myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Burdur Bucak

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan Bucak Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
80,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Burdur Bucak Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya seçenekleri her zaman herkesin ilgisini çeken konular arasında bulunmaktadır. Özellikle sizin dışınızda kalan ve sizi bekleyen kişiler için seyahat dönüşü gidilen yere dair şehir temalı bir hediye çeşidi getirmek oldukça mutluluk vericidir. Burdur Bucak temalı hediyelik eşyalar buna en iyi örnek sayılır. Çünkü şehri yansıtan tema bulunur. Uygun fiyatlı eşyalar olması ve herkesin kullanabileceği şık anahtarlık çeşidi olmasıyla yoğun ilgi görmektedir.  Burdur Bucak hediyelik kapsamında Magnet veya farklı eşya türü de görmeniz mümkündür. Fakat hediye ettiğiniz kişi için bir anlam ifade etmesini ve her zaman kullanmasını istiyorsanız o zaman Myros bünyesinde üretilen anahtarlık seçeneğini tercih etmeniz gerekir. 

Üretim bünyesinde hammadde olarak metal malzeme kullanılıyor olması ürün yapısını özelleştirmektedir. Bunun beraberinde şık bir tasarımın olmasını da kolaylaştırmaktadır. Teknolojik gelişmeler beraberinde daha fazla kullanılmaya başlanan metal malzeme hediye seçeneklerinin genişlemesini de sağlamıştır. Bildiğiniz gibi metal malzemeler sadece hediyelik eşyalarda değil günümüzde birçok eşya içinde de kullanılır. Çünkü kolay şekil alabilen özellikte olup tasarıma uyum sağlayacak özelliktedir. 

Sevdikleriniz için Myros hediyelik eşyaları arasında dilediğiniz türde Burdur Bucak temalı ürün çeşidi bulmanız ve sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz mümkün olmaktadır. Beraberinde yüksek kar marjı sağlatabilen ticari faaliyetler için Myros firmasından toptan hediyelik Burdur Bucak siparişleri de oluşturabilirsiniz. 

Burdur Bucak temalı hediyelik eşyalar satın alırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği şeylere dikkat edilmesi 
 • Hediye seçiminin kişinin yaşına hitap etmesi 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verici maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici davranılması ve uygun fiyat araştırması yapılması 
 • Burdur Bucak temalı hediyeliklerde farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir tasarım şekline odaklanılmaması 
 • Uzun süre kullanılabilecek Burdur Bucak temalı hediyelik seçimi yapılması 

Burdur Bucak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Burdur Bucak temalı hediyelik eşya ürünlerinin genel özelliği gereğince metal malzeme kullanımı öne çıkmaktadır. Hammaddesi metal malzeme olsa da anahtar üretiminde kullanılan araç gereçler ve teknikler yapımında kullanılan bileşenlerin de dikkat çekmesini sağlamaktadır. 

Estetik bir fark oluşturması ve hediyelik eşya şeklinde değerlendirilmesi açısından baskı tekniği kullanılarak il ve ilçeyi yansıtan şehir temaları yerleştirilmektedir. El işçiliği ile donatılmış hediyelik eşya figüründe insan sağlığını bozacak bir madde de kullanılmadığı görülmektedir. Şık görünümlü hediyeliğin her yaşa hitap edebilme özelliği ise gözden kaçmamaktadır. Myros kapsamında üretilen hediyelik eşya seçeneği olarak en çok satın alınanlar arasında yer almaktadır. 

Burdur Bucak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Burdur Bucak temalı hediyelik eşya ürünlerinin şık ve kullanışlı bir eşya türü olması hediyelik eşya bünyesinde büyük fark oluşturmaktadır. Burdur Bucak temalı hediyelik eşya fiyatları ortalama 45,90TL olarak bilinmektedir. Sevdikleriniz için kullanışlı ve anlam ifade eden anahtarlık çeşitlerine yönelik net bir fiyat bilgisi belirtecek olduğumuzda Bucak temalı Myros metal yuvarlak anahtarlık fiyatının 45,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Burdur Bucak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Burdur Bucak temalı hediyelik eşya çeşitlerinin fiyat belirteci genel bakımdan kullanılan malzeme ve hammaddesi ile ilgili olmaktadır. Üretiminde kullanılan malzemenin haricinde çeşitli bileşenler ve materyallerin kullanımı da dikkat çekmektedir. Ürün boyutu, el işçiliği, malzemenin kalitesi ve işlenmesi gibi teknik detayların da fiyatını doğrudan etkilediği görülmektedir. 

