• Tümünü Temizle

Alanya

için 203 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 20
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
225,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
49,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Myros Metal Resimli Tepsi 305x235 mm
135,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Baskılı Porselen İkili Kahve Takımı
600,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Antalya Bölgesi Temalı Yelpaze
SKU: MRS1701-ANTAMIXED Antalya Bölgesi Temalı Yelpaze
126,00 TL
(0)
49,90 TL
(0)
+ 17
Myros - Alanya Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
49,90 TL
(0)
+ 13
Myros - Alanya Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
225,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Alanya Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
49,90 TL
(0)
+ 18
Myros - Alanya Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
49,90 TL
(0)
+ 33
Myros - Alanya Temalı Şeffaf Polyester Magnet
49,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Alanya Temalı Myros Metal Klasik Açacak Magnet 90x45 mm
118,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Alanya Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
64,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Alanya Temalı İkili Shot Bardak
207,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Alanya Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
498,00 TL
(0)
için 203 ürün görüntüleniyor.

Alanya Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Alanya, doğal güzellikleriyle 70 km uzun sahil şeridi, mavi bayraklı plajlarıyla, tarihi zenginliği ve turkuaz renkli denizi ile her zaman hepimizin ilgi odağı olmuştur.

Alanya temalı hediyelik eşyalar, eşimize ve dostumuza kısacası bizim için değerli olan ve bunun sonucunda değerli hissettirebileceğimiz herkese alabileceğimiz naif hediyelerdir. Evimizin , ofisimizin bir köşesini geleneksel renkleri, işçiliği ve çizgileri ile her zaman en güzel dekoru olacaktır ve aile dostlarımız da onları düşünüp aldığımız hediyelere her baktığında ya da kullandığında bizleri tekrar tekrar hatırlayacaktır.

Alanya temalı hediyelik eşyalar geniş bir kapsama sahiptir ve bunun bütününe denir. Alanya temalı hediyelik eşyalar magnetler, bardak altlıkları, demlik, kupa, fincan, küllük, cüzdan gibi Alanya’ya özgü renkler, çizgiler ve tasarıma sahiptir. Sevdiklerinizin beğenebileceği bu güzide hediyeleri birçok toptancı tarafından temin edebilirsiniz. Alanya temalı hediyelik eşyaları şehir merkezinde ya da sahil kesimlerinde bulunan toptancılardan temin edebilirsiniz. Eğer mağazanızda sergilemek istiyorsanız toptan satış seçenekleriyle değerlendirebilirsiniz. Alanya temalı hediyelik eşyaları alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • Hediye alacağınız kişinin yakınlık derecesine dikkat edilmelidir.
 • Hediye alacağınız kişinin ihtiyacı doğrultusunda olup olmamasına dikkat edilmelidir.
 • Hangi ortam da ve hangi amaç ile kullanılmak istendiğine dikkat edilmelidir.
 • Kişinin zevkine göre hediye alımına dikkat edilmelidir.Alanya Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Alanya temalı hediyelik eşyalar güzel bir dekor ürünü ya da kullanırken bize güzel anılarımızı hatırlatan mumluk, içimizi ısıtan çayımızı demlediğimiz demlik ya da içini fotoğraflarımızla süslediğimiz bir fotoğraf çerçevesi olarak tercih edilebilir. Evlerimize farklı bir atmosfer katacaktır.

Alanya temalı hediyelik ürünler üretim, tasarım anlamında birçok aşamadan geçer. Bunlar el işçiliği, 3D baskı, boyama ve biraz da hayal gücüyle buluşur. Ortaya güzel Alanya'mızı bize hatırlatacak ürünler çıkar.

Renk seçimleri genellikle Alanya’yı yansıtan renklerden oluşur. Denizin berrak ve ihtişamlı mavisi, güneşin en güzel  sarı tonu gibi. Alanya’nın tarihi ve doğal güzelliği hediyelik eşyalarda çizgilere dönüşür. Alanya temalı hediyelik eşyalarda tasarım olarak görebileceğimiz Alanya Kalesi, denizi ve güneşi minimalist olarak sergilenir.

