• Tümünü Temizle

Kuşadası

için 137 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 12
Myros - Kuşadası Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
39,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Kuşadası Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Kuşadası Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 13
Myros - Kuşadası Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
39,90 TL
(0)
+ 22
Myros - Kuşadası Temalı Şeffaf Polyester Magnet
39,90 TL
(0)
+ 12
Myros - Kuşadası Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
49,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kuşadası Temalı İkili Shot Bardak
159,00 TL
(0)
+ 17
Myros - Kuşadası Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
389,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Kuşadası Temalı Myros Metal Resimli Tepsi 305x235 mm
109,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Kuşadası Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
179,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Kuşadası Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
109,00 TL
(0)
88,90 TL
(0)
+ 12
Myros - Kuşadası Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
229,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Kuşadası Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Kuşadası Temalı Metal Kabartma Anahtarlık
66,90 TL
(0)
için 137 ürün görüntüleniyor.

Kuşadası Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşyalar birçok sebeple satın alınabilir, bunlardan biri hatıraların somut göstergesi olmalarıdır. Gezilip görülen yerlerden alınan hediyeler daha sonra o günleri hatırlamak için oldukça güzel bir tercihtir. Birçok kişi tatile çıktığı yerlerde satılan hediyelik ürünlerini hem kendisine anı kalması için hem de çevresine hediye etmek için satın almaktadır. Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen yerlerinden biri olan Kuşadası da hediyelik eşyalarda popüler bir tema oluşturmaktadır.

Kuşadası temalı hediyelik ürünler ülkemizin bu güzel beldesini hatırlamanın en kolay yoludur. Satın aldığınız ürüne her baktığınızda ve kullandığınızda Aydın’ın güzel ilçesi Kuşadası’nı gülümseyerek hatırlayacaksınız. Yalnızca yaz aylarında yapılan tatilin hatırlanması için değil, günün her saatinde Kuşadası temalı ürünleri kullanarak kendinizi Kuşadası’nda hissetmeniz mümkündür.

Dünyada birçok Kuşadası temalı hediyelik eşya çeşidi bulunmaktadır. Kullanılan eşyanın işlevselliğine göre sınıflandırılabilen bu hediyeler yalnızca Türkiye’de değil, birçok ülkede popülerdir. Özellikle Akdeniz ülkelerinin imrenerek ziyaret ettiği Kuşadası, hediyelik eşyalar konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir.

Kuşadası temalı hediyelik eşyaları evinizde veya işyerinizde kullandıkça kendinizi o güzel coğrafyada hissedebilir, deniz esintisine kapılabilirsiniz. Çoğunlukla mavi renkte tasarlanan bu eşyalar birçok ortama da uyum sağlayabilmektedir. İşyerlerine samimi bir hava katarken kullanılan eşyalarla bütünleştirildiğinde müşterilerin de dikkatini çekerek ziyaretçi sayısı arttırılabilmektedir.

Kuşadası temalı hediyelik ürünleri kendi kişisel mağazanızda satmak için veya özel etkinliklerde ziyaretçilerinize hediye etmek için satın alıyor olabilirsiniz. Firmamız toptan satış imkanına sahip olduğundan topluca ürün satın alabilirsiniz. Özel davetlerde hediye edildiğinde oldukça beğenilen bu hediyeler, her yaştan kişinin zevkine uygun olarak tasarlanmaktadır.

Kuşadası temalı ürünleri satın alırken ürünün kalitesinin göz önünde bulundurulması tavsiye edilmektedir. Alçı veya seramikten yapılan ürünlerin renklerinin canlılığı ve kullandıkça aşınmayacak biçimde tasarlanması çok önemlidir. Bu sayede hem daha uzun süre zevkle kullanabilir hem de eğer hediye amacıyla satın aldıysanız hediye ettiğiniz kişinin memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Kuşadası temalı hediyelik ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Ürünlerin kullanılan ortama uygunluğuna dikkat edilmelidir.
 • Satın alırken boyutlarına dikkat edilerek karar vermelidir.
 • Kullanılacak eşyanın kalitesi göz önünde bulundurulmalı. 
 • Ürünün hediye edildiği kişinin zevklerine göre seçilmesi gerekir.

Kuşadası Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Türkiye’nin en beğenilen beldelerinden biri olan Kuşadası birçok hediyelik eşya üreticisi için ilham kaynağıdır. Yalnızca süs eşyası olarak duvarları süslemekle kalmayan bu hediyeler aynı zamanda bardaklarda, anahtarlıklarda, kalemlerde, çantalarda, çerçevelerde ve açacaklarda kullanılarak hayatın her alanında günlük eşya kullanımına da uygun olarak üretilmektedir.

