myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Aydın

için 216 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 12
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Kuşadası Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 13
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
+ 22
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Şeffaf Polyester Magnet
37,50 TL
(0)
+ 12
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
54,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kuşadası Temalı İkili Shot Bardak
148,00 TL
(0)
+ 17
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Myros Metal Resimli Tepsi 305x235 mm
113,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Özel Baskili Kupa 80*95 Mm
188,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
94,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
+ 12
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
248,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
34,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Metal Kabartma Anahtarlık
55,00 TL
(0)
için 216 ürün görüntüleniyor.

Aydın Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ege’nin incisi olarak adlandırılan Aydın, ziyaretçilerin görebileceği pek çok farklı tarihi mekanlara, doğal güzelliklere, her daim sıcak yaklaşımlar içerisinde olan insanlara sahiptir. Yaz mevsimi turizmi için genellikle Kuşadası ve Didim gibi yerler ziyaretçilerin tercihler arasında yer almaktadır. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan antik kentler de yer almaktadır. Aydın’da gezilecek yerler arasında bulunan; Milet Antik Kenti, Priene Antik Kenti, Nysa Antik Kenti, Aydın Arkeoloji Müzesi, Tralleis Antik Kenti, Afrodisias Antik Kenti, Kurşunlu Manastırı, Nazilli Etnografya Müzesi, Yörük Ali Efe Müzesi, Oleatrium Zeytin ve Zeytinyağı Tarihi Müzesi, gibi daha pek çok tarihi yapıya sorunsuzca ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. 

Sadece yurt içi ile kalmayıp yurt dışından da ziyaretçilerine ev sahipliği yapan bu güzel şehirden alacağınız hediyelik eşyalarla birlikte tatilinizi unutulmaz ve akılda kalıcı bir hale getirebilirsiniz. Aydın hediyelik eşyalar ile bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aydındaki hediyelik eşya dükkanız ya da işletmeniz için aydın temalı hediyelikleri toptan satın alabilir mağaza ve işletmenizde sergileyebilirsiniz. Tabi ki de dikkat etmeniz gereken çeşitli özellikler de bulunmaktadır. Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Hediye alacağınız kişi ile olan yakınlık dereceniz
 • Hediye alacağınız kişinin cinsiyeti, yaşı, zevkleri, ilgi alanları
 • Alınacak ürünün kalıcılık özelliğini taşıması
 • Ürünün sağlığa zararlı maddeler içermemesi, kaliteli malzemeler kullanılmış olması

Aydın Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Aydın temalı hediyelik eşyalar, şehrin tarihi ve doğal dokusunu sizlere sunmaktadır. Kuşadası Temalı Myros Dikdörtgen Magnet; 80 mm en 55 mm boy ve 21 gr ağırlığında olan bu ürün dijital baskı kullanılarak epoksi malzeme üzerine işlenmektedir. El ile kolaylıkla tutabileceğiniz boyut ve koku yapmayan kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Sadece magnet ile kalmayan hediyelik eşyalar, kupa bardak, cüzdan, bardak, tabak gibi pek çok ürün ile karşımıza çıkmaktadır. Her yaş aralığına ve zevkine hitap eden bu ürünler göz zevki de düşünülerek eşsiz tasarımlar ile oluşturulmuştur. Kuşadası hediyelik eşya ürünlerinde isteklerinize yönelik yapılan tasarımlar ile toptan hediyelik eşya alımlarında da bulunabilirsiniz. 

Aydın Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ürün değişikliklerine bağlı olarak Aydın temalı hediyelik eşyaların fiyatlarında farklı seçenekler karşınıza çıkacaktır. Didim hediyelik ve Kuşadası hediyelik eşyalardan oluşan ürünlerin fiyatları ortalama olarak 19,90 TL’dir. Örnek verecek olursak, Kuşadası Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 19,90 TL’den satılmaktadır. Myros’un sizlere sunmuş olduğu toptan hediyelik eşya sayısı ile alışveriş yaptığınızda bayi girişi ile uygun fiyatlar alabilirsiniz.

Aydın Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kullanılan malzeme ve ürün boyutu, alacağınız hediyelik eşyanın fiyatını doğrudan etkileyen faktörlerdir. Bu faktörlerin maliyeti ile ürün fiyatı doğrusal bir bağlantı içerisindedir. Yani maliyet ne kadar fazla olursa ürün fiyatı da aynı şekilde artarak etkilenecektir. Kuşadası Temalı Myros Dikdörtgen Magnet; 80 mm en 55 mm boy ve 21 gr ağırlığa sahip bir üründür. Dijital baskı kullanılarak epoksi malzeme üzerine işlenmiştir ve fiyatı 19,90 TL’dir.

