• Tümünü Temizle

Adana

için 44 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 10
Myros - Adana Temalı Myros Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Adana Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Adana Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Adana Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
73,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Adana Temalı Myros Bayrak Nazar Üçlü Anahtarlık
78,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Adana Temalı Myros Metal Büyük Sigara Tabakası 103x80x11 mm
349,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Adana Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
73,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Adana Temalı Myros Üçlü Salkım Anahtarlık 40x90 mm
82,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Adana Temalı Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
189,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Adana Temalı Myros Metal Bisiklet Açacak Magnet 100x65 mm
91,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Adana Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Adana Temalı Uv Baskılı Kapak Açacak Magnet 63x15 mm
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Adana Temalı Uv Baskılı Yuvarlak Anahtarlık 38x100 mm
39,90 TL
(0)
159,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Adana Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
229,00 TL
(0)
için 44 ürün görüntüleniyor.

Adana Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Seyahat edilen yerlerden o bölgeye özgü hediyelik eşyalar alınır. Bu hediyeler kimi zaman yakın çevreye ve arkadaşlara alınırken kimi zaman da kişiler kendilerine anı bırakmak için şehir temalı hediyelikleri satın alır. Şehir temalı hediyeliklerin tasarımına genellikle o bölge ya da şehrin öne çıkan özellikleri yansıtılır. Bu hediyelikler hem gidip görülen şehirleri yeniden anımsamaya yardımcı olur hem de ev dekorasyonunda kullanılarak yaşam alanlarını güzelleştirir. 

Ülkemizin en çok dikkat çeken şehirlerinden biri olan Adana ise kebabı ve şalgamı ile ünlüdür. İnsanlar Adana’ yı hatırlatacak bir hediyelik eşya ararken sıklıkla “adana hediyelik eşya ne alınır?” sorusunu sorarlar. Aslına bakılırsa Adana hediyelik eşya konusunda son derece gelişmiş bir şehirdir. Şehrin kendine has özelliklerinin yer verildiği hediyelik eşyalar Adana hediyelik eşya dükkanı ya da Adana hediyelik eşya toptancılarından satın alınabilir. 

Adana’ da hediyelik eşya satan yerler şehrin önemli turistik bölgelerine yayılmış durumdadır. Adana hediyelik eşya dükkanları farklı model ve tasarımlara sahip çeşitli hediyelik eşyaları tekli ya da toptan şekilde satmaktadır. Adana’ya özgü hediyelik eşya çeşitleri arasında en çok tercih edilen hediyelikler magnetlerdir. Üzerinde özgün desenlerin ve dizaynların kullanıldığı Adana temalı magnetlerin tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri fiyatlarının uygunluğudur. Magnetlerin yanı sıra baskılı bardak, anahtarlık, açacak ve kupa modelleri de büyük ilgi görmektedir. 

Adana temalı hediyelik eşyaları alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunur. Adana temalı hediyelikleri satın alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır; 

 • Adana'ya özgü hediyelik eşya alırken hediyeyi alınan kişi ile yakınlık seviyesine uygun hediyeler almaya dikkat edilmelidir. 
 • Hediye alınan kişinin zevkleri ve sevdiği renkler göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Ayrıca hediye alınan kişi ya da kişilerin bu hediyelikleri işlevsel olarak kullanıp kullanmayacağına da dikkat edilmelidir. 
 • Adana temalı hediyelik alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir diğeri ise hediyeliklerin fiyatıdır. 

Adana temalı hediyeliklerin satın alınma amacına göre toptan satış imkanı da bulunmaktadır. 

Adana Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nelerdir? 

Adana temalı hediyelik eşyaların birçok farklı alternatifi bulunur. Her kesimden insanın zevk ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte tasarlanan Adana temalı hediyelik eşyaların boyutları, tasarımları ve üretimde kullanılan malzemeleri değişiklik göstermektedir. Bu sayede ortaya her zevke ve her bütçeye hitap eden hediyelik eşya çeşitleri çıkmaktadır. 

Adana’ya özgü hediyelik eşyalar arasında bulunan magnetlerin dizaynları birbirinden farklıdır. Ağaç şeklindeki Adana temalı magnetlerin yanı sıra alışılmış magnet formundaki dikdörtgen magnet modelleri de bulunmaktadır. Ağaç şeklindeki magnetin üretiminde ahşap malzeme kullanılmıştır. Magnetin boyu 100 mm, yüksekliği 5 mm, eni 75 mm ve ağırlığı ise 22 gramdır. Dikdörtgen formundaki Adana temalı magnet ise epoksi malzemeden yapılmıştır. Eni 80 mm, boyu 55 mm ve ağırlığı 21 gramdır. Dekorlama sırasında dijital baskıdan yararlanarak magnetin üzerine Adana ile özdeşleşen şalgam ve kebap terimleri yazılmıştır. 