Hediyelik eşya şeklinde değerlendirilen Bucak temalı yuvarlak anahtar modelleri genel bakımdan değişken fiyatlarda satışa sunulan ürünler olup farklı figürlerle desteklenmektedir. Üretim sonrasında satış alanında fiyatını değiştiren en önemli konu ise ürün ölçüleridir. Ürün ölçüsü büyüdükçe kullanılan malzemelerde de artış görülmektedir. Bu da fiyatını doğrudan etkileyen bir konudur. 

Burdur Bucak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Burdur bucak temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Burdur bucak temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Burdur Bucak Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Burdur Bucak temalı hediyelik eşya çeşitleri kişinin ihtiyacına, talebine ve beğenisine göre değişmekte olup çeşidi aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Burdur Bucak Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Burdur Bucak temalı hediyelik eşya seçenekleri nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin birçok cevap vermek mümkündür. Genel bakımdan il ve ilçeye özel hediyelik eşya türleri her zaman her kesime hitap edebilen ve beğenilen eşyalardandır. Bunun beraberinde sevdikleriniz için özel olarak satın alabileceğiniz eşyalardır. Komşularınız, akrabalarınız veya aileniz için küçük ama anlamlı eşya seçenekleri katılım gösterilen yerlerde dağıtma amaçlı da kullanılmaktadır. Bunun haricinde kar marjınızı yükseltmek amaçlı ticari faaliyetleriniz içinde satın alıp değerlendirebileceğiniz eşyalar şeklinde bilinmektedir. 

Burdur Bucak Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Burdur Bucak temalı hediyelik eşyalar kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki liste ile cevaplandırılabilir. 

 • Anneler günü için annenize Burdur Bucak ürünleri 
 • Babalar günü için babanıza Bucak hediyelik seçenekleri 
 • Erkek veya kız kardeşleriniz için özel anı oluşturan hediye seçeneği olarak hediyelik Burdur Bucak eşyaları 
 • Arkadaşlarınızın özel günlerinde Burdur Bucak hediyelik eşya 
 • Tatil dönüşü anı oluşturmak veya işinizde kullanmak ve satışa sunmak için Hediyelik Burdur Bucak 
 • Burdur Bucak ürünlerine ilgi duyan kişilere hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize Burdur hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza Bucak hediyelik 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

Burdur Bucak Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Burdur bucak temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Burdur bucak temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 15 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Burdur Bucak Temalı Hediyelik Eşyalar  için Ücretsiz Kargo var mı?

Burdur bucak temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Burdur Bucak Temalı Hediyelik Eşyalar ın Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Burdur bucak temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Burdur Bucak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Burdur Bucak temalı hediyelik eşya çeşitleri Myros firması tarafından üretilmekte olup farklı il ve ilçe seçeneklerine yönelikte tasarlanmaktadır. Myros firması hediyelik eşya kapsamında çok geniş Pazar hacmi bulunan bir firmadır. Üretimden satışa kadar eleman kadrosunda kadın ve erkek personeller bulunur. Üretim alanında el işçiliği öne çıkan çalışma türleri olup tam manasıyla uzmanlıkla yapıldığını göstermektedir. Üretim bünyesindeki eleman sayısı genel olarak eşit oranda olup huzurlu ve verim alınacak çalışma ortamı sağlanmaktadır. Farklı tasarımların başarılı sonuç veriyor olması iş alanındaki uzmanlıklarını gösteren bir durum olup ürün tedarik sürecindeki hassasiyet göstermeleri ile ilgilidir.

Burdur Bucak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Burdur Bucak temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.