myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Ege Bölgesi

için 1454 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
57,50 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Saklıkent Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
45,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Fethiye Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
45,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Fethiye Temalı Myros Küçük Şeffaf Mum
100,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Ölüdeniz Temalı Myros Küçük Şeffaf Mum
100,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Fethiye Temalı Myros Yazı Ahşap Magnet
27,50 TL
(0)
69,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Fethiye Temalı Myros Metal Çapa Açacak Magnet 105x72 mm
99,00 TL
(0)
için 1454 ürün görüntüleniyor.

Ege Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ege bölgesi ülkemizin yedi coğrafi bölgesinden bir tanesidir. Ülkemizin birçok güzelliğini barındıran Ege bölgesi ismini Ege denizinden almaktadır. İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak illerini sınırları içerisinde bulundurmaktadır. Ege bölgesinde bu illerden herhangi birisine gittiğinizde bu şehirlerden magnetler alarak buzdolabınıza yerleştirdiğinizde buralarda gezdiğiniz güzel yerleri anımsayabilirsiniz. Hatıralarınızı taze tutmanızı sağlayabilirsiniz. Buralardan yine ege temalı hediyelik olarak bardak, çini, anahtarlık, bez çanta gibi birçok kullanışlı ürün alabilirsiniz.

Ege temalı hediyelik eşya ürünleri, ülkemizin güzel kısımlarının hatıralarını, güzelliklerini evimizin bir köşesinde bulundurabilmemiz için gereklidir. Örneğin, İzmir hediyelik eşya olarak saat kulesinin bir anahtarlıkta bulunması orayı her zaman anımsamanızı sağlayabilir. Dahası anahtarlığınızı görenlerin İzmir ile ilgili sorular sormasını ve İzmir hakkında muhabbet etmenizi sağlar. Aydın hediyelik eşya olarak alabileceğiniz Kuşadası temalı bardak almanız, o bardaktan içtiğiniz çay – kahve gibi içeceklerle beraber orada yaşadığınız anıları hissetmenize olanak verir. Hem de Ege’den bir parçayı evinizde bulundurmuş olursunuz.

Peki Ege Bölgesi hediyelik eşyaları sadece kendi evimiz için mi alırız? Cevap elbette ki hayır. Arkadaşlarımız, ailemiz, dostlarımız, sevdiklerimiz için de bu bölgelerden hediyeler alabilir, onların gezmek isteyip de gidemediği yerleri evlerinin bir köşesinde bulundurmasına yardımcı olabilirsiniz ve tabi gördüklerinde sizi de anımsamalarına. Bu şehirlerden toptan hediyelik eşya almanız da mümkün olmaktadır. Böylelikle bir kişiye değil birçok kişiye hediye Ege temalı ürünler alabilirsiniz.

Ege bölgesinde, ege temalı hediyelik olarak İzmir hediyelik eşya, Aydın hediyelik eşya, Denizli hediyelik eşya, Bodrum hediyelik eşya, Marmaris hediyelik eşya, Kütahya hediyelik eşya ve Uşak hediyelik eşya ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz. Güzel Ege’mizin güzel hediyelikleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ege bölgesi hediyelik eşyaları arasında cüzdandan anahtarlığa, bardaktan sigara tablasına, aynadan saate birçok ürün bulabilirsiniz. Bu ürün çeşitliliği ihtiyacınıza uygun olanı almanıza olanak sağlamaktadır.

Ege temalı hediyelik eşya satın alırken dikkat etmeniz gereken şeyler bulunmaktadır. Hediye olarak alacağınız ürünleri özenle seçmelisiniz. Ege temalı hediyelik eşyalar alırken dikkat etmeniz gereken şeyler aşağıdadır:

 • Öncelikle kullanım için mi yoksa dekor için mi ürün almak istediğinize karar vermelisiniz. Kullanım amacınıza uygun bir ürün almak istiyorsanız o kategoride bir araştırma yaparak hem kullanışlı hem dekoratif ürün almanız daha klas olacaktır. Tek kaygınız dekorsa bunda zaten bir problem yaşamazsınız çünkü her ürün eşsiz bir dekor oluşturacaktır.
 • Alacağınız ürünün kalitesine dikkat etmelisiniz.
 • Alacağınız ürünü kendi kullanımınız için almıyorsanız alacağınız kişiye hitap ettiğinden emin olmanız gerekir.
 • Tabi hangi ili anımsamak, anımsatmak istediğinize de karar vermelisiniz. Bize kalırsa her ilin anımsanması gereken yerleri bulunduğundan her ilden bir hatıra almanız daha güzel olacaktır.

Ege Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ege temalı hediyelik eşya modelleri birçok çeşit barındırmaktadır. Ayna, tabak, magnet, cüzdan, saat, açacak, araba süsü ve benzeri birçok çeşit bulunduran hediyelik eşyaların farklı renk ve boyut seçenekleri de bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde küçücük bir anahtarlık üzerinde veya bir havluya elinizi silecekken havlu üzerinde bir tarihi, bir şehri, bir anınızı hatırlayabilirsiniz. Hatırlamaktan öte bir başkasının da hatırlamasına vesile olabilirsiniz. Bu ürünleri sadece hatırlamak için değil kullanmak için de kullanabilirsiniz. Dekorunun yanında kullanışlılığı da bulunan bu ürünleri almamak için hiçbir sebep bulamayız.

Ege Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ege Temalı Hediyelik Eşya ürünleri 19.90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ortalama fiyatları 300 – 500 TL dolaylarında olup en çok 795 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Ege Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ege temalı hediyelik eşyaların fiyatları ürünlere harcanan emeğe, ürünlerin yapımında kullanılan malzemenin kalitesine, görünümüne, sağlamlığına göre belirlenmektedir.

Ege Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ege temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ege temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ege Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Saat, anahtarlık, cüzdan, açacak, el havlusu, çini, fotoğraf çerçevesi, çay bardağı ve benzeri birçok çeşidi bulunmaktadır. Ege Bölgesine ait hediyelik eşyalar aşağıda listelenmektedir:

Ege Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Ege temalı hediyelik eşyalar, kullanım amaçlarına göre yerleştirilebilir. Magnetler buzdolabı üzerinde dekoratif amaçla kullanılmaktadır. Bardaklar tabi ki bir şeyler içilirken sunum ve görsellik amaçlı kullanılabilmektedir. Saatler dekoratif amaçlarla kullanılırken, açacaklar içecek açmak amacıyla kullanılabilmektedir. Çiniler evinizin duvarlarında dekor olarak yer bulmaktadır ve evinize güzel bir hava katmaktadır. El havluları hem banyonuza bir görsel şölen katmakta hem de ellerinizi kurulamanıza olanak sağlamaktadır. Tüm bu kullanımlarının yanı sıra Ege esintisini evinizde hissetmenize olanak sağlamaktadır.

Ege Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Peştemaller şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Kişisel kullanım amaçlı
 • Anne veya babaya hediye olarak
 • Arkadaş
 • Akraba
 • Sizi anımsamasını istediğiniz kişiler

Ege Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Ege temalı hediyelik eşya ürünleri, Myros özel atölyelerinde çalışma alanının hijyenine ve iş güveliğine önem verilerek üretilmektedir. Özenle üretilen ege temalı hediyeliklerin üretiminde kaliteli ve zararsız malzemeler kullanılmasına özen gösterilmektedir.

Ege Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ege temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ege temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 265 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ege Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ege temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ege Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ege temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ege Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ege temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.