Adana temalı hediyelikler arasında dikkat çeken bir diğer model ise tasarımı için serigrafi tekniği kullanılan cam bardaktır. 486 gram ağırlığındaki Adana temalı cam bardak modelinin eni 80 mm, boyu 80 mm ve yüksekliği 120 mm’dir. Üretiminde cam malzeme kullanılan Adana temalı bardağın yüzeyine Adana’ nın simgeleri olan Taş Köprü ve Merkez Cami görseli eklenmiştir. 

Adana’ özgü hediyelik eşyalar, Adana hediyelik eşya mağazalarından alınabilir. Değişik ve eşsiz tasarımlara sahip hediyelik eşyaları satan Adana hediyelik eşya toptancıları şehrin hemen hemen bütün bölgelerinde kolaylıkla bulunabilir. 

Adana Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Adana temalı hediyelik eşyaların fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterse de magnetlerin fiyatı ortalama 10 TL ile 15 TL arasındadır. Adana temalı bardakların fiyatı ise 45 TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu fiyatlar farklı etkenlerin etkisi ile artış gösterebilmektedir. Adana toptan hediyelik çeşitleri toptan satış durumunda fiyatlar tekli alımlara göre daha uygun olmaktadır. 

Adana Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Adana temalı hediyelik ürünlerin fiyatları belirlenirken pek çok unsur hesaplamaya dahil edilmektedir. Üründe kullanılan malzeme, ürünün boyutu, tasarımı ve modeli gibi faktörler Adana temalı hediyelik eşyaların fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca Adana temalı hediyelik ürünlerin paketlenme maliyeti dahil tüm girdi maliyetleri fiyatlar üzerinde belirleyici olmaktadır. Adana toptan hediyelik eşya fiyatlarında ise alınan ürün adedi üzerinden hesaplama ve indirim yapılmaktadır. Adana Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Adana temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Adana temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Adana Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir? 

Adana temalı hediyelik eşya çeşitleri şunlardır; 

Adana Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır? 

Adana temalı hediyelik eşyalar ev stili oluştururken kullanılabilir. Örneğin Adana temalı ahşap magnet ve dikdörtgen magnet modelleri buzdolabının üzerini süsleyebilir. Bu magnetler buzdolabının daha hoş görünmesini sağlarken aynı zamanda baktıkça anılar ve keyifli zamanları hatırlatır. Adana temalı magnetler arkadaşların veya akrabaların evlerine ziyarete giderken küçük ve özel bir hediye olarak da tercih edilebilir. 

Adana temalı hediyelik çeşitleri arasında bulunan cam bardak ise mutfakta kullanmaya çok uygundur. Büyük boyutlu olduğundan dolayı su ve meyve suyu gibi içecekleri içerken tercih edilebilir. Ayrıca Adana temalı cam bardak şık bir dizayna sahip olduğundan dolayı evin farklı alanlarında dekoratif aksesuar olarak da kullanılabilir. Adana temalı cam bardağı Adana’yı görmek isteyen bir arkadaşınıza ya da sevdiğinize hediye edebilirsiniz. 

Adana Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir? 

Adana temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir; 

 • Anneye 
 • Babaya
 • Yakın arkadaşa
 • Sevgiliye 
 • İş arkadaşına
 • Akrabaya
 • Kardeşe Adana Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Adana temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Adana temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 14,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Adana Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Adana temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Adana Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Adana temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Adana Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir? 

Myros, Adana temalı hediyelik ürünlerin üretiminde çeşitli malzemelerden faydalanmaktadır. Cam, epoksi ve ahşap gibi malzemeler kullanılarak üretilen Adana temalı hediyeliklerin dekorlama aşamasında ise serigrafi, lazer kesim ve dijital baskı gibi tekniklerden yardım alınmaktadır. Ürün çeşitliliği açısından hediyelik eşyaların boyutlarında, enlerinde, yüksekliklerinde, ağırlıklarında ve tasarımlarında değişiklik yapılmaktadır. 

Adana Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir? 

Adana temalı ürünlere benzer diğer hediyelik temalar şunlardır; 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.