myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Denizli

için 64 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 7
Myros - Toptan Pamukkale Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Pamukkale Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Pamukkale Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Pamukkale Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
54,00 TL
(0)
148,00 TL
(0)
+ 33
Myros - Toptan Pamukkale Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
113,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Pamukkale Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
94,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Pamukkale Temalı Myros Metal Üçlü Salkım Anahtarlık 40x90 mm
90,00 TL
(0)
+ 20
Myros - Toptan Pamukkale Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
248,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Pamukkale Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
34,00 TL
(0)
105,00 TL
(0)
27,50 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Pamukkale Temalı Çini Myros Resim Tabak 25 cm
755,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Pamukkale Temalı Myros Küçük Şeffaf Mum
100,00 TL
(0)
için 64 ürün görüntüleniyor.

Denizli Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya kapsamında her yörenin kendine özel meşhur hediyelik eşyaları vardır. Denizli hediyelik eşya kapsamında öne çıkan seçenekler ise uygun fiyat aralığında satışa sunulan magnet türleridir.  Denizli’den geçen veya seyahat halinde olan kişilerin Denizli hediyelik eşya dükkânları araması normal bir durumdur. Çünkü hediyelik eşya seçeneklerinde birden fazla popüler ürünün bu ilde öne çıkıyor olması ve tatil bölgelerine yakın olması nedeniyle tercih edildiği görülmektedir. Bu anlamda Horoz’u ile meşhur olan Denizli hediye eşya seçenekleri arasında farklı ürün konseptlerini de görebilmek mümkündür. Buna örnek verecek olursak; Denizli hediyelik havlu çeşitlerinin çok beğenildiğini ve ticari anlamda Türkiye’nin birçok ilinde yüksek kar marjı oluşturduğunu söyleyebiliriz. 

Teknolojik ilerlemeler beraberinde hediyelik eşya konusunda ciddi talep artışı görülen ürünlerin tümü ve daha fazlası çok geniş Pazar hacmine sahip olan Myros firmasında üretilmektedir. Seçtiğiniz bir şehir temasına ait birden fazla ve farklı eşyalar bulabilmeniz de mümkün olmaktadır. Ayrıca çok yönlü özellikleri ve kaliteli olmaları ile uzun yıllar kullanılabilecek eşyalar sınıfında bulunmaktadır. Bu anlamda ticari alanda değerlendirmek amaçlı satın almanız için işinizi kolaylaştıracak yöntemin toptan Denizli hediyelik eşya almaktan geçtiğini belirtebiliriz. 

Denizli temalı hediyelik eşyaları satın alırken istenmeyen ve beklenmedik şeylerle karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gereken durumlar aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaş hitap ediyor olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturmayan malzemeler olması 
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve araştırma yapılması
 • Denizli temalı hediyelik eşyaların temasındaki farklı figürlerin de incelenmesi ve tek tip tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek olan materyallerden üretilmiş Denizli temalı hediyelik eşyaların tercih edilmesi 

Denizli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Denizli temalı hediyelik eşya ürünlerinin özellikleri kapsamında öncelikle insan sağlığına olumsuz etki eden malzemelerin kullanılmadığı görülmektedir. Ek olarak bu eşyaların üretiminde rol oynayan malzemelerin tümü birinci sınıf kaliteye sahiptir.  Her yaşa ve herkese verilebilecek hediyelerdir. Bileşen bütünlüğü ürünlerin kaliteli tasarımlar olmasını sağlamaktadır. İlgi çekici nokta atışlarının uygulandığı el işçiliği ve baskılama tekniği de çokça öne çıkan durumlardır. Kültürel özelliklerin yansıtıldığı magnet türleri kişinin istediği boyutlarda da olabilmektedir. Her yanı dolu ve görsel şölen oluşturan magnetler modernize olmuş yapıdadır. 

