabı kapaklarına iyice yapışan magnet buzdolabı kapaklarına güzel bir hava katar. Ön yüzeyinde Akseki’nin manzarasını ya da tarihi güzelliklerini yansıtan fotoğrafların olduğu, arka yüzeyinde ise mıknatısın olduğu ürünlerden oluşan magnetlere her baktığınızda Akseki’nin enfes manzaralarına tekrar şahit olmuş olursunuz.

Akseki Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Akseki temalı hediyelik eşyaları alabileceğiniz kişiler aşağıda listenenmaktedir:

 • Şehir temalı dekoratif ürün seven kişilere,
 • Doğum günü olan kişilere,
 • Antalya Akseki köyüne giden veya gitmek isteyen kişilere,
 • Magnet koleksiyonu olan kişilere,
 • Doğum günü olan kişilere,
 • Yeni eve taşınmış kişilere,

Akseki Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Akseki temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Akseki temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Akseki Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Akseki temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Akseki Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Akseki temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Akseki Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir? 

Myros, Akseki temalı magnetleri üretirken ilk önce magnet kalıbını çıkarır. Daha sonra bu kalıplara epoksi malzemesini döker. Epoksi malzemesi, uzun ömürlü ve dayanıklı bir malzemedir. Kullanıldığı alana canlı ve parlak bir görüntü verir. Epoksi döküm işleminden sonra epoksinin kuruması beklenir. Kuruyan epoksinin üzerine çeşitli görselleri dijital baskı yöntemi ile baskılar. Ortaya çıkan sonuç her Myros ürününde olduğu gibi kaliteli ve gösterişli olur.  

Akseki Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Akseki temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdadır:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.