Kullanılan malzemeler uzun ömürlü kullanıma uygun olduğundan renkler canlılığını kaybetmeden birçok eşyada yıllar boyu Kuşadası’nı temsil ederek size eşlik edebilmektedir. Sık sık yıkanması gereken eşyalar ekstra özen gösterilerek üretilmektedir bu sebeple yıpranma payı oldukça azdır. Örneğin satın aldığınız ürün Kuşadası temalı bir küllük ise yıpranmasından korkmadan sürekli kullanabilmektesiniz.

Kuşadası temalı bardaklar misafirlerinize ve size içeceklerinizi keyifle tüketmenizi sağlarken Kuşadası’nın ferah atmosferini yanınızda hissedebilirsiniz. Anahtarlıklar ve cüzdanlar ise gittiğiniz her yerde yanınızda Kuşadası’ndan bir parçayı taşımanızı sağlamaktadır. Buzdolabınıza aldığınız Kuşadası temalı magnetler evinize neşe katarken anılarınızı da her zaman hatırlamanıza yardımcı olmaktadır.

Kuşadası temalı magnetler polyester malzemeler kullanılarak üretilmekte ve uv baskı sayesinde renkleri aşınmadan yıllarca kalabilmektedir. Yöresel tabaklar 10 cm ile 21 cm arasındaki boyut seçeneklerine sahip olup, seramik cam seçenekleri ile üretilmekte ve manzaralarla süslenmektedir.

Kuşadası temalı anahtarlıklar 30x100 ve 40x100 boyutlarında üretilmekte ve metal malzeme kullanılmaktadır. Bir diğer metal ürünümüz metal kutulardır. Kuşadası manzarasına sahip bu kutular birçok amaçla kullanılabilmekte ve hediye edilmektedir.

Kuşadası Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kuşadası temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyat aralığı 9,90 ile 195 tl arasındadır. Kullanılan hammaddenin özelliklerine ve miktarına göre fiyatlar ortalama 50 tl civarındadır. Ancak her bütçeye uygun hediyelik ürünümüz bulunmakta ve çeşitliliğimiz sürekli artmaktadır.

Kuşadası Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tüm hediyelik eşyalarda olduğu gibi Kuşadası temalı hediyelik eşya ürünlerinde de fiyatı belirleyen temel etken hammaddenin fiyatı ve maliyeti etkileyen diğer faktörlerdir. Seramik, alçı ve cam gibi ürünlerin boyutları fiyatını belirlerken bazı ürünlerde kullanılan ekstra aksesuarlar maliyeti arttırdığından fiyatını da etkilemektedir. Aynı zamanda birçok özel üründe kullanılan el işçiliği de çalışanın hakkını vermek amacıyla satış fiyatını arttırabilmektedir.

Kuşadası Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kuşadası temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kuşadası temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kuşadası Temalı Hediyelik Eşyaların Çeşitleri Nelerdir?

Kuşadası temalı hediyelik eşyaların çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Kuşadası Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Kuşadası temalı hediyelik eşyalar satın alınan hediye çeşidine göre farklı şekillerde kullanılmaktadır. Magnet, duvar tabağı, kar küresi gibi ürünler dekoratif eşya olarak kullanılabilmekte ve hediye edilmektedir. Anahtarlık, bardak, çanta gibi ürünler ise günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilmekte ve Kuşadası’nı her zaman hatırlamanıza yardımcı olmaktadır. Hediye ettiğiniz kişi için hatıralık bir süs eşyası olarak kullanılması veya eşyanın günlük hayatta kullanılması mümkündür.

Kuşadası Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kuşadası temalı hediyelik eşyaları aşağıdaki kişilere hediye olarak alabilirsiniz;

 • Kuşadası’nı çok seven tanıdıklarınıza
 • Kuşadası’nda yaşayan veya memleketi Kuşadası olan kişilere
 • Aile üyelerinize, kardeşinize veya diğer akrabalarınıza
 • Kuşadası gibi tatil beldelerinden hoşlanan kişilere
 • Farklı beldeleri yansıtan eşyalar kullanmayı sevenlere
 • Değişik bardak, kupa desenlerini sevenlere

Kuşadası Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kuşadası temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kuşadası temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 65 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kuşadası Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kuşadası temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kuşadası Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kuşadası temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kuşadası Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Kuşadası temalı hediyelik eşyalar tedarikçi firmadan alınan hammaddenin şekillendirmesinin ardından uygun biçimde renklendirilmesi ve detaylarının işlenmesi aşamalarının ardından sağlam biçimde paketlenerek üretilmektedir. Kullanılan maddelerin kalitesi ve işlenme aşamalarındaki ince işçilik Myros için önem arz etmektedir.

Kuşadası Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Kuşadası temalı ürünlere benzer birçok ürün bulunmaktadır, bunlar aşağıda listelenmektedir:

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.