myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Salda

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
755,00 TL
(0)
48,00 TL
⬇️ %29
34,00 TL
(0)
113,00 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

Salda Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Salda gölü, Türkiye’nin en temiz gölü olarak biliniyor. Beyaz kumlarla çevrili olan Salda gölü, turkuaz rengi ile görenleri büyülüyor. Çevresinde kendisine özgü endemik bitki ve hayvan türlerine ev sahipliği yapan Salda gölü, bu özellikleri sebebiyle pek çok insanı kendisine çekiyor. 

Salda gölüne özel ürünler, var olan bu doğal güzellikten, yanlarında bir anı taşımak isteyen kişiler için ideal özellik taşıyor. Salda gölü hediyelik eşya modelleri, kullanıcılara birçok alternatif sunuyor. Bu hediyelik eşya modelleri arasında, işlevsel kullanımları veya dekoratif özellikleri ile ön plana çıkan ürünler yer alıyor. 

Salda temalı hediyelik eşya alırken, ürünlerin özelliklerine dikkat etmek gerekiyor. Ürün özellikleri, hediyelik eşya modellerinin kullanımlarını doğrudan etkiliyor. Evlerde veya işyerlerinde aktif olarak kullanılabilen Salda gölü temalı hediyelik eşya modelleri, geniş kitlelere hitap ediyor. 

Salda gölü hediyelik modelleri tek tek satın alıma uygunluk gösteriyor. Salda gölü toptan hediyelik seçeneklerinden yararlanılarak, indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanılabiliyor. Toptan alımlar, ekonomik fiyat seçenekleri sayesinde işyeriniz için yapacağınız alışverişlerde fayda sağlayacaktır. Dünyada onlarca farklı modeli bulunan Salda gölü temalı hediyelik alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Hediye alınacak kişinin zevkleri göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Hediye alınacak kişilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Hediye, kullanım şekli değerlendirilerek satın alınmalıdır.
 • Kaç kişiye hediye alınacağına karar verildikten sonra, alışverişe başlanmalıdır.
 • Hediyenin, alınacağı ortama ne kadar uyum sağlayacağı değerlendirilmelidir. Salda Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Salda temalı hediyelik eşya ürünleri, farklı özellikler barındırıyor. Ürünlerin tasarımları, özellik açısından da farklılıklar görülmesine neden oluyor. 

Salda temalı UV baskılı kartonetli plastik magnet, Salda gölünün farklı görsellerini üzerinde barındırıyor. Plastik malzemeden üretilen magnet, dijital baskı yöntemi kullanılarak kişilere sunuluyor. Magnetler arkasında bulunan mıknatıslar, ürünlerin metal yüzeylere kolaylıkla yapışmasını sağlıyor. 

Salda temalı yuvarlak Pu ayna, özelleştirilebiliyor. 72 x 11 mm boyutlarındaki yuvarlak ayna üzerinde, Salda gölüne özel görseller yer alıyor. Boyutları sayesinde rahatlıkla taşınabilen yuvarlak ayna suni deri ve metal kullanılarak üretiliyor. 

Salda temalı çini resim tabak, el işçiliği ve dijital baskı yöntemleri kullanılarak üretiliyor. Çini ve epoksi malzemelerin yer aldığı Salda temalı çini resim tabak boyutları ise şu şekilde; 265 mm en, 265 mm boy, 35 mm yükseklik ve 774 gr ağırlık şeklinde. 

Salda Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Salda temalı hediyelik eşya modellerinin fiyatları en düşük 13,50 lira ve en yüksek ise 345 liraya ulaşıyor. Salda temalı hediyelik eşya fiyatları için ortalama olarak 179,25 lira denilebiliyor. Salda temalı UV baskılı kartonetli plastik magnet fiyatı 13,50 lira. Salda temalı yuvarlak Pu ayna fiyatı 66 lira. El işçiliği ile üretilen Salda temalı çini resim tabak fiyatı ise 345 lira. 