Aydın Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Aydın temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Aydın temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Aydın Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Didim ve Kuşadası temalı hediyelik eşyalar ile gezmiş olduğunuz yerleri sizlere daima hatırlatacak ürünler ile anılarınızın tazeliğini korumuş olursunuz. Myros firması pek çok çeşit hediyelik eşya ürünü sayesinde sizlere bu deneyimi yaşatmaktadır. İşte o ürünlerden bazıları:

Aydın Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Hediyelik eşyalar çeşitli kullanım alanlarına sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Gezmiş olduğunuz eşsiz tarihi mekanların havasını evinizde hissetmek için magnetler kullanabilir ve buzdolabınıza yapıştırabilirsiniz. Her mutfakta oluşunuzda ve buzdolabınızı açışınızda yaşamış olduğunuz anılar aklınıza gelerek tekrardan o ana gitmenizi sağlayacaktır. Arkadaşlarınız ile oturup sohbet ettiğiniz sırada onlara da getirmiş olduğunuz kupa bardaklar ile birlikte kahvenizi yudumlayarak sohbet edebilir ve arkadaşlarınıza gezmiş olduğunuz mekanları anlatabilirsiniz. Herhangi bir yerde saçınızı düzeltmek, makyajınızı tazelemek için ayna aramak yerine almış olduğunuz hediyelik aynayı kullanabilir ve vakit kaybetmezsiniz. Sevgilinize onu her zaman seveceğinizi her daim hatırlatmak için kişiselleştirilmiş bir tasarım yaptırabilir ve sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Sadece kişisel anlamda hediyelik vermek dışında ticari anlamda da işlevsel olarak kullanım sağlayabilir ve nişan, kına, düğün gibi faaliyetler kapsamında kişiselleştirilmiş magnet tasarımları kullanarak davet ettiğiniz kişilere küçük birer hediye verebilirsiniz. 

Aydın Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kuşadası temalı magnet ve daha birçok kategori bulunduran Aydın temalı hediyelik eşyaları, hediye etmek istediğiniz kişilere cinsiyet, yaş gibi özellikler fark etmeksizin hediye edebilirsiniz. Aydın’dan hediyelik ne alınır, sorusunun yanıtını da vermiş olduğumuzdan kime alınabileceğine aşağıdaki örnekleri rahatlıkla verebiliriz:

 • Sıkı bağlarınız bulunan arkadaşınıza
 • Seyahate beraber gitmiş olduğunuz ailenize
 • Siz dolaşırken sizi evde bekleyen annenize
 • Önerileriniz doğrultusunda Aydın’a gitmeye karar veren arkadaşınıza
 • Siz tatil yaparken işlerinizi idare eden iş arkadaşınıza
 • Magnet koleksiyonu yapan kız kardeşinize
 • Anılarınızı taze tutmak için kendinize
 • Normal yaşantınızda işlevselliğinden yararlanmak için kendinize

Aydın Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Aydın temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Aydın temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 76 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Aydın Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Aydın temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Aydın Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Aydın temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Aydın Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, hediyelik eşya ürünlerini üretirken fonksiyonel bir şekilde tasarlayarak eşsiz renk skalası ve kullanmış olduğu malzemeleri müşterilerin hoşuna gidecek şekilde tasarlayıp onlara sunmaktadır.  Sipariş vermiş olduğunuz andan itibaren yanınızda bulunarak siparişinizin sorunsuz bir şekilde size ulaşmasını sağlamaktadır. Sadece yurt içi değil yurt dışında da hediyelik eşya ürünleri satışını sürdürmekte ve müşterilerinin istek ve zevklerine yönelik olarak pek çok ürüne sahiplik etmektedir. Kolay bir şekilde kendiniz için veya hediye alacağınız kişi için seçimlerde bulunur ve özel ürünlerin keyfini çıkarırsınız. Kişiselleştirilebilir ürünler ile her yaş, cinsiyet, zevk ve ihtiyaç kapsamında sağlığa zararlı maddeler içermeyen ürünleri uzun zaman kullanır ve memnuniyetinizi girmiş olduğunuz ortamlarda da belli edersiniz.

Aydın Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Myros’un, Aydın hediyelik eşyaları hakkında sizlere vermiş olduğumuz bu yararlı bilgiler ile aklınızdaki soruları cevaplandırıp sizlere yeni fikirler aşılamış bulunmaktayız. Daha farklı yerlere düzenleyeceğiniz turistik gezileriniz için sizlere farklı bölgelerde bulunan diğer hediyelik eşyalar hakkında da bilgilendirme yapmak isteriz. Bunlara ulaşmak için aşağıdaki maddeleri inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.