myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Akdeniz Bölgesi

için 1526 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 26
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
+ 20
Myros - Toptan Antalya Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Antalya Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Antalya Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 18
Myros - Toptan Antalya Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
+ 32
Myros - Toptan Antalya Temalı Şeffaf Polyester Magnet
37,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Metal Klasik Açacak Magnet 90x45 mm
99,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
54,00 TL
(0)
+ 33
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Kartonetli Magnet
40,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Antalya Temalı İkili Shot Bardak
148,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Antalya Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Antalya Bölgesi Temalı Myros Metal Resimli Tepsi 305x235 mm
113,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Antalya Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
188,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Antalya Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
94,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Antalya Bölgesi Temalı Baskılı Porselen İkili Kahve Takımı
500,00 TL
(0)
için 1526 ürün görüntüleniyor.

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Akdeniz bölgesi, Türkiye'nin en ünlü ve popüler turistik merkezlerinden biridir. Bölge, yüzlerce kilometre kadar uzunluğunda ve genişliğinde bir kıyı şeridine sahiptir. Türkiye Akdeniz bölgesi şehirleri, dünyaca ünlü tatil beldeleriyle de meşhurdur. Marmaris, Kuşadası, Alanya, Antalya, Kemer gibi tatil beldeleri, ziyarete gelenlerin aklının ucundan bile geçmeyecek kadar geniş bir tatil seçeneği sunmaktadır. 

Bölge, yüzyıllardır tarihi, kültürel ve turistik bir cazibe merkezi olmuştur. Akdeniz bölgesi, güneşin ve denizin olduğu, keyifli bir atmosferi ile cennet gibi bir yerdir. Akdeniz bölgesinde, eşsiz güzellikteki şehirleri, özellikleri ve imkanları ile sıradışı deneyim vaat etmektedir. Türkiye'nin en popüler turistik şehri olan Antalya, Akdeniz'in en güzel şehirlerinden biridir. Bu eşsiz şehir, Akdeniz'in muhteşem manzaralarının, masmavi sularının ve tarihi eserlerinin tadını doyasıya yaşanmasını sağlar. Antalya'nın en ünlü mekanlarından bazıları; Kaleiçi, Yivli Minare, Hadrian Kapısı, Karaalioğlu Parkı ve Lara Plajı'dır. Kültürel geçmişi ile dolu bu şehir, tarihi ve arkeolojik kalıntılarıyla çok çekici etkiye sahiptir. Akdeniz bölgesi özellikleri, tüm misafirlerini şaşırtacak güzelliktedir. Gökkuşağının altında, masmavi denizin yanında, tarihi yerler ve doğal güzelliklerle dolu bir gezi keyfi sunmaktadır. Yüzlerce yıllık tarihi ve doğal güzellikleriyle, herkesi kendisine hayran bırakacak Akdeniz Bölgesi, ülkenin en çok ziyaret edilen turistik merkezlerinden birisidir. Türkiye’den ve dünyadan, her yıl binlerce kişi, bölgeye gitmek için yolculuk yapar. Bölgede, konaklama, yemek, alışveriş, hediyelik eşya dükkanları ve eğlence imkanları mevcuttur. Şehirler renkli festivallere, eğlenceye ve birbirinden güzel plajlara ev sahipliği yapar. Böylesine özel bir bölgenin hediyelik eşyaları da oldukça kişisel ve özel motiflere sahiptir. Bu noktada gündeme Akdeniz bölgesinden ne alınır sorusu gelmektedir. Hediye vermek ya da kişiye özel bir hediye hazırlamak, o kişinin ne kadar değerli ve özel olduğunu gösterir. Temalı hediyelik eşya vermek, kişinin sevdiği veya özel bir şekilde bağlı olduğu bir ülke, şehir veya herhangi bir yer hakkında, kişiye söylenilen bir mesajdır. Akdeniz bölgesi hediyelik eşya, alıcıya özel bir his, sevgi ve bağlılık gösterir. Deniz temalı hediyeler, sevgiyi kabullenmek ve arkadaşlar veya aile üyeleri ile olan bağı pekiştirmek için harika bir seçenektir.

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Akdeniz temasına uygun bir ürün seçmek için, ürünün tasarımına ve malzemelerine dikkat edilmesi gerekir. Akdeniz kültürünü yansıtan ürünlerin yaşamın bir parçası olmasını istiyorsanız, ürünün Akdeniz temasını yansıtacak motiflere sahip olmasına dikkat edilmelidir.
 • Ürünler çok çeşitliliğe sahiptir. Hediyelik eşya seçerken, Akdeniz kültürünü yansıtan farklı ürünler mevcuttur. 
 • Hediyelik eşyalar, çoğunlukla sürekli kullanılacak ürünler olduğundan, ürün kalitesine dikkat edilmelidir. Ürünlerin dayanıklı olması ve uzun ömürlü olması, hediyelik eşyaların değerini arttıracaktır.
 • Fiyatlar arasında farklılıklar olabilir ve ürünün kalitesi ve dayanıklılığına göre değişebilir. Bu nedenle tercih edilecek hediyelik eşya fiyat/performans noktasında birbirini dengelemelidir.
 • Ürünler hediyelik eşya olarak değerlendirilecek ise, hediye alacak kişinin kişisel zevki, beğenisi, yaşam tarzı, ilgi alanları ve kullanım alanları iyi analiz edilmelidir. 
 • Firmalara ve bayiliklere özel toptan hediyelik eşya alışveriş seçeneği mevcuttur. Ürünler çoklu alımda indirime sahip olur ve bütçe dostu alışveriş deneyimi gerçekleşir.

