• Tümünü Temizle

Pamukkale

için 62 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 7
Myros - Pamukkale Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Pamukkale Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Pamukkale Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Pamukkale Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
49,90 TL
(0)
159,00 TL
(0)
+ 33
Myros - Pamukkale Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
389,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Pamukkale Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
109,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Pamukkale Temalı Myros Metal Üçlü Salkım Anahtarlık 40x90 mm
82,90 TL
(0)
+ 20
Myros - Pamukkale Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
229,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Pamukkale Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
39,90 TL
(0)
109,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Pamukkale Temalı Çini Myros Resim Tabak 25 cm
699,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Pamukkale Temalı Myros Küçük Şeffaf Mum
159,00 TL
(0)
için 62 ürün görüntüleniyor.

Pamukkale Temalı Hediyelik Eşya Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 Pamukkale antik çağlardan beri çok önemli kültürlerin merkezi olan şifalı kaplıcaları ve travertenleriyle ünlüdür. Dünyanın sekizinci harikası olarak adlandırılan Pamukkale ölmeden önce görülecek yerler listenizde mutlaka olmalı. Eğer bu doğal cennete adım attıysanız çok şanslısınız. Pamukkale sonsuz doğal güzelliğe yuva olmuş bir şehirdir. Bulunduğunuz şehrin doğal güzelliklerini etrafınızdaki insanlara taşımak ve onlara da bu güzellikleri bir nebze katabilmek için onlara Pamukkale’yi simgeleyen ufak hediyeler alıp onları Pamukkale yolculuğu düşüncesine sokabilirsiniz. Pamukkale’ye özgü seçeceğiniz hediyelik eşyalar hatıralarınızı ilk günkü gibi taze tutacak sizi o ana geri götürmeye yetecektir. Gittiğiniz tatillerden veya şehir seyahat planlarınız da  yer alan bölgelerden alacağınız o şehri simgeleyen hediyeler sizi tam teşekküllü bir şehir gezgini yapacaktır. Eğer dünyanın veya Türkiye'nin farklı yerlerine geziler düzenliyorsanız alacağınız şehir temalı hediyelik eşyalar ile misafirlerinize gideceğiniz yerin havasını ilk andan itibaren yaşatacaksınız demektir.

Dünyada Pamukkale temalı birçok hediyelik eşya bulunmaktadır tabi her tasarımcının yorumlaması ve tasarımları farklı olduğu için çeşitliliğin bir sınırı yoktur. Bu çeşitliliğin içinden hediye seçmeniz zor olmayacaktır her amaca uygun ve zevke hitap eden Pamukkale hediyelikleri sizlerin seçiminize sunulmuştur.

Şehrin havasını birebir yansıtmak için Pamukkale temalı hediyelik eşyaları alırken dikkat etmeniz gerekenler  şöyledir;

 • Hediye edeceğiniz kişinin daha önce Pamukkale'ye gidip gitmediğini bilmek gerekir.
 • Ne amaçla hediye edeceğinize karar vermek.
 • Şehrin simgelerini içermesi gerekmektedir.
 • Pamukkale'ye özgü tasarımların olması önemlidir.
 • Alacağınız kişinin zevkine uygun olması gereklidir.
 • Eğer firma için alacaksanız toptan alım seçenekleri olması gerekmektedir.
 • Hediyenin kime alınacağına karar verilmesi gerekir.
 • Hediye aldığınız kişinin veya kurumun ihtiyaçlarını göz ardı etmemelisiniz.

