myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Marmara Bölgesi

için 655 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 cm
34,50 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan İstanbul Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
+ 17
Myros - Toptan İstanbul Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 14
Myros - Toptan İstanbul Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Metal Klasik Açacak Magnet 90x45 mm
99,00 TL
(0)
+ 32
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Kartonetli Magnet
40,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan İstanbul Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Metal Üçlü Salkım Anahtarlık 40x90 mm
90,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Baskılı Rakı Bardağı
94,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İstanbul Temalı Baskılı Porselen İkili Kahve Takımı
500,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan İstanbul Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
248,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan İstanbul Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
34,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan İstanbul Temalı Baskılı Shot Bardak 45x70 mm
69,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Yazı Ahşap Magnet
27,50 TL
(0)
için 655 ürün görüntüleniyor.

Marmara Bölgesi Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gezen, seyahat eden bireylerin gittikleri şehirden, yöreden hem kendilerine hem de sevdiklerine gittikleri yere özgü hediyeler alması o gezinin olmazsa olmazlarından biridir. Marmara Bölgesi güzel ülkemizin en hareketli ve de ticari olarak da en yoğun bölgesidir. Ülkemizin diğer tüm şehirlerinde aradığınız her şey aslına bakılırsa Marmara bölgesinde vardır. Bu yüzdendir ki önemli kılar. Marmara Bölgesinden aslına bakarsanız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ürünler mevcuttur. Doğal, el yapımı yağlardan çakılara kadar, hem eşya hem de yiyecek olarak istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

Peki Marmara bölgesi neyi meşhur? Genel olarak zeytin, zeytinyağı, ayçiçek, deniz ürünleri, termal suları meşhurdur. Biraz özelleştirecek ve hem de Marmara’da gezilecek yerler diyecek olursak Marmara Bölgesinin gözdesi İstanbul turistik ve tarihi yerleri, Bursa İskender kebabı, Edirne ciğerini söyleyebiliriz.

Marmara Bölgesinden hediyelik eşyalar alırken aslında yöresel ürünler söz konusu iken o yöreye hem maddi hem de manevi katkıda bulunmuş olunuyor. Özellikle el yapımı olan ürünlerde talep arttıkça o ürünün de zamanla yok olma süresi de uzamış oluyor. O yöreye ait el işleri o yörenin özü, tarihi yayılmış, kaybolmamış olur.

Gidip görülen yerlerin anısı niyetinde bir ürün alıp hatırasını saklamak çok hoştur. Hem cebe uygun hem de işlevsel olan eşyalar daha çok tercih edilmektedir. Geniş sıkılaya sahip olup toptan satılıp uygun olan ürünler var. Marmara toptan hediyelik eşya örnekleri; magnetler, kupalar, resimli tabaklar, anahtarlıklar, ahşap kartpostallar gibi ürünler.  

Marmara Bölgesinden hediyelik eşya alınırken dikkat edilmesi gerekenler,

Kime alındığı ve o bireyin ilgi alanı önemli bir husustur.

 • Ürünün kalitesi
 • Ürünün kullanım alanı
 • Ürünün fiyatlandırılması 

Marmara Bölgesi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Marmara Bölgesi hediyelik eşyaların özellikleri eşyadan eşyaya değişmektedir. Mesela Çanakkale hediyelik olarak Bayramiç halıları, uzun sürelerdir halı dokumacılığı yapılması desen ve kompozisyon özellikleri açısından ayrı bir kimliği vardır. Marmara Bölgesi temalı hediyelik eşya modelleri bardağından tabağı, magnetlerine kadar her bütçeye uygun ürünler bulunur. El yapımı ve doğal olmaları genel özellikleri arasında sayabiliriz.

 

Marmara Bölgesi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Marmara hediyelik eşya fiyatları  herkesin cebine uygun hediyelik eşyalar bulunabilmektedir. Tercih edeceğiniz hediyelik Marmara göre değişmekte olup 12 liraya da bir eşya alabilirsiniz ortalama olarak 12 ila 900 lira arasında diyebiliriz.

Marmara Bölgesi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyat aralıkları üründen ürüne değiştiği gibi kalitesi, boyutu, el işçiliği, yöresine göre ve mevsimine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Mesela Balıkesir’de 90 liraya soğuk sıkma zeytinyağı alabilirsiniz. Ortalama fiyat verecek olursak da 90 ila 500 lira arasındadır. 

Marmara Bölgesi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Marmara temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marmara temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marmara Bölgesi Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir? 

Marmara bölgesi temalı hediyelik eşya çeşitleri şunlardır:

Marmara Bölgesi Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Peki aldığınız hediye Marmara eşyalarını nasıl ve nerelerde kullanacaksınız. Mesela Balıkesir'den aldığınız iğne oyalarını masa, dolap örtülerinde, başörtülerinde, mutfak havlularında ve benzeri yerlerde kullanılabilmektedir. El dokuması halılar hem yerde hem de duvarlarınıza asarak odanıza renk katabilirsiniz. Resimli tabaklardan alıp hem günlük yaşantınızda kullanabilir hem de süs olarak da tercih edebilirsiniz.  Kullanılacak alanlar bireylerin kendi zevklerine göre şekil ve yer değiştirebilir.

Marmara Bölgesi Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kimlere alabileceğiniz aşağıda bulunmaktadır;

 • Aile bireylerine
 • Sevgili veya flörte
 • Dosta
 • Kendinize
 • İş arkadaşlarına

Marmara Bölgesi Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Marmara temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Marmara temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 265 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Marmara Bölgesi Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Marmara temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Marmara Bölgesi Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Marmara temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Marmara Bölgesi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, Marmara bölgesi temalı ürünleri o görülen ikonik yerlerin hatıralarını kaliteli ve toptan uygun fiyatlı olacak şekilde güvenli ve de özenli bir şekilde üretip hazırlamaktadır. 

Marmara Bölgesi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Marmara bölgesi temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer hediyelik eşyalar şunlardır:

 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.