• Tümünü Temizle

Hatay

için 65 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Hatay Temalı Myros Yazı Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
109,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Hatay Temalı Myros Tırnak Makası 56x13x13 mm
73,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Hatay Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Hatay Temalı Myros Metal Üçlü Salkım Anahtarlık 40x90 mm
82,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Hatay Temalı Myros Beyaz Kapak Açacak Magnet 63x15 mm
64,90 TL
(0)
189,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Hatay Temalı Myros Metal Büyük Sigara Tabakası 103x80x11 mm
349,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Hatay Temalı Myros Metal Hatıra Kaşık 25x130 mm
139,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Hatay Temalı Myros Metal Tirbüşon
219,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Hatay Temalı Myros Metal Üçlü Kalp Anahtarlık 40x85 mm
82,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Hatay Temalı Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
189,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Hatay Temalı Myros Şişe Şekilli Tirbüşon Açacak 115x25x25 mm
109,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Hatay Temalı Myros Benzinli Çakmak
199,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Hatay Temalı Myros Bayrak Nazar Üçlü Anahtarlık
78,90 TL
(0)
için 65 ürün görüntüleniyor.

Hatay Temalı Hediyelik Eşya Ürünleri Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dünya üzerinde gezilip görülmesi ve tecrübe edilmesi gereken sayısız şehirler vardır. Her şehrin kendine özgü; doğası, tarihi, güzellikleri ve temaları mevcuttur. 

Türkiye’nin en gözde gezilip görülmesi gereken turistik yerlerden biri olan Hatay ilimiz, kendine has tarihi yerleri, doğal güzellikleri, otantik çarşıları ve mutfağı ile eşsiz bir şehirdir. Hatay ilinin, gezip görülmesi, tecrübe edilmesi kadar aynı zamanda paylaşılması ve anılarınızda daima canlılığını koruyabilmesi için Hatay temalı hediyelik eşya ürünleri de alabileceğiniz, güvenle ve huzurla sevdiklerinizi mutlu etmek için hediye edebileceğiniz görsel bir şölene ve kaliteye sahiptir. 

Hatay ili güzellikleri ile her zaman özlemle hatırlayabileceğiniz bir öneme sahip olması nedeniyle orayı size hatırlatacak hediyelik eşyalarda  hep göz önünde bulundurabileceğiniz türden olacaklardır. Hatay’dan ne alınır sorusunuz cevabında böylelikle bulmuş olacaksınız. Ayrıca Hatay’a özgü hediyelik eşyalar sevdiklerinize göstermeniz ve tavsiye etmeniz içinde önemlidir. Hatay, Antakya, İskenderun temalı hediyelik eşyaları paylaşarak mutluluğunuzu onlarlada paylaşmış olacaksanız ve onlarında mutlu olmasını sağlayacaksınız. 

Hatay temalı hediyelik eşya alırken hediyenin şehri ne kadar yansıttığı önemli olacaktır. Özellikle hatırlamak istediğiniz yerlerini ve görsel güzelliklerini içeren hediyeleri almak bu noktada önemlidir. Eğer mağazanızda sergilemek için satın almak istiyorsanız Hatay temalı hediyelik eşya ürünlerinin toptan alım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Hatay temalı hediyelik eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıda yer almaktadır:

 • Hangi amaçla alındığına öncelikle karar verilmelidir.
 • Hangi ortamda ve nasıl kullanılacağına karar verilmelidir.
 • Dekoratif amaç için mi kullanılacağına da karar verilmelidir.

Hatay Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Hatay temalı hediyelik eşya ürün özellikleri; şehri simgeleyen görsel fotoğraflardan oluşan, dijital baskı ve lazer kesim ile ahşap malzemeden imal edilmiştir. Hatay temalı hediyelik eşya ürünleri; 150 mm eninde, 30 mm boyunda, 5 mm yüksekliğinde, 16 gr. ağırlığında ölçülerden oluşmaktadır.

Hatay temalı hediyelik eşya ürün özellikleri bakımından, üzerinde yer alan görsel olarak şehrin önemli güzelliklerini barındıran şehir teması ile bu ürün istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz ya da hediye edebileceğiniz özelliklere sahiptir. Ayrıca istediğinize göre evinizin ve işyerinizin herhangi bir yerinde dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. 

Hatay Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Ne Kadardır?

Hatay temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatı Hatay ve Antakya yazılı olarak adet 11,25 tl’ ye satılmaktadır. Toptan satışta fiyatlar alınacak ürün sayısına göre belirlenmektedir. Toptan ürün alımlarında indirim uygulanmaktadır.