Denizli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Denizli temalı hediyelik eşyaların fiyat aralığı üretim şekline göre değişmektedir. Denizli hediyelik eşya fiyatları ortalama olarak 14,90TL ile 19,90TL arasında satışa sunulmaktadır.  Sevdikleriniz için ya da özel günlerde dağıtım amaçlı da değerlendireceğiniz Denizli temalı Magnet türleri hediyelik eşya konusunda en iyi alternatif seçenektir. Bunun yanı sıra normal Magnet çeşitlerine göre daha fazla talep açacak özelliğinde üretilmiştir. 

Denizli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Denizli temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları nasıl belirlenir sorgulamasında birçok parametreden bahsetmek mümkündür. Öncelikle hediyelik eşya kapsamında üretim bünyesinde kullanılan malzeme ilk sıradadır. Denizli temalı hediyelik ürünler için tekstil bünyesinde kullanılan materyaller ve el işçiliği de baskın role sahiptir. Farklı bileşenlerin kullanılmasıyla meydana getirilen üretilen özel ve seçkin eşyalar arasında yer almaktadır. Çeşitli bileşenlerin kullanılması ürün üretiminde fiyat belirteçlerinden biri sayılır. Bunun haricinde fiyatını doğrudan etkileyen en önemli konu ise ürünlerin boyutudur. Çünkü ürün boyutu veya ölçüleri büyüdükçe kullanılan malzemede de artış gözlemlenir. Bu da fiyatın artmasına sebep olan bir etkendir. 

Denizli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Denizli temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Denizli temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

 

Denizli Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Denizli temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere göre tercih edilebiliyor olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Denizli Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Denizli temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik birçok cevap vermek mümkün olabilir. Çünkü ürün çeşitliliği konusunda alternatif bir şehir teması olduğunu söylemek gerekiyor. Ayrıca hediyelik ürün anlamında seçebileceğiniz Denizli temalı eşyalar aynı zamanda uygun fiyatlı ürün seçeneğidir. Bu yüzden topluca almak hem kar hem de avantaj sağlatmaktadır. Özel durumlarda ürün tanıtımı yapma amaçlı veya reklam verme amaçlı da değerlendirebilirsiniz. Ticari faaliyetlerinizde yüksek kar marjı oluşturmak için Denizli temalı hediyelik eşya seçeneklerini satış alanında da kullanabilirsiniz. 

Denizli Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Denizli temalı hediyelik eşyalar kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki listedeki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize Denizli hediyelik eşya 
 • Babalar gününde babanız için Denizli hediyelik 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde hediyelik eşya 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde Denizli hediyelik eşya 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize Denizli hediyelik havlu 
 • Denizli temalı hediyelik eşya çeşitlerine ilgi duyan kişilere toptan hediyelik Denizli 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik Denizli temalı eşyalar 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza Denizli hediyelik eşya 

Denizli Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Denizli temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Denizli temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 295 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

 

Denizli Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Denizli temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

 

Denizli Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Denizli temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

 

Denizli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Denizli temalı hediyelik eşyalar Myros firması tarafından üretilen eşyalardır. Uzman ekibin kadın ve erkek personelleri eşit orandadır. Eşitlikçi görüşün hâkimiyet bulduğu bir firmadır. Mükemmel eşya seçeneklerinde çok geniş Pazar hacmine hitap eden firmada huzurlu çalışma ortamı öne çıkmaktadır. Ürünlerin yapımında en seçkin figürler yer almaktadır. Çağımıza uygun seçeneklerin modernize olmuş şekilde öne çıkmasına rağmen kültürel özelliklerin unutulmadığı görülmektedir. 

Ürün üretimlerinde kullanılan malzemeler birinci kaliteden seçilmektedir. Genel bakımdan hediyelik eşya kapsamında öne çıkan özelliklerin tümü farklı rol oynamaktadır. Çünkü her hediyelik eşya türünde kullanılan malzeme ve bileşen farkı bulunmaktadır. Üretiminde kullanılan araç gereçlerin yanı sıra kullanılan materyallerin farkı da bulunmaktadır. Üst düzey kaliteli malzemelerin öne çıktığı firma da huzurlu çalışma ortamı, disiplinli çalışma modeli çok baskın olup tüm hediyelik eşya seçeneklerinde uygulanmaktadır. 

Denizli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Denizli temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.