• Tümünü Temizle

Isparta

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Isparta Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Isparta Temalı C Serisi Resimli Ahşap Magnet 90x120 mm
39,90 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Isparta Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya seçenekleri genel bakımdan her insanın ilgisini çeken ürünlerdir. Özel günler beraberinde tercih edilen eşyalar seyahat dönüşlerinde sevdikleriniz için alıp değerlendireceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Isparta için özel tasarlanmış hediyelerde bu konuda örnek gösterilecek seçeneklerdir. Isparta hediyelik ne alınır sorgulamasına yönelik Isparta şehrine özel olarak ince el işçiliği ile tasarlanmış olan ahşap Magnet çeşitleri öne çıkmaktadır. 

Ahşap malzemenin kullanımı giderek yaygınlaşmak olup teknolojik ilerlemeler beraberinde daha çok öne çıkmaktadır. Baskı tekniği ile kalıp yapılmış olması malzeme şekline göre boyama yapılması ve el işçiliği ile sanatsal tasarımlara dönüşüp hediyelik eşya olarak satışa sunulması büyük etki oluşturmaktadır. Çoğu bakımdan ahşap kullanımı ev yapımından tutunda birçok sektörde, iş dalında ve üretimde kullanılan malzemelerin başında gelmektedir. İnsanlık tarihi kadar eski olan ahşaplar kaliteli cila, boyama ve yapım şekli ile dikkat çekmektedir. 

Hediyelik eşya konusunda değişik ve şehre özel ürünlerden satın almayı düşünenler için Isparta hediyelik eşya önerisinde ilk olarak magnetler gelmektedir. Çünkü Magnet, hediyelik eşya konusunda en önemli alternatiftir. Fiyatının uygun olması nedeniyle her il ve ilçe açısından çok satılan ürünler kategorisine girmektedir. Isparta hediyelik eşya seçenekleri bunlardan biridir. 

Hediye alacağınız kişinin kendisini özel hissedeceği ürünlerdir. Bunun beraberinde her yaştan insana hediye edilebilecek eşyalar olması nedeniyle Magnet ürünlerin giderek daha fazla talep gördüğü anlaşılmıştır. Myros firması tarafından satılan ahşap Magnet modellerinden dilediğinizi alıp sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz her zaman mümkündür. Ticari anlamda kar marjınızı yükseltmek için veya iş alanında beğeni toplayan reklamı yapabilmek için toptan Isparta hediyelik eşya almanız önerilmektedir. Aynı şekilde toptan Magnet çeşitleri de alabilmeniz mümkündür. 

Isparta temalı hediyelik eşya satın alırken beklenmeyen veya istenmedik sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanır. 

 • Hediye alınan kişinin sevdiği şeyler göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap edici olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturacak zararlı maddeler içermemesi 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması 
 • Isparta temalı hediyeliklerin ana temasındaki farklı figürlerin de incelenerek seçim yapılması 
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilen Isparta hediyelik eşyalar tercih edilmesiIsparta Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Isparta temalı hediyelik eşyaların genel özelliği ahşap malzeme kullanılmasıdır. Ahşap malzemenin üstün kalitede uygun baskılama tekniği kullanılarak tasarlanması, boyanması ve el işçiliği ile şehre özel 3D boyut yansımalar oluşturulması hediyelik eşyaların genel özelliğini öne çıkarmaktadır. Bunun beraberinde sanatsal tasarımların ön planda tutulması haricinde uzun süre deforme olmayan sağlıklı üretimler olduğu görülmektedir. 

Isparta Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Isparta temalı hediyelik eşyalar oldukça şık ve mükemmel görünümüyle rağbet gören ürünler arasında yer almaktadır. Isparta temalı hediyelik eşya fiyatları ortalama olarak 14,90TL fiyatında satılmaktadır. Sevdikleriniz için anlamlı ve beğeni toplayan Isparta temalı hediyelik eşya seçeneklerine yönelik net fiyat bilgisi verecek olduğumuzda Isparta temalı C serisi ahşap Magnet fiyatının 14,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Isparta Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Isparta temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatlarını belirleyici etkeni olarak öncelikle üretilen eşya çeşidi önemli role sahiptir. Üretilen eşyalarda kullanılan malzeme ahşap olması ve el işçiliği sanatının öne çıkması nedeniyle fiyatı etkileyen parametrelerin önemli role sahip olduğu görülmektedir. Özellikle 3 boyutlu Magnet türlerinde yapılan sanatsal tasarım şekli ve kalıp oluşturulması da fiyatını etkilemektedir.  Fiyatını etkileyen en önemli konulardan biri ise Isparta temalı hediyelik eşya çeşitlerinin ürün boyutudur. Ürün boyutu ve ölçüleri büyüdükçe kullanılan malzeme de çoğalmaktadır. Kullanılan malzeme çoğaldıkça da ürün fiyatı direkt olarak etkilenmektedir. 

Isparta Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Isparta temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Isparta temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Isparta Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Isparta temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere göre şekilleniyor olup ihtiyaçlarınız beraberinde farklılaşmaktadır. Hediyelik eşya çeşitleri ise aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Isparta Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Isparta temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin olarak birçok cevap vermek mümkündür. Kendiniz için veya sevdikleriniz için satın alabileceğiniz hediyelik eşya seçeneği konusunda değerlendirilen alternatif seçeneklerdir. Bunun haricinde Isparta temalı hediyelik eşyaları katılım gerektiren davetlerde katılımcılara dağıtma amaçlı, ticari alanda yüksek kar marjı oluşturmak içinde kullanabilirsiniz. 

Isparta Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Isparta temalı hediyelik eşyalar kime alınabilir sorgulamasına yönelik aşağıdaki liste ile cevap verilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize Isparta Magnet 
 • Babalar günü için babanıza Isparta hediyelik 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için özel günlerinde kullanması için Isparta hediyelik eşya 
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet veya doğum günü gibi özel günlerinde hediyelik Isparta 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize hediye Isparta eşya seçenekleri 
 • Isparta temalı hediyelik eşya tasarımlara ilgi duyan kişilere Isparta temalı hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize toptan Isparta Magnet 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza Isparta hediyelik eşya 

  Isparta Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Isparta temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Isparta temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Isparta Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Isparta temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Isparta Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Isparta temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Isparta Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

  Isparta temalı hediyelik eşyalar Myros firması tarafından üretilmektedir. Genel bakımdan çok geniş Pazar hacmine sahip olan firma üretim bünyesinde kaliteli malzeme kullanımına dikkat etmektedir. Bunun beraberinde el işçiliğine oldukça önem veren çalışmaları öne çıkaran firma baskılama tekniği ve diğer tüm uygulamalarda da kaliteye ve doğru üretim şekline önem vermektedir. Üretim bünyesinde eşitlikten yana olan firmada kadın ve erkek personel sayısı eşit seviyededir. 

  Özgün çalışmalara önem veren firmanın Isparta temalı hediyelik eşya kapsamında öne çıkardığı eşya seçenekleri oldukça farklı olup uygun fiyatlı satışa sunduğu ürünler olduğu bilinmektedir. Kaliteyi, özgünlüğü ve disiplinli çalışma planını önemsemiş olan firma bünyesinde ticari faaliyetlerin devam ettirilmesi açısından toptan hediyelik eşya satışları da çok fazladır. 

  Isparta Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Isparta temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.