Hatay Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Hatay temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatı; tasarımın kalitesine göre, kullanılan malzemeye ve işçiliğine göre belirlenmektedir. Her ürün için ayrı ayrı tasarım, sarf malzeme ve işçilik değişiklik göstermektedir. Bu faktörler üzerinden fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Ayrıca bu ürünler çok çeşitlilik göstermektedir. İstenilen illere göre ürün çeşitliliği artmaktadır.

Hatay Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Hatay temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hatay temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hatay Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Hatay Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Hatay Temalı Hediyelik Eşya Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Hatay temalı hediyelik eşya ürünleri birçok farklı alanda kullanabilir ya da sergileyebilirsiniz. Dekoratif amaçlı olarak kullanabileceğiniz gibi kişisel ihtiyaçlarınız için, evinizde veya işyerlerinizde kullanabileceğiniz gibi, sevdiklerinize farklı farklı hediyeler sunmak ve onları mutlu etmek içinde kullanabilirsiniz. 

Hatay temalı hediyelik eşya ürünleri magazanızda sergilemek amacıyla da kullanabilirsiniz. Bu ürünler çok çeşitliliğe sahip olmasının yanında gerek kalite açıdan gerekse görsel açısında çok kişinin dikkatini çekecek nitelikleri içinde barındırmaktadır. 

Hatay temalı, fotoğraf baskılı ahşap magnet, Hatay temalı açacak, Hatay temalı anahtarlık, Hatay temalı bez çanta, Hatay temalı kupa çeşitleri ile kişisel ihtiyaçlarınıza göre kullanabileceğiniz ve aynı zamanda birçok alanda hediye etmek amaçlı olarak da değerlendirebileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Hatay’da hediyelik eşya dükkanlarından bu ürünleri alabilirsiniz, sevdiklerinizle bu hediyelik ürünleri tanıştırmak için Myros hediyelik eşya ürünler sitesini ziyaret etmelisiniz.

Hatay Temalı Hediyelik Eşya Ürünleri Kimlere Hediye Olarak Alınabilir?

Hatay temalı hediyelik eşya ürünlerini aşağıdaki kişilere hediye alabilirsiniz:

 • Öncelikli olarak aile bireylerinize, 
 • Sevgiliniz veya sizin için özel olan arkadaşlarınıza, 
 • Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınıza ve iş çevrenizdeki arkadaşlarınıza,
 • Magazanızda sergilemek içinde alabilirsiniz.

Hatay Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Hatay temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Hatay temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları  4 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hatay Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Hatay temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hatay Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Hatay temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hatay Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini MYROS Nasıl Üretmektedir?

MYROS'un içerisinde üretim, toptan ve perakende satış, ithalat, ihracat, faaliyetleri yer alan bir organizasyondur. MYROS'un ana hizmet alanı olarak dünya üzerinde seyahat edilebilen tüm seçkin turistik yerlerinde ve o yerlere özel, anı/hatıra eşyaları üreterek aynı zamanda en güzel görsel temalarla tasarımını yaparak ürünlerinin tedarik zincirini oluşturup, organizasyonunu yapmaktır.

Aynı zamanda hatıra/anı eşyalarını, kişiye özel hediyelik eşyaları ve çok fazla sayısı turistik yerlerin temaları ile oluşturulan hediyelik ürünleri özel dijital baskı kalitesi ile lazer kesim kullanılarak, istenilen ölçü ve ebatlarda özenle üretilerek satışa sunulmaktadır. 

Ayrıca firmamız son teknoloji baskı ürünleri kullanarak yüksek kalitede ve yerli üretim ile ürünlerini iyi ve kaliteli bir şekilde üretmektedir. Özel siparişlere cevap vererek ve kişiye özel ürünler üreterek de gelen talepleri başarı bir şekilde karşılamaktadır.

Myros kurumsal bir organizasyon olarak gerek üretim aşamasında kaliteli, sıfır hata ile ürünler üreterek ve gerek tedarik ve pazarlama aşamasında büyük özverili çalışmaları ile hediyelik eşya ürünlerini en iyi şekilde sizlere ulaştırmayı başarmaktadır.

Hatay Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşya Temaları Nelerdir? 

Hatay temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer Türkiye bölgelerine, ünlü il ve ilçelerine ait birçok temalı ürünler mevcuttur. Aşağıda örnekleri yer almaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.