• Tümünü Temizle

Turunç

için 19 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 9
Myros - Turunç Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
39,90 TL
(0)
82,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Turunç Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
39,90 TL
(0)
+ 30
Myros - Turunç Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Turunç Temalı Myros Metal Kaplumbağa Açacak Magnet 103x75 mm
91,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Turunç Temalı Myros Metal Baykuş Açacak Magnet 88x47 mm
91,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Turunç Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
73,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Turunç Temalı Myros Balık Açacak Magnet 42x130 mm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Turunç Temalı Myros Şişe Açacak Magnet 42x120 mm
39,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Turunç Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
73,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Turunç Temalı Myros Metal Kalp Anahtarlık 45x90 mm
73,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
için 19 ürün görüntüleniyor.

Turunç Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Turunç temalı hediyelik eşyalar oldukça popülerdir. Turunç temalı birçok hediyelik eşya bulundurmaktayız. Turunç temalı magnet çeşitleri, Turunç temalı açacak magnet çeşitleri, Turunç kar küresi, Turunç temalı anahtarlık çeşitleri vb. olmak üzere sizlere hitap eden uygun fiyatlı ürünlerin toptan satışını yapmaktayız.  Bu eşyaların satın alınmasının birçok sebebi vardır. Marmaris’e bağlı Turunç ilçesi oldukça turistik bir ilçedir. İlçenin reklamını yapmak ve tanıtmak amacıyla turunç temalı hediyelik eşyalar satılmaktadır. Bu eşyalar gerek yurt dışından gelen gerek yurt içinden gelen turistler için, şehrin hatırası olarak satın alınmaktadır. Özellikle toptan şekilde satın alınan turunç hediyelik eşyaları; arkadaşa, eşe dosta, akrabaya vb. kişilere hediye edilmenin yanı sıra işletmenizde satmak için toptan satın alabilirsiniz.

Turunç temalı hediyelik eşyalar, şehir temalı ürünleri seven kişiler için oldukça kullanışlıdır. Her şehrin bir ruhu olduğuna inanır mısınız? İşte bu kişiler şehrin ruhunu hatırlamak adına Turunç temalı hediyelik eşyaları alarak, bu şehirde geçirdiği vaktin anlamını eşya ile ömür boyu hatırlamaktadır. Evlerine ziyarete gelen misafirlerine küçük hediyeler vererek misafirperverliklerini gösteren ev sahipleri, Turunç temalı ürünleri toptan alarak misafirlerine hediye etmekte ve misafirlerinin gönlünü kazanmaktalar. 

Turunç temalı açacak magnetlerden bahsedersek, içecek açacağı olarak kullanılan bu ürünler hem buzdolabı magneti olarak hem de açacak olarak iş görmektedir. Turunç temalı açacak magnetlerin üstünde bulunan çeşitli Turunç temaları, eşyalarınıza ayrı bir hava katarak farklı bir tarz oluşturmaktadır. Göz alıcı Turunç desenleri, buzdolabınızı veya dondurucularınızı adeta bir şehir şöleni haline getirir. Bu ürünleri toptan satın alarak farklı desen ve tasarımlarıyla kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Görenleri kendine hayran bırakacak bir dizayn ile Turunç temalı magnet ürünlerini kullanabilirsiniz.  Turunç temalı kar küresi, şık ve dikkat çeken görüntüsüyle insanların beğenisini kazanan bir ürün. Bu ürünü alan kişiler, evin farklı noktalarında kullanmak amacıyla ürünü toptan olarak satın almaktalar. Gerek yatak odalarında, gerek salonlarında, gerekse çocuk odalarında kullanabilecekleri ve her ortamda uyumlu bir görünüm oluşturan bir üründür. Kişiler evlerine aldıkları bu ürünün sağlamlığı ve kalitesini görerek, sevdiklerine de almaktalar. 

