myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Gökova

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
17,50 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Gökova Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gökova gibi ülkemizin güzel yerlerine giden herkes burada neredeyse sonsuza kadar kalmaya gönüllü ayrılır. Büyüleyici denizi ve muhteşem doğasıyla görenleri hayran bırakan Gökova birçok yere ev sahipliği yapmaktadır. Gökova gezilecek yerler arasında hem yerli hem yabancı turistlerin en çok sevdiği yerler; Ege Denizi ve Azmak Nehri’nin buluşma noktasındaki Akyaka Halk Plajı, Akyaka Koyları ve Plajları, 72 Merdiven Koyu, Çınar Plajı, Akvaryum Koyu, Albay Koyu, Burun Koyu, Maden İskelesi Koyu, Akyaka Turnalı Plajı, Akbük Koyu, Kleopatra adası ve plajı, Ören, Mazı Köyü olarak sıralanabilir. Ayrıca toptan Gökova hediyelik eşya alımlarınızda büyük indirim fırsatları ile karşılaşabileceğinizi unutmamalısınız.

Buraya gittiyseniz buradan bir anı almak ve sevdiklerinizle bu anıyı paylaşmak isteyeceksiniz. Bu sebeple dikkat etmeniz gereken bazı şeyleri önceden bilmenizde yarar var. Bunlar aşağıdaki gibi sıralanabilir. 

 • Alacağınız hediyenin, vereceğiniz kişinin beklentilerini karşılaması
 • Alınacak hediyenin kolay deforme olmayacak kaliteli malzemelerden üretilmesi
 • Ürünün boyutlarının uygun olması, beklenenden küçük ya da büyük olmaması
 • Ürünün malzemelerinden hiçbirinin sağlığa zararlı maddeler içermemesi 
 • Ürünü tedarik edecek firmanın güvenilir olması
 • Ürünün fiyatının ürünün niteliklerine, malzemesine ve kalitesine uygun olması

Gökova Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Marmaris Gökova temalı hediyeliklerin genel özellikleri, daha çok dekoratif olarak kullanılabilmesinde buluşur. Gökova Temalı Myros Ahşap Magnet 100 mm boy, 75 mm en, 5 mm yüksekliği ile 22 gr’lık bir üründür. Lazer kesim ile ahşap malzeme üzerine işlenen ürün oldukça şık olup mıknatısın tutuş kabiliyeti ideal boyuttadır. Hangi ürünü seçecek olursanız olun daha çok göze hoş gelmesine önem verilen bu ürünler kimi zaman işlevsel olarak da kullanılabilir. Her yaş, cinsiyet ve kesimden insana hitap eden bu ürünler farklı tekniklerle hediye edildiğinde romantik ya da ticari hal alabilmektedir. Örneğin bir seyahate gittiğinizde sevgilinize “keşke sen de burada olsaydın” ya da “seninle burada olmak çok güzel” temalı bir not yazarak hediyenizi verdiğinizde durumu romantikleştirebilir, basit bir hediyeyi bile unutulmaz kılabilirsiniz. Bunun dışında Gökova Temalı Hediyelik Eşya modelleri ile akılda kalmak için bu magnetleri hediye olarak dağıtabilir ve ticari faaliyetlerinize değer katabilirsiniz.

Gökova Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Hangi ürünü seçtiğinize bağlı olarak Marmaris Muğla temalı hediyelik eşyaların fiyatı değişiklik gösterecektir. Fakat ortalama bir değer olarak 14,90 TL üzerinde konuşmak mümkündür. Örneğin Gökova Temalı Ahşap Magnet tam olarak 14,90 TL’den satışa sunulmaktadır. Bayi girişi yaparak toptan hediyelik eşya alımı yapacak olursanız en az 6 tanelik siparişlerinizde Myros size büyük indirim fırsatları sunacaktır. 

Gökova Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tüm hediyelik eşyalarda olduğu gibi Gökova hediyelik eşya seçeneklerinde de en belirleyici unsur malzemenin ne olduğu ve boyutudur. Bunlar maliyeti doğrudan etkileyen şeylerdir ve maliyet ne kadar fazla ise fiyat da o kadar fazla olacaktır. Gökova Temalı Myros Ahşap Magnet 100 mm boy, 75 mm en, 5 mm yüksekliğe sahip ahşap bir üründür. Fiyatı 14,90 TL olan ürün lazer kesim ile kesilmiştir. 

Gökova Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Gökova temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gökova temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gökova Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Myros firması üzerinden edinebileceğiniz Gökova hatırası hediye ürünleri aşağıda örneklenmiştir.

