myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Korkuteli

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Toptan Korkuteli Temalı C Serisi Resimli Ahşap Magnet 90x120 mm
20,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Korkuteli Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evliya Çelebi’nin de ziyaretlerde bulunarak kaleme aldığı Antalya Korkuteli ilçesinde İstanoz adı verilen antik çağda kurulmuş bir şehrin kalıntılarına rastlanılmaktadır. Bey dağlarının aşağı kısımlarında kurulan Korkuteli, yeşil bir görüntüye sahiptir. Antalya Korkuteli ilçesine gitmeden önce bir ön araştırma yaparsanız göreceksiniz ki çoğu kişi et yemeklerinin mutlaka yenilmesini tavsiye etmekte. Antalya Korkuteli yukarıda da bahsedildiği gibi geçmişi antik bir kente dayandığından gezilecek bir çok antik mekana ev sahipliği yapmaktadır. Bunlardan keşiş evi, eski roma mabedi, su tüneli, sultan alaaddin camisi, Termessos, Karain Mağarası, Ariassos yalnızca en çok bilinen Antalya Korkuteli’nde gezilecek yerlerdendir. Bu kadar çok çeşitliliğe ev sahipliği yapan Korkuteli’nden dönerken sevdiklerinize, yakınlarınıza, birlikte hayatı değerli kıldığınız arkadaşlarınıza birkaç hediye almadan dönmek olmaz. Eğer bu fikri kabul ediyorsanız Antalya Korkuteli’ne gitmeden önce Antalya Korkuteli hediyelik eşya dükkanları hakkında bir ön araştırma yapabilirsiniz ya da sizin için yazının devamında sunulan bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Genel olarak hediyelik eşya seçimi yapılırken birkaç basit ama önemli taktik vardır. Bu küçük kuralları uygulayarak seçeceğiniz hediyeyi, hediye vermek istediğiniz kişiye uygun bir hediye olmasını sağlayabilirsiniz. İşte bu kurallardan bir kaçı;

 • Hediyeyi vermek istediğiniz kişinin bir hediyede nelerden hoşlanabileceği hakkında bilgi sahibi olmalısınız.
 • Hediye alacağınız kişinin göz zevkleri, renk tercihleri, hediyelerin onun için taşıdığı anlamı düşünmelisiniz.
 • Hediyeye ödeyeceğiniz ücret ile hediyeden alınacak performansın doğru paralellikte olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Hediyenin imalatında kullanılan malzemelerde, baskı tekniklerinde sağlığa zararlı maddelerin bulunup bulunmadığı hakkında bilgi sahibi olmalı ve dikkatli olmalısınız.

Korkuteli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Antalya Korkuteli özellikle turistik mekanlarıyla, keçi sütü dondurmasıyla sık sık adını andıran bir şehir. Bu özellikleri Antalya Korkuteli temalı hediyelik eşyalarda da ön plana çıkıyor. Örneğin eni 90 mm, boyu 120 mm, yüksekliği 5 mm, ağırlığı 24 gram olan Korkuteli temalı ahşap magnet ahşap üzerine lazer kesim ve özel baskı tekniği ile işlenmiştir. Korkuteli kendine has havasıyla sevenlerini ve misafirlerini cezbetmektedir. Hediyelik eşyalara da bu durum yansımaktadır. Antalya Korkuteli temalı hediyelik eşyalar ve şehir temalı hediyelik eşyalar üzerinde şehre özel figürler bulunmaktadır. Böylece Antalya Korkuteli seyahatinden dönmüş olsanız bile bu güzide şehri ve şehirde geçirdiğiniz değerli zamanları hatırlamanıza yardımcı olurlar. Dilerseniz de seyahate sizinle birlikte katılan diğer aile üyelerinizle ortak anılarınızı daha değerli kılmak için Myros’un sunduğu toptan hediyelik eşya alımlarında özel avantaj indiriminden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken online toptan Antalya Korkuteli temalı hediyelik eşya siparişi oluşturmak.

Korkuteli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Seçeceğiniz ürüne, ürünün boyutlarına, üründe kullanılan malzemeye bağlı olarak Korkuteli temalı hediyelik eşyaların fiyatları değişmektedir. Yine de ortalama bir fiyattan bahsedilmesi gerekirse Myros Korkuteli temalı hediyelik eşyaları her bütçeye uygun olacak şekilde fiyatlandırmaktadır ve 19,90TL’den satışa sunmaktadır. Fiyat aralıkları özel tasarımlarda boyut, malzeme, ürüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Toplu etkinliklerinizde bütçenize uygun fiyatlardan faydalanmak için online toptan Korkuteli temalı hediyelik eşya siparişi oluşturabilirsiniz.

