myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Marmaris

için 198 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 10
Myros - Toptan Marmaris Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
175,00 TL
(0)
+ 18
Myros - Toptan Marmaris Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Marmaris Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Marmaris Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 21
Myros - Toptan Marmaris Temalı Şeffaf Polyester Magnet
37,50 TL
(0)
+ 16
Myros - Toptan Marmaris Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
54,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Marmaris Temalı İkili Shot Bardak
148,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Marmaris Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Marmaris Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
94,00 TL
(0)
90,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Marmaris Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
248,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Marmaris Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
34,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Marmaris Temalı Metal Kabartma Anahtarlık
55,00 TL
(0)
+ 47
Myros - Toptan Marmaris Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
34,50 TL
(0)
için 198 ürün görüntüleniyor.

Marmaris Temalı Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Marmaris Muğla bölgesinde bulunan; gezmeyi seven, turistik bölgeleri ziyaret ederek kültürü tanıyan, denizinde ferahlayan, ormanlarında tazelenen kişiler için çok değerli ve özel bir destinasyondur. Başlı başına bir tutku olan seyahat etmek, insanı özgürleştirir ve benliğini keşfetmesini sağlar. Özellikle antik kentler, eski yapılar ve kültürleri geziyorsanız geçmiş ile günümüzü harmanlarken hayatınızı bir kere daha anlamlandıracaksınız. Marmaris hiçbir zaman popülaritesini kaybetmemiş bir tatil beldesidir. Yapılacak çok aktivite, yenilecek çok yemek ve gezilecek çok bölge vardır. Marmaris gezilecek yerler diye araştırma yaptığınızda dikkatinizi çekmesi gereken ilk seçenek; Marmaris Kalesi ve Arkeoloji Müzesi olmalıdır. Tarihin tozlu yapraklarından çıkan bilgileri kültürünüze eklerken Marmaris’i daha iyi tanıyacaksınız. Aynı zamanda mükemmel koyları ve ormanlık alanları bulunan bu bölgede harika aktivitelere katılabilirsiniz. Marmaris tekne turu ile Marmaris İçmeler ve Marmaris plajları ziyareti yapabilirsiniz. 

Bu denli seyahat etmeyi ve keşfetmeyi seven kişiler için Marmaris hediyelik eşya ürünleri oldukça değerli ve kıymetlidir. Yaşadığınız yeni deneyimleri, heyecanınızı ve kahkaha dolu anılarınızı bir araya toplayarak alacağınız küçük bir hediyelik eşya, evinizin en baş köşesine konumlanacağına eminiz. Sadece kendiniz için de değil! Sevdiklerinizi de mutlu etmek ve onlara bu özel hatıralardan bir parça götürmek isterseniz, bütçe dostu alışveriş seçeneği olan Marmaris toptan hediyelik eşya alarak mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz. 

Marmaris Temalı Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Renkli ve çeşitli tasarıma sahip ürünlerden yakın çevrenize hediye edecekseniz, onların zevk ve renk tutumlarını iyi analiz edin. 
 • Birden çok çeşide sahip olan Marmaris temalı hediyelik eşyalardan aklınızdakini rahatlıkla web sitemizde bulabilirsiniz. Myros tarafından geliştirilen kişiye özel eşyalar ile kendinize veya sevdikleriniz için ürünleri özelleştirebilirsiniz. 
 • Sevdiklerinize “bir hediye az gelir” diyenlerdenseniz o zaman sizi toptan hediye alışverişine bekleriz! 

Marmaris Temalı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Zevkinize ve kullanım alanınıza uyacak birçok hediye seçeneği Myros’ta bulabilirsiniz. Marmaris ruhunu yansıtan ve evlerinizde Ege rüzgarlarını tekrar tekrar hissettiren hediyelik eşyalar ile bulunduğunuz yerin aurasını değiştireceksiniz. Çok renkli, çeşitli ve spesifik zevke sahip ürünler ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. 

Marmaris hediyelik eşyaları incelediğinizde malzeme çeşitliliği ve baskı işlemleri dikkatinizi çekebilir. Ürünlerimiz arasında el yapımı ürünler, seramikler, polyester, ahşap, metal, alçı, çini ve cam bulabilirsiniz. Bu ürünlerin tasarımları gerek el işçiliği ile yapılmakta gerekse dijital baskı ve serigrafi tekniği kullanılmaktadır. Materyal çeşitli olunca ürün çeşitliliği de aynı oranda artış göstermektedir. Ürünlerin en, boy, yükseklik, ağırlık ve tasarımları birbirinden farklılık göstermektedir. Ürün ebatları ortama en 25 mm – 300 mm, boy 30 mm – 400 mm, yükseklik 5 mm – 100 mm, ağırlık 10 gr. – 1000 gr. arasındadır.