Gökova Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Hediye olarak Gökova temalı magnet seçeneklerinden birini değerlendirmek istediğinizde karşınıza dört farklı senaryo çıkacaktır. İlk senaryoda, güzel günlerinizi kendiniz anmak için buz dolabınızın üzerine bu güzel magnetlerden birini asabilir hatta her gittiğiniz yerden şehir temalı magnet alıp gittiğiniz yerler için kendinizle gurur duyabilirsiniz. Diğer bir senaryo, aynı cüzdan hediyesinde olduğu gibi sizinle birlikte o ortamda bulunmuş arkadaşlarınıza böyle bir hediyeyi alıp seyahatinizi ölümsüzleştirmektir. Üçüncü senaryoda siz Gökova’dayken sizi bekleyen anneniz, babanız ya da arkadaşlarınız için “hep aklımdasın” mesajını vermek ve bunu sürekli görebilecekleri bir yerde saklamalarını sağlamak için magnet almak olacaktır. Sonuncusu ve diğer seçeneklerden biraz daha farklı olanı ise ticari amaçlar ile bu magnetlerden yararlanmaktır. Bu da şu şekilde olur; öncelikle düğün, nişan, kına, doğum günü, seminer ya da açılış gibi bir durum söz konusu olmalıdır. Toptan hediyelik Gökova magnetleri büyük indirimlerle alıp yaptığınız organizasyonun hep akıllarda kalmasını sağlayabilirsiniz. Dükkân açılışı ya da tanıtım günü bir etkinlik söz konusuysa, verdiğiniz hediye şık olduğu için insanlar magnetleri görünür yerlere dekorasyon amaçlı koyacaktır. Sürekli gördükleri için dükkanınızı ya da tanıtım yaptığınız şey her ne ise sürekli akıllarında olacak, bir ihtiyaç halinde akıllara gelen ilk sizin ürününüz ya da hizmetiniz olacaktır. Ayrıca böyle bir jest herkesin hoşuna gidecektir. Böylece potansiyel müşterileriniz sizi henüz ticari bir faaliyete girmeden önce bile seveceklerdir. 

Gökova Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Gökova magnet ve diğer hediye Gökova eşyaları her yaştan ve cinsiyetten kişiye verilebilir. Örneklemek gerekirse:

 • Gökova Marmaris arası seyahatinizde yanınızda olan sevgilinize
 • Beraber Marmaris Gökova tekne turu yaptığınız arkadaşınıza
 • Siz seyahatteyken sizi bekleyen oda arkadaşınız ya da annenize
 • Siz uzaktayken evcil hayvanınıza göz kulak olan komşunuza
 • Düğün, kına, nişan gibi organizasyonlardaki davetlilerinize
 • Bu tarz hediyeliklerden hoşlanan küçük kardeşinize
 • Gökova taraflarına gitmeyi planlayan tanıdığınıza
 • Gökova’ya tayini çıkmış öğretmeninize
 • Gezi sonrası hayran kaldığınız yerleri her daim hatırınızda bulundurmak için kendinize
 • Marmaris gezisi planlayan iş arkadaşınıza bu hediyelerden alabilirsiniz.

Gökova Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Gökova temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Gökova temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Gökova Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Gökova temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Gökova Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Gökova temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Gökova Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros dünya çapında adını duyurmayı başarmış sayılı hediye üreticilerinden biridir. Birinci sınıf kalite malzemeler kullanılarak titizlikle üretilen ürünleri sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Ayrıca üretimin ilk aşamasından sipariş sizin elinize ulaşana kadar her sorunuza yanıt verip, müşteri desteğini esirgememektedir. 80’den fazla ülkeye hediye gönderen firma çok sayıda hediye çeşitlerine sahiptir. Bununla beraber bazı hediyelik ürünler sizin ve hediyeyi alacak olduğunuz kişinin göz zevkine göre kişiselleştirilebilir. Bu kişiselleştirilebilir hediyeler her türlü durumda karşınızdaki kişiye verebileceğiniz en özel hediyeler arasında yer alır. Firma ürünlerinin deformasyona dayanıklı olabilmesi için bazı işlemler de yapmaktadır. Böylece aldığınız hediye uzun süre saklanma şansına sahip olmaktadır.

Gökova Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Gökova’dan hediyelik ne alınır” sorusuna cevap verdiğimiz bu örnekleri beğendiyseniz aşağıda yer alan Myros’un diğer ürünlerine de göz atabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.