Eğer turizm acentanız veyahut hediyelik eşya dükkanınız için alım yapıyorsanız toptan alım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Pamukkale Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Hediyelik eşyaların şehre özel olması o şehrin yapılarını doğal güzelliklerini yansıtması gerekir. Farklı tasarımlarla ve bakış açısıyla çeşitlilik sağlanmaktadır. Kullanılan materyaller yapılan tasarımlar hatta renkler bile şehri şehri yansıtır. Özel tasarımlı anahtarlıklar, tabaklar, bardaklar ve cüzdanlar gibi sınırsız çeşit şehir hediyeliği seçeneğiniz bulunmaktadır. Pamukkale'ye özel hediyelik eşyalar şehrin havasını yanınızda taşıyabileceğiniz evinize ofisinize farklı detaylar katabileceğiniz ürünlerdir. Çeşitler arasından seçeceğiniz kupa ayna vb eşyaları günlük hayatınızda kullanabilirsiniz.

Pamukkale Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Pamukkale'ye özel hediyelik eşyaların fiyatı 9.90 tl den başlayıp 600 tl’ye kadar çıkabilir. Sevdiklerinize aldığınız hediyenin fiyatı ortalama 75 ile 150 tl arası değişiklik göstermektedir. Her bütçeye tarza uygun ürün çeşidi mevcuttur.

Pamukkale Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Pamukkale temalı hediyelik eşyalarının üretim aşamasına göre fiyatları değişim göstermektedir. Yapılan tasarım kullanılan cam, ahşap, plastik gibi ürünler fiyat belirlemede önemli unsurlardır. Malzemenin kalitesi tasarımı ve işçilik değişkenlik gösterdikçe fiyat artabilir veya azalabilir. Toptan alım tekli alım seçenekleri de fiyat değişiminde rol sahibi olmaktadır.

Pamukkale Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Pamukkale temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Pamukkale temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Pamukkale Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Pamukkale temalı hediyelik eşyalar aşağıda listelenmiştir;Pamukkale Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Pamukkale temalı hediyelik eşyalar sizlerin ve yakınlarınızın her gördüğünüzde gülümsemesini sağlayacak ufak detaylarda büyük anılar saklı eşyalardır. Buzdolabınıza taktığınız bir magnet şehirde çekildiğiniz fotoğrafı tutmakla kalmayacak sizi tekrar o ana götürecektir. Evinizde işyerinizde biblolar baskılı tabaklar aynalar ve kupalar ile dekorasyona farklı dokunuşlar sağlayıp ortalama sıcaklık katabilirsiniz. Sevdiklerinize verdiğiniz hediyeler sayesinde hem siz hem de Pamukkale'nin eşsiz güzelliği çevrenizde farklı bir anlam kazanacak. Eşyaların manevi değerlerinin yanı sıra alacağınız mumlar rahatlamak istediğinizde bir kibrit uzağınızda kupalar bardaklar bir kahve kadar yakınınızda olacaklar.

Pamukkale Temalı Hediyelik Eşyalar Kim Hediye Olarak Alınabilir?

Pamukkale temalı hediyelik eşyaları kimlere alabileceğiniz aşağıda belirtilmiştir;

 • Kendinize 
 • Eşinize
 • Annenize
 • Babanıza
 • Kardeşinize
 • Sevgilinize
 • Arkadaşlarınıza
 • Firma sahibi tanıdıklarınıza(Dekor amaçlı)
 • Seyahat etmeyi seven yakınlarınıza
 • Pamukkale'yi görmek isteyen dostlarınıza

Pamukkale Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Pamukkale temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Pamukkale temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 200 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Pamukkale Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Pamukkale temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Pamukkale Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Pamukkale temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Pamukkale Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros şehrin temasına uygun tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi dayanıklılığı ve kullanışlı olması en önemli etkenlerdendir. Tasarımı uygun baskı boya çizim el işçiliği vb aşamalardan geçirerek sizlerin beğenisine sunmaktadır. Çeşitliliğe verdiği önem ve geniş ürün yelpazesiyle her bütçeye uygun hediyelik eşya  üretmektedir.

Pamukkale Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temalı Ürünler Nelerdir?

Pamukkale temalı hediyelik eşyalar benzeri kategoriler aşağıda belirtilmiştir;T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.