Marmaris temalı hediyelik eşya modelleri; Marmaris magnet, Marmaris açacak, Marmaris anahtarlık, Marmaris kupa bulunmaktadır. Sadece bir ürün ile satın alma işlemi gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda toptan hediyelik eşya da alabilirsiniz. Uygun bütçeli, bol ürünlü alışveriş Myros kalitesi ve güvencesiyle kapınızda!

Marmaris Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Marmaris temalı hediyelik eşyaların fiyat aralığı ortalama 14 TL – 380 TL arasındadır. Tekli alımlarda geçerli olan etiket fiyatı toptan hediyelik eşya alımlarında geçerli değildir.  Uygun fiyat, yüksek kalite Myros tarafından sağlanır. 

Marmaris Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyatlarını belirleyen birkaç unsur vardır bunlar; ürünün ebatları, malzeme cinsi, baskı malzemesi, el yapımı / fabrika üretimi, tasarımı ve boyasıdır. Tüm bunlar ürün fiyatını etkilemektedir.  Toptan hediyelik eşya alışverişi ile birinci sınıf şehir temalı hediyelik ürünleri çok uygun fiyata alın.  

Marmaris Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Marmaris temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marmaris temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marmaris Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Marmaris temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Marmaris Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Marmaris hediyelik eşya alacağım fakat nasıl kullanırım, nerede değerlendiririm diye düşünenlerdenseniz, doğru adrestesiniz! Sizlere Marmaris temalı hediyelik eşyaların kullanımı ile ilgili harika öneriler vereceğiz.  Öncelikle yapmanız gereken; ben bu ürünü kullanır mıyım? sorusunu sormak. Ardından ürünü seçip satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; magnet kullanımını çok seviyorsunuz fakat buzdolabınızda koyacak alanınız yok; o halde boş bir duvara metal pano monte ederek yen, magnetleriniz için alan açabilirsiniz. 

Vaktinizin büyük bir çoğunluğu dışarıda geçiyorsa o zaman sizin için harika hediyelerimiz var;  Anahtarlık, cüzdan, ayna, çanta, hap kutusu ve acil durum anı için küçük bir tırnak makası. Tüm bu ürünleri bir takım halinde alabilir ve uyumu yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda bu tarz bir seti sadece kendiniz için değil aynı zamanda sevdikleriniz için de hediye olarak alabilirsiniz. Bu tarz bir setten kim hoşlanmaz ki? Mutfaktan çıkmam ben, mutfak benim evim diyenlerdenseniz, sizi şöyle alalım; Kupa, magnet, açacak, duvar tabağı, tepsi, kase, küllük, mumluk, nihale, shot bardağı, havlu vb. tüm ürünler mutfakta hayatınızı kurtaracak pratik kullanıma sahip ürünlerdir. Keyifle vakit geçirdiğiniz bir alanda sevdiğiniz ürünleri kullanmaktan daha güzeli var mı? Yok 😊

Marmaris Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Marmaris temalı hediyelik eşyalar şu kişilere alınabilir;

 • Sevgiliye / arkadaşa,
 • Kalbi Ege’de atanlara, Marmaris sevdalılarına,
 • Seyahat tutkusu olanlara, 
 • Emekliliğini Ege’de geçirecek olan tanıdıklarınıza, 
 • Ailenize / akrabalarınıza,
 • Dekoratif hediyeliklerden hoşlananlara, 
 • Kupa koleksiyonu olanlara,
 • Şehir temalı magnet koleksiyonu olanlara

Marmaris Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Marmaris temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Marmaris temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL  - 127 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Marmaris Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Marmaris temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Marmaris Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Marmaris temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Marmaris Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Marmaris temalı hediyelik eşyalar çeşitliliğe sahip ürünlerdir; bu nedenle çok çeşitli işlemlerden geçer. İlk olarak ürün için malzeme seçiminden başlanır, doğru malzeme onaylandıktan sonra el işçiliği ise hammadde ona göre işlem görür; makine işçiliği ise kalıplar ile beraber üretime gider. Ardından renk ve desenler de üzerine işlendikten sonra ürün ve fiyat bilgileri web sitesine aktarılarak ürün yüklenir. 

Marmaris Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Marmaris temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.