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Akdeniz temalı hediyelik eşya ürünleri, kullanışlı ve güzel görünme özelliği ile öne çıkar. Akdeniz tarzı ürünler, sıcak renkleri, göz alıcı desenleri, ürünleri ve üretim teknikleriyle farklılık gösterir. Bu ürünler, ahşap, porselen, metal, plastik, epoksi ve cam gibi malzemelerden üretilir. Akdeniz tarzı taşlar, aksesuarlar, el yapımı kutular, aynalar, tablolar, fotoğraf çerçeveleri, biblo, dekoratif sepetler, el yapımı çanta ve cüzdanlar, mutfak servis takımları, fincanlar ve daha pek çok kategori ürün çeşitliliği arasındadır. Akdeniz temalı ürünler, evlerde çok şık görünür; hafif, keyifli ve sıcak bir atmosfer yaratır.

Kategori dahilinde bulunan her ürünün özellikleri, boyutları, fiyatları ve tasarımları farklıdır. Boyutları ürünlerin, ürün açıklamasında veya ürün paketi üzerindeki etiketlerde belirtilmiş olabilir. Ürünlerin ortalama boyutları en  10 mm - 900 mm, boy 20 mm - 1500 mm, yükseklik 3 mm - 100 mm ve ağırlık 2 gr - 5000 gr aralığındadır.

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşya Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Akdeniz temasına sahip hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları ortalama 29 TL ile 1000 TL aralığındadır. 

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşya Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ürünlerin fiyatları, ürünün türü, malzeme kalitesi, yapım süreci, üretim maliyeti, tasarımı, işçiliği, kalite kontrol süreci ve piyasa koşullarına göre belirlenir. Örneğin, ahşap ve seramik malzemeli Akdeniz temalı hediyelik eşyalar, plastik malzemesine göre daha pahalı olabilir. Ayrıca, eşyalar için kullanılan baskı teknikleri ve desenlerin kalitesine göre de fiyatlar değişiklik gösterebilir. Ürünlerin pek çoğu el yapımıdır. Bu nedenle özel bir değere sahip olur. Yüksek kalite standartlarında el yapımı ürünler için fiyatlar her döneme göre değişken etkiye sahiptir. 

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Akdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Akdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Akdeniz temalı hediyelik eşyalara aşağıda yer verilmiştir;

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Akdeniz temalı hediyelik eşyalar genellikle dekorasyon amaçlı aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. Bunların kullanımı oldukça kolaydır. Akdeniz temalı hediyelik eşyaları kullanmak isteyen bireyler, evlerinin dekorasyonunda özel bir alan yaratmalıdır. Mavi, beyaz ve kırmızı tonların ağırlıkta olduğu renkler, deniz çapaları ve şehir özellikleri ile şahlanmış ürünler tercih edilebilir. Keskin hatlara sahip renkler yerine daha soft ve pürüzsüz tonlar isteyen bireyler beyaz, şeftali, turkuaz gibi renklerinden faydalanabilir. Akdeniz tarzında aksesuarlar kullanmak için ise takılar, kemerler, el yapımı çanta ve cüzdan gibi ürünler tercih edilebilir. Özel yaşam alanlarında dekorasyon değiştirmek isteyenler için dekoratif kutular, fotoğraf çerçeveleri, tablolar, dekoratif panolar bulunmaktadır. Mutfaklarda ve de zengin sofralarda sergilenmek için içki kadehleri, bardak altlığı, bardaklar ve mutfak tekstili ürünleri mevcuttur. Son olarak, ofiste ya da okulda kullanmak için pek çok ofis aksesuarı bulunur. 

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Akdeniz temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Dekorasyon ürünlerinden hoşlanan aile üyelerine, 
 • Sevgilinize ya da eşinize,
 • Akdeniz bölgesine karşı özel bağ kuranlara,
 • Bu bölgede üniversite kazananlara,
 • Yazlık alanlara ya da yeni ev yaptıranlara,
 • Yeni evlenecek çiftlere,
 • Yurtdışında yaşayanlara,
 • Promosyon hediyesi olarak firmaların müşterilerine

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Akdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Akdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 10 TL - 334 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Akdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Akdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Turistik hediyelik eşya üretici firması Myros, Akdeniz temalı hediyelik eşyalarını kaliteli malzemelerden, dikkatli işçilik ve ustalıkla üretmektedir. Myros, ürünlerinin kalitesini ve tasarımlarını her zaman güncel tutmaktadır. Hediyelik eşyalar, çeşitli malzemelerden yapılır. Firma, çoğu hediyelik eşyanın üretiminde süsleme teknikleri kullanır. Bu tekniklerin arasında kabartmalar, çizimler, kesme, oyma ve boyama bulunur. Myros, Akdeniz temalı hediyelik eşyalarının üretiminde kullandığı malzemelerin doğal renklerini ve dokularını koruyarak, eşyalarının her birinin birbirinden özel ve farklı görünmesini sağlamaktadır.

Akdeniz Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Akdeniz temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalara aşağıda yer verilmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.