Turunç temalı anahtarlık ürünlerimiz ise oldukça tercih edilmektedir. Rağbet gören farklı tasarımdaki bu ürünler, kadın-erkek, genç-yaşlı her kesimden insanın dikkatini çekmektedir. Özellikle şehir temalı anahtarlık severler için şık bir ürün olarak sizler için kullanıma sunulmaktadır. Türkiye’de olduğu gibi dünya üzerinde de, farklı ülkeler ve şehirlerde satışı yapılan Turunç temalı ürünler bulunur. Türkiye şehirlerine ve dünyadaki farklı ülke şehirlerine ilgi duyan dünya insanlar vardır. Bu insanlar Turunç temalı hediyelik eşya ürünleri alarak kullanmakta, bazıları ise dünya şehir temalı eşya koleksiyonlarına eklemektedirler. Farklı ülkeler ve şehirlerde üretilen Turunç temalı hediyelik eşya ürünleri dünya üzerinde sayılamayacak kadar fazladır. 

Turunç temalı hediyelik eşya ürünleri satın alınırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 •  Alınacak Turunç temalı hediyelik eşyaların kullanım amacına karar verilmelidir
 •  Kullanım amacına uygun olan eşya alınmalıdır
 •  Kişi ürünü kendine alacaksa kendi zevkine göre tasarım ve desen seçimi yapmalıdır
 •  Kişi ürünü hediye alacaksa, hediye alınan kişinin zevkine uygun bir seçim yapmalıdır
 •  Ürünün sağlamlığı ve kalitesine dikkat edilmelidir

Turunç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Turunç temalı hediyelik eşya modellerine baktığımızda birçok model bulunduğunu görürüz. Turunç temalı farklı hediyelik eşyalar bulunmaktadır. Turunç temalı magnet çeşitleri, Turunç temalı kar küresi ve Turunç temalı anahtarlık modelleri vardır. Ürün özelliklerine baktığımızda Turunç temalı magnet hediyelik eşyaların özellikleri genel olarak; 97 mm en, 48 mm boy ve 40 gr ağırlıktan oluşur.  Turunç temalı anahtarlık hediyelik eşyası özelliklerine baktığımızda ürünler genel olarak; 45 mm en, 90 mm boy ve 19 gr ağırlıktan oluşmaktadır.  Turunç temalı kar küresi hediyelik eşyası özelliklerine baktığımızda ürünler genel olarak; 45 mm en, 45 mm boy, 75 mm yükseklik ve 148 gr ağırlıktan oluşur.  

Turunç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Turunç temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatı 18,90 TL’den başlamaktadır. Genel fiyat aralığına bakıldığında 18,90 TL ila 90,90 TL arasındadır.

Turunç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Turunç temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları, kullanılan malzeme, malzeme sayısı ve malzeme kalitesine göre ve içerindeki el işçiliğine göre belirlenmektedir.

Turunç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Turunç temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Turunç temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Turunç Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Turunç temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıdadır.

Turunç Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Turunç temalı hediyelik eşya çeşitleri bulunur. Magnet, açacak, anahtarlık ve kar küresi hediyelik eşyaları vardır. Magnet dizayn konusunda, açacak kapak açma konusunda, anahtarlık süs eşyası olarak ve kar küresi görsel bir eşya olarak kullanılmaktadır.

Turunç Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Turunç temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Kendinize
 • Annenize, babanıza
 •  Kardeşinize
 •  Akrabalarınıza
 •  Arkadaş, dostlarınıza
 •  Komşularınıza

Turunç Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Turunç temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Turunç temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 20 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Turunç Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Turunç temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Turunç Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Turunç temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Turunç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Turunç temalı hediyelik eşya ürünleri Myros tarafından Myros özel atölyelerinde üretilmektedir. Tamamen sağlık koşullarına uygun şekilde üretilen ürünlerimiz, sizlerin memnuniyetini sağlamak dahilinde en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir.

Turunç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Turunç temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda verilmiştir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.