• Tümünü Temizle

Kütahya

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
39,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Kütahya Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kütahya çini desenli hediyelik ürünleriyle ön plana çıkan bir şehrimiz. Şehrin tarihi ve kültürel dokusunu görmek isteyen birçok kişi Kütahya’ya ziyaret gerçekleştiriyor. Mükemmel ziyaretin ardından şehre ait bir anı satın almak isteyen kişilerin ilk aklına  Kütahya nın neyi meşhur hediyelik sorusu. Kütahya’dan alınabilecek hediyelikler arasında anahtarlık, açacak, kupa ya da kase gibi seçenekler bulunur. Tüm bu hediyelik ürün seçenekleri Kütahya’ya özel olarak tasarlanmaktadır. Kütahya çini hediyelik dışında alternatif arayanlar için alternatif hediye seçenekleri vardır. Kütahya temalı hediyelik almak isteyen kişiler kendisi için ya da işletmesi için  toptan satın alabilir. Dünyanın her yerinde sayısız hediyelik çeşidi bulunur. İllere göre özelleştirilen hediyeler insanların oldukça dikkatini çeker. Kütahya temalı hediyelik eşyaları satın alırken şunlara dikkat edilmesi gerekir;

 • Hediyenin kime hangi amaçla satın alındığına dikkat edilmelidir.
 • Üzerinde dijital baskı bulunan hediyelik ürünlerin baskı kalitesi kontrol edilmelidir.
 • Magnet modellerinde mıknatısın magnet büyüklüğüne uygun ve kaliteli olup olmadığı incelenmelidir.

Kütahya Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kütahya  hediyelik eşya her ihtiyaca ve zevke uygun olacak çeşitlilikte tasarlanmaktadır. Kütahya hediyelik özellikleri ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Magnet modelleri Kütahya yazısı kullanılarak tasarlanmaktadır. Ahşap lazer kesim kullanılarak şekil verilir. Ardından magnet üzerine Kütahya’ya ait olan görseller dijital baskı kullanılarak yerleştirilmektedir. Anahtarlık modelleri metal döküm tekniğiyle tasarlanmaktadır. Şehre özel olarak tasarlanan anahtarlık modellerinin her zevke uygun olan şekil ve modelleri bulunur. 

Kütahya çini hediyelik eşya arasında çini temalı küllük bulunur. Çini desenine sahip küllük içerisinde Kütahya yazısı yer alır. Küllüğü her tarza uygun olan renk ve deseni bulunur. Çini desenine sahip küllük modelleri tamamen el işçiliği kullanılarak tasarlanır. Açacak modelleri metal ya da ahşaba istenilen şeklin verilmesiyle üretilir. Açacağın üzerine dijital baskı kullanılarak Kütahya’ya ait olan görsel ve özel tasarımlar yerleştir.

Kütahya Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kütahya temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları 13 TL ile 40 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan hediyelik eşya bulunmaktadır.

Kütahya Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kütahya hediyelik eşya ürünleri fiyatlarının belirlenmesinde ürünlerde kullanılan malzeme ve işçilik maliyetleri gelmektedir. Kütahya’ya özel olarak üretilen çok sayıda hediyelik ürün alternatifi bulunur. Açacak modelleri dijital baskı kullanılarak tasarlanır. Hızlı üretilebilen açacakların fiyatları diğer hediyelik ürünlere oranla daha makul olabilir. Kütahya hediyelik çini hediyelik ürünler tamamen el işçiliği kullanılarak üretilmektedir. Teker teker üretilen ürünlerin işçilik maliyetleri diğer ürünlere oranla daha yüksektir. Bu nedenle çini desenli hediyelik ürünlerin fiyatları diğerlerine oranla daha yüksek olabilir. Hediyelik ürünlerinin fiyatlarının belirlenmesinde üretim süresi, işçilik maliyeti ve kullanılan hammadde bir arada değerlendirilmektedir.

Kütahya Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kütahya temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kütahya temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kütahya Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Kütahya temalı hediyelik çeşitleri şunlardır;

Kütahya Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Kütahya seramik hediyelik eşyalar üretim amaçlarına uygun olarak kullanılır. Açacak modelleri gazoz ve soda gibi içeceklerin kapağının açılması amacıyla kullanılır. Kütahya temalı magnet buzdolabı ve ankastre gibi metal yüzeylerde sergilenmek amacıyla tercih edilmektedir. Kütahya temasına sahip anahtarlık modelleri anahtara takılarak kullanılır. Bu sayede anahtarın kaybolması önlenir aynı zamanda daha rahat bulunmasını sağlar. Kütahya temalı çini küllük masa ve sehpa gibi eşyaların üzerinde dekoratif amaçlı kullanılabilir. Sigara kullanan kişiler içinse sigara külünün etrafa dökülmesini engelleyen işlevsel bir üründür.

Kütahya Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kütahya temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Sevgiliye doğum günü hediyesi
 • Sevgiliye ev hediyesi
 • Arkadaşa doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa ev hediyesi
 • Komşuya ev hediyesi
 • Kardeşe doğum günü hediyesi
 • Kardeşe ev hediyesi

Kütahya Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kütahya temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kütahya temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kütahya Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kütahya temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kütahya Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kütahya temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kütahya Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Kütahya seramik hediyelik eşyalar Kütahya özelliklerine uygun olacak şekilde üretilmektedir. Anı olarak tercih edilen hediyeli ürünler uzun yıllar kullanım amacıyla tercih edilir. Myros tüm hediyelik ürünlerde kaliteli malzeme tercih eder. Bu nedenle ürünler uzun yıllar kullanım için uygundur. El işçiliğiyle çok sayıda ürettiği ürünlerin her biri aynı kaliyete sahiptir. Yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlara kullanıcıya sunar.

Kütahya Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Kütahya temalı ürünlere benzer diğer hediyelik temalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.