Salda Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Salda temalı hediyelik eşyaların fiyatlarında en büyük belirleyici rolü, ürünlerin el işçiliği ile üretilmiş olması oluşturuyor. El işçiliği ile üretilen ürünlerde, makine işçiliğine oranla daha fazla zaman ve efor sarf ediliyor. El işçiliği ile üretilen ürünler aynı zamanda aynı kalite ve formda olabilmesi için daha çok dikkat ve özen gerektiriyor. Ürün fiyatları belirlenirken, dikkat edilen bir diğer unsur ise, ürünlerin üretiminde kullanılan materyaller oluyor. Materyallerin değerlendirilmesinde, üretimde kullanılan miktar da, fiyatları doğrudan etkileyici rol oynuyor. Hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları belirlenirken, doğru kararlar verilebilmesi adına aynı anda birden çok dinamik göz önünde bulunduruluyor. Bu çalışma ideal fiyatlandırmayı da beraberinde getiriyor. 

Salda Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Salda temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Salda temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Salda Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Salda temalı hediyelik çeşitleri aşağıdadır;Salda Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Salda temalı hediyelik eşyaların kullanımları üründen ürüne değişiyor. Çünkü ürün tasarımları ve özellikleri, ürün kullanımını doğrudan etkiliyor. Salda temalı UV baskılı kartonetli plastik magnet, ev veya işyerinde kullanılabiliyor. Genellikle buzdolabı üzerinde değerlendirilen magnetler, metal panolar veya aspiratörler üzerinde de kullanılıyor.  Salda temalı UV baskılı kartonetli plastik magnet, buzdolabı gibi eşyaların daha renkli ve hoş görünmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda unutulmaması gereken notlar veya sevilen resimler magnet aracılığı ile yukarıda bahsi geçen eşyalar üzerine sabitlenebiliyor. 

Salda temalı yuvarlak Pu ayna, minimal tasarımı sayesinde, çanta veya kaban, ceket gibi ürünler içerisinde taşınabiliyor. Epoksi ve metalden üretilmiş olması, dayanıklı bir kullanım sunmasını sağlıyor. Dışarıda, aynaya bakmaya ihtiyaç duyulduğunda, Salda temalı yuvarlak Pu ayna kurtarıcı rolü oynayabiliyor. 

Salda temalı çini resim tabak, işyeri ve evlerde dekorasyon ürünü olarak kullanılabiliyor. Salda temalı çini resim tabak, kendisine özel üretilen standı sayesinde, dik bir formda serilenebiliyor. Salda temalı çini resim tabağı sergilemek için, sehpa, vitrin, rah, kitaplık gibi farklı eşyalar tercih edilebiliyor. 

Salda Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Salda temalı hediyelik eşyalar hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Kendinize, 
 • Arkadaşlarınıza,
 • Annenize, 
 • Babanıza,
 • Kardeş, abla veya abinize,
 • Salda gölüne gitmiş kişilere,
 • Salda gölüne ilgi duyan kişilere,
 • Yeni eve taşınan kişilere,
 • Akrabalarınıza,
 • Eşinize,
 • Sevgilinize.

Salda Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Salda temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Salda temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  4 TL -  115 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Salda Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Salda temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Salda Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Salda temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Salda Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Salda temalı hediyelik eşya modelleri farklı üretim şekilleri kullanılarak üretiliyor. Bazı modellerde dijital baskı yöntemi kullanılırken, bazı ürünler el işçiliği sonucu kullanıcılar ile buluşturuluyor. Bazı modellerde ise bu iki yöntemin aynı anda kullanıldığı görülüyor. Salda temalı hediyelik eşyalar üretilirken, ürün materyalleri, tasarımlara bağlı seçiliyor. Materyallerin, tasarımlar ile bir bütün oluşturması önem arz ediyor. Böylelikle, ürünlerin kullanım ömürleri uzatılırken, aynı zamanda dayanıklı ve işlevsel bir kullanım sunmaları sağlanıyor. El işçiliği ile üretilen ürünlerde, tecrübeli kişiler ile çalışılıyor. Üretim aşamaları özenle takip edilerek, kullanıcıların her zaman aynı kalite ve formda ürünler ile buluşması sağlanıyor. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen ürünler, farklı renk ve tasarımlar ile birleştirilerek, geniş kitlelerin beğenisi kazanılıyor. 

Salda Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Salda temalı ürünlere benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.