Korkuteli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tercih edilen ürünlerin boy, malzeme, üründe kullanılan baskı tekniği gibi özellikleri ürün fiyatlarında değişikliklere sebep olabilmektedir. Myros ürettiği tüm hediyelik eşyalarda kalite ve performansı gözetmektedir. Bu yüzden ürünlerde daima birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üründe uygulanacak olan baskı tekniği tercih edilen malzeme ile uyumlu olmalıdır aksi taktirde ortaya çıkan ürün dayanıksız ve çabuk deforme olan bir ürün olacaktır. 

Korkuteli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Korkuteli temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Korkuteli temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Korkuteli Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Antalya Korkuteli temalı hediyelik eşyalardan memnun kaldıysanız ve hala gezi rehberinize birkaç şehir eklemek istiyorsanız, ya da sevdiklerinizi daha da mutlu etmek istiyorsanız sizin için sıraya alınmış listeyi inceleyebilirsiniz;

Korkuteli Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Korkuteli temalı hediyelik eşyaları o anları sizinle paylaşan yanınızda olan veya olmayan herkese hediye edebilirsiniz. Hediyeleriniz, hediye ettiğiniz herkes için özel bir anlam taşıyacaktır ve onlara her zaman düşüncelerinize dahil ettiğiniz mesajını verecektir. Antalya Korkuteli temalı hediyelik eşyalar ya da diğer şehre özel Myros ürünlerini alarak sevdiklerinize onları düşündüğünüzü hissettirebilirsiniz. Antalya Korkuteli seyahatinde sizinle birlikte olan sevdiklerinize, özel anlarınıza eşlik eden aile dostlarınıza hediye edebilirsiniz. Ya da sizi özlemle bekleyen ailenize seyahatiniz bittiğinde Myros şehir temalı ve Antalya Korkuteli temalı hediyelik eşyaları hediye ederek onları seyahatteyken de düşündüğünüzü belirtebilirsiniz. Sevdiklerinizle bağlarınızı küçük ama değerli hediyelerle kuvvetlendirmiş olursunuz.

Korkuteli Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Korkuteli temalı hediyelik eşyaları almak istediğiniz kişiler seyahat dönüşü sizi özlemle bekliyor olabilirler veya seyahate birlikte başladığınız dostlarınıza seyahat sonunda anlamlı bir hediye vermek isteyebilirsiniz, dostlarınıza hediyelerinizi nasıl sunacağınıza dair birkaç fikrin listesi;

 • Seyahate birlikte katıldığınız dostlarınıza seyahatten döndükten sonra unutulmaz bir seyahat olduğunu belirtmek için hediye edebilirsiniz.
 • Antalya Korkuteli seyahatinizden döndükten sonra ofis ve iş arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • Seyahat dönüşünüzü merakla bekleyen aile üyelerinize, anne babanıza, kardeşlerinize, çocuklarınıza veya eşinize hediye edebilirsiniz. 

Sevdiklerinizin listesi oldukça kalabalıksa Myros’un sunduğu toptan hediyelik eşya fırsatlarından faydalanmak için online toptan hediyelik eşya siparişi oluşturabilirsiniz.

Korkuteli Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Korkuteli temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Korkuteli temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Korkuteli Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Korkuteli temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Korkuteli Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Korkuteli temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Korkuteli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros uzun yılların verdiği tecrübe ile hediyelik eşya sektöründe köklü bir yere sahiptir. Hediyelik eşya üretiminde belli prensipleri bulunan Myros’un bünyesinde çalışan çoğu personel kadındır. Kadın personellerin el emeği göz nuru çalışması ile sizlere ulaşan ürünlerde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Myros bünyesinde çalışan tüm personeller, ürünlere uygulanması gereken işlemler hakkında bilmeleri gereken tüm protokollere hakimdir. Myros’un tüm personelleri ürünün işlenmesi, malzemenin seçilmesi, özel tasarım oluşturulduysa özel tasarımın ürüne uygulanması, ürünün baskısı gibi konularda kusursuz hizmet anlayışına sahiptir.  Myros sizlere ulaştırılan ürünlerin kalitesini, uzun süreli kullanımını kaliteli malzeme seçimi ve kaliteli çalışma prensipleriyle sağlamaktadır.

Korkuteli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Korkuteli temalı hediyelik eşyaları beğendiyseniz ve sevdiklerinizi daha da mutlu etmek istiyorsanız işte sepetinize eklemek isteyebileceğiniz Myros hediyelik eşya ürünlerinden bazılarının listesi;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.