 

Alanya temalı hediyelik eşyalar sizlerin isteği üzerine kişiselleştirilebilir. Hediyenizi daha anlamlı yapabilmek için sevdiklerinizin isimlerini yazdırabilir ya da baş harfini yazdırabilirsiniz.

Alanya Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı         Nedir?

Alanya temalı hediyelik eşyalar opsiyonlarına ve boyutlarına göre fiyatına göre farklılık göstermektedir. ortalama 10 lira ile 300 lira arasında değişmektedir.

Alanya Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Alanya temalı hediyelik eşya ürünleri geniş bir kapsama sahiptir. Ürün özelliği, materyali ve işlevi bakımından değişiklik gösterebilir. Alanya temalı hediyelik eşyalar üretilirken polyester, seramik, porselen, cam, ahşap, metal, deri, çini, tasarımına göre taş ve alçı kullanılır. Alanya temalı hediyelik eşyalarda el işçiliği de mevcuttur. Dolayısıyla Alanya temalı hediyelik eşyalar tasarımına, kullanılan materyale, tasarlanan ürünün boyutuna ve işçiliğin kalitesine göre fiyatlandırılmaktadır.

Alanya Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Alanya temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Alanya temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Alanya Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Alanya temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibidir :Alanya Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Alanya temalı ürünler dekoratif olduğu gibi işlevsel de ürünlerdir. Mutfakta kaşık altlığı, peçetelik, fincan takımı ve bardak altlığı gibi bir çok geniş ürün portföyüne sahiptir.

Alanya temalı hediyelik eşyalar dekoratif anlamda eşimize, dostumuza ve en önemlisi kendimize alabileceğimiz anlamlı ürünlerdir. Çünkü bize her zaman gezip gördüğümüz yerleri canlı tutar. Alanya temalı hediyelik eşyayı kendimize aldığımızda Alanya temalı seramik bardaktan kahvemizi yudumlarken oradaki berrak turkuaz rengi denizi güneşte daha da farklı gözüken güzel kumu aklımıza gelecek, sevdiklerimizle geçirdiğimiz güzel zamanları hatırlayacağız.

Alanya temalı hediyelik eşyalar duvarımızda asılı saat, bozuk para cüzdanı, masanın en güzel yerinde duran çini dekoratif tabak olarak sevdiklerimize ve kendimizi mutlu etmek için alınabilecek hediyelerden sadece birkaçıdır.

Alanya Temalı Hediyelik Eşya Olarak Kimlere Alınabilir?

Alanya temalı hediyelik eşyalar hediye olarak şu kişilere alınabilir:

 •   Sevgiliye ,
 •   Hatıra olarak kendimize ,
 •   Dostlarımıza,
 •   İş arkadaşı,
 •   Yakın akraba,
 •   Anne,
 •   Baba,
 •   Kardeşe alınabilecek oldukça uygun hediyelerdir.Alanya Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Alanya temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Alanya temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 115 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Alanya Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Alanya temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Alanya Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Alanya temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Alanya Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Alanya temalı hediyelik eşyalar önce sizlere o güzel anılarınızı hatırlatmak için birçok işlemden geçer. Önce tasarlanır daha sonra üretimine ve malzemesine  göre 3D baskı, dijital baskı ve el işçiliği ile beğenilerinize sunulur. Bu işlemler tamamlandıktan sonra masanızda fotoğraf çerçevesi, çay demlediğiniz demlik, belki de çantanızın derinliklerinde kaybolan dijital baskı ve el işçiliği keten cüzdan; ofisinizin, evinizin en güzel köşesini süsleyen bir  dekoratif tabak… Sizler için özel tasarlanır.

Seramik olan ürünler yoğurma, şekillendirme , rötuş, kurutma ve boyama aşamalarından geçer. Cam ve çini ürünlere ise şekil vermesi oldukça zor olsa da zanaatkarlar bunlarında üstesinden gelir ve el becerisi hayal gücüyle buluşur.

Alanya Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Alanya temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediye temaları aşağıdaki   gibidir:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.