• Tümünü Temizle

Doğu Anadolu

için 39 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Kars Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Van Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Van Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
73,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Van Temalı Uv Baskılı Kalp Şekilli Magnet 86x62 mm
39,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Van Temalı Myros Metal Dümen Çan 44x92 mm
189,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Van Temalı Myros Metal Hatıra Kaşık 25x130 mm
139,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Van Temalı Myros Metal Klasik Açacak Magnet 90x45 mm
91,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Van Temalı Myros Metal Damla Açacak Magnet 95x42 mm
91,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Van Temalı Myros Metal Kedi Açacak Magnet 97x48 mm
91,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Van Temalı Myros Metal Kalp Açacak Magnet 85x76 mm
91,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Van Temalı Myros Metal Balık Açacak Magnet 120x43 mm
91,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Van Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 cm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Van Temalı Myros Panaromik Magnet 120x50 mm
42,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Van Temalı Myros Bayrak Nazar Üçlü Anahtarlık
78,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Van Temalı Uv Baskılı Kapak Açacak Magnet 63x15 mm
39,90 TL
(0)
için 39 ürün görüntüleniyor.

Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yerel kültüründen en fazla etkileneceğiniz, şehrin her taşına işlenmiş tarih dokusu ile büyüleneceğiniz yörelerin başında Doğu Anadolu bölgesi gelmektedir. Git gide daha da popülerleşen hem yurt içinden hem de yurt dışından çok sayıda turist ağırlayan Doğu Anadolu; kültürü, yemekleri, insanları ve tarihi ile dünya listelerinde yer almaktadır.

Doğu Anadolu illeri Ağrı, Ardahan, Bitlis, Bingöl, Elâzığ, Erzincan, Erzurum, Hakkâri, Iğdır, Kars, Muş, Tunceli ve Van olarak sıralanır. Hangi yöreye giderseniz gidin attığınız ilk adımda bambaşka duygular hissedeceğiniz, gezerken eksik bir yer kalmasın diye düşüneceğiniz bu destinasyonda, sizi sınırsız aktiviteler beklemektedir. Öylesine güzel mimari yapıları ve yemekleri arasında kendinizi tazelenmiş hissedeceksiniz. Ticaret yolları üzerinde yer alan Doğu Anadolu, birçok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı oldukça çeşitli kültüre sahiptir. Durum böyle olunca dünya üzerinden birçok turist bu yaşam kentlerini tanımak ve tarihin tozlu sayfalarını aralayıp keşfetmek için Doğu Anadolu turu yapmaktadır. Kışları sert, yazları sıcak geçen bu bölgede spor turizmi de oldukça geniştir. Güzel ülkemizin her bir köşesi gezmeye ve görmeye değer harikalar barındırmaktadır.  Gittiğiniz her yerde doğa harikalarından biri olan şelale bulabilirsiniz. Doğu Anadolu’ya geldiğinize, gezdiğiniz her şehirden hediyelik eşyalar bulabilir, kent çarşılarında ve pazarlarında başka bir dünyaya keşfe çıkabilir, daha önce görülmemiş el yapımı ürünleri inceleyebilir ve bunun yanında ismini dahi duymadığınız yöreye özel lezzetlerinden deneyimleyebilirsiniz. Doğu Anadolu bölgesinden ne alır diye düşünmeden hediyelik eşya cennetinde kaybolmak için kendinizi hazırlayabilirsiniz. Doğu Anadolu, hediyelik eşya yönünden renkli seçeneklere sahiptir. Her şehirden sevdiklerinize bir hatıra götürmek istediğinizde tatilinizin büyük çoğunluğu semt pazarlarında geçecektir. Çarşıyı ve pazarları uzun uzadıya gezerek vakit kaybetmek yerine tatilinize keyifli bir adım oluşturmak adına Myros’tan Doğu Anadolu bölgesine özgü yerel eşyaları inceleyebilirsiniz. Doğu Anadolu özel yaşam alanlarınıza hava katmak ve sevdiklerinizi mutlu etmek isteyen bireyler için eşi benzeri olmayan hediyelik ürünlere sahiptir. Hem kendinize hem de sevdiklerinize Doğu Anadolu hediyelik aksesuar almak isteyenler için birim olarak çeşitli desenlere sahip hediyelik eşya ürünlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda toptan Doğu Anadolu hediyelik eşya almak isteyenler için Myros tarafından sunulan özel indirim sayesinde sevdiğiniz tüm ürünlere uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Toptan hediyelik eşya alışverişlerinde etiket fiyatı üzerinden yapılan indirim sayesinde bütçe dostu alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Hediyelik Doğu Anadolu bölgesine ait ürünler oldukça spesifik zevke hitap etmektedir.
 • Şehir temalı hediyelik eşyalar özel hatıralar içerdiği için oldukça kıymetli ve eşsiz ürünlerdir.
 • Hediyelik eşyalar tamamen hediye alacağınız bireye özeldir. Bu nedenle karşı tarafın kullanacağı alana, zevklerine ve yaşam stiline uygun ürünler seçmeye özen göstermelisiniz.
 • Bazı ürünler kırılmaya müsaittir. Bu nedenle korunaklı yerlerde muhafaza etmeniz gerekebilir.
 • Toptan hediyelik Doğu Anadolu ürünleri ile bütçe dostu alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. 

Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Doğu Anadolu hem Türkiye’den hem de dünyadan her yıl binlerce ziyaretçi ağırlayan özel bir bölgedir. Ülkenin uç noktalarında bulunması nedeniyle kültürel yönden çok fazla etkilenmiştir. Bu nedenle diğer medeniyetler ile kültürel etkileşimden dolayı kültür çeşitliliği oluşmuştur. Günümüzde hala geleneklerini devam ettiren ve tarihten gelen kültürü koruyan Doğu Anadolu, geldiği noktada birçok temsili hediyelik eşyası da bulunmaktadır. 

Doğu Anadolu hediyelik eşyalar özel üretimdir. Her yerde kolaylıkla bulacağınız ürünler olmadığı için kendi türünde oldukça kıymetli ve eşsiz parçalardır. Web sitemizde hazır tasarımları bulabileceğiniz gibi aynı zamanda özelleştirme yaparak kişiye özel tasarım da hazırlayabilirsiniz. Doğu Anadolu’da çektiğiniz bir fotoğrafı magnet ürünlerine bastırabilir ya da sevgiliniz / eşiniz ile birlikte çift hediyelere yönelebilirsiniz. Kimyasal maddeler içermeyen ürünlerin tamamı el yapımıdır. El yapımı ürünlerde birebir çalışma sergilenir ve hiçbir ürün diğer ürünle makine üretimi gibi eşdeğer olmaz. Bu nedenle alacağınız her ürün dünyada bir adet bulunacak ve sadece sizin hayatınızda olacaktır. 

Ürünlerin tüm özellikleri kendi öznel olmakla birlikte ebatlar ve kullanılan malzemeler benzer özellikler taşıyabilir. Ürünlerin ortalama ebatları; en 20 mm - 100 mm, boy 15 mm - 300 mm, yükseklik 3 mm - 30 mm ve ağırlık 5 gr. - 1000 gr. arasında olabilir. 

Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Doğu Anadolu temalı hediyelik eşya ürünlerinin ortalama fiyat aralıkları 14 TL - 100 TL arasındadır. 

Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Doğu Anadolu temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatlarını belirleyen birkaç unsur vardır. Bunlar; ürünün malzeme yapısı, el işçiliği veya makine üretimi, tasarımları, detayları, boyutları ve ürünlerin çeşitliliğidir.  Hediyelik Doğu Anadolu temalı ürün alışverişi yapmak isteyen bireyler için Myros tarafından alternatifli alışveriş seçeneği mevcuttur. Tekli alımlarda etiket fiyatı geçerliyken toptan hediyelik eşya alışverişlerinde özel indirim uygulanmaktadır. 

Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Doğu anadolu bölgesi temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Doğu anadolu bölgesi temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Doğu Anadolu temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Şehir temalı hediyelik eşyalar özel ürünler olmasına rağmen her ortama adapte olabilecek tasarımlara sahiptir. Magnetlerinizi özel yaşam alanlarınızda, ofisinizde ya da metal panosunda küçük bir tablo gibi sergileyebilirsiniz. Magnetlerin arkasında bulunan küçük mıknatıs sayesinde tüm metal yüzeylere rahatlıkla tutunabilir ve herhangi bir şekilde kayma yapmaz. 

Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Doğu Anadolu temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Aileye / tanıdıklara, 
 • Seyahat dönüşü sevgilinize / eşinize, 
 • İş arkadaşlarınıza,
 • Doğu Anadolu’ya gitmek isteyip daha seyahat etmemiş tanıdıklarınıza, 
 • Magnet koleksiyonu yapanlara, 
 • Şehir temalı hediyelik eşyalardan hoşlananlara,
 • Kendi özel yaşam alanlarınıza, 
 • Sevdiklerinize ev hediyesi,
 • Doğu Anadolu yöresinde doğup büyüyen tanıdıklarınızaDoğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Doğu anadolu bölgesi temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Doğu anadolu bölgesi temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Doğu anadolu bölgesi temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Doğu anadolu bölgesi temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Doğu Anadolu hediyelik eşyaların tümü el yapımıdır. Farklı malzeme seçeneklerini bir araya getiren Myros, ürün tipine göre en uygun malzemeyi seçerek üretime başlar. Ardından tasarım ekibi tarafından yöneltilen taslak tasarımlar ustalarımıza iletilir ve malzeme üzerinden işlemler başlar. Genel olarak polyester, cam, ahşap, seramik ve tekstil ürünleri kullanan Myros en uygun tasarımı en doğru malzeme işler. Eklenmesi gereken farklı malzemeden oluşan bir detay var ise eklenir ve kalite kontrol ekibine gönderilir. Tüm ürünler en ince ayrıntısına kadar kontrol edilir. Ürünlerde herhangi çatlama, kırık, leke vb. hasarlar yok ise paketlenerek siz değerli müşterilerimize iletilir. 

Doğu Anadolu Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Doğu Anadolu